Fox Micron RX blue set vs. MMXR blue set vs. Fox Micron NTX-R

Ktory z tychto hlasicov je najspolahlivejsi? Verim ze RX.xAle predsa ak ich nezozeniem tak asi Mmxr alebo Ntxr. Poradte mi .Ale iba osobne skusenosti. Dakujem
Autor diskuse: feederjaro - Profil , 16.6.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NDulf - Profil | Ne 17.6.2012 11:44:53

Asi 3 nebo 4 roky používám blue RX a jedinej problém jsem měl s jedním pípákem při několikadenním dešti,že mi přestal jít test.Hlásič signalizoval normálně,takže mi to nevadilo.Po vyschnutí opět test fungoval.Již se nikdy po deštích neopakovalo.Za mě dávám za 1.Fox používám léta a nikdy mne nezklamal.Na moje 10-12 let starý ST chytá syn.

    NLadiis - Profil | Ne 17.6.2012 11:42:58

    feederjaro >> Odpovím ti za něj (za Martina). Je celkem jedno, jestli koupíš modré nebo barevné, ty se opravdu liší jen diodami. Ale jsou 2 typy RX.. Jedny jsou s takovými malovanými nápisy zešikma (tak jak jsou na hlásičích na foto od Martina k) a pak jsou ty novější, ty to mají psané normálním písmem a vodorovně (na fotce v tomto příspěvku). Na ty novější jsem viděl dost stížností co se poruchovosti týká (především v UK, ale i u nás). Já když jsem sháněl RX, tak jsem měl podmínku, aby to byly ještě ty starší modely, ty nové jsem nechtěl díky zmiňovaným problémům (problémy se týkaly především dosahu příposlechu a také voděodolnosti hlásičů).

      Nfeederjaro - Profil | Ne 17.6.2012 11:13:18

      .

        Nfeederjaro - Profil | So 16.6.2012 22:04:52

        foxxx >> Citujem
        Mně dát někdo vybrat,vzal bych si Delkimy,ale to jen z toho důvodu,že se mi líbí nejvíce:-))
        A nebál by si sa toho stáleho popípavania u tých delkimov?Ono nastavit citlivosť na minimum dokáže hocikdo.A potom kapor vytiahne meter silonu a potom ti pípne.

          Nfeederjaro - Profil | So 16.6.2012 21:29:08

          MARTIN K. >> Citujem
          Pokud muzes sezen si ty RX s tema sikmima napisama. Ty nove uz taky prej stoji za ho.no.
          Ale ja si myslím že keď kúpim sadu Blue Rx tak to je to samé.Rozdiel je len v diodach.Alebo sa mýlim?Aj tá sada Blue Rx bola problémová?

            Nfeederjaro - Profil | So 16.6.2012 19:23:02

            .

              NMARTIN K. - Profil | So 16.6.2012 15:36:33

              feederjaro - >> Nespekuluj a vem si RX! Vim co rikam. Mel jsem NTX R i EOS R. Pokud muzes sezen si ty RX s tema sikmima napisama. Ty nove uz taky prej stoji za ho.no.

                NLadiis - Profil | So 16.6.2012 15:04:59

                foxxx >> Jojo, mám úplně ty první, malovaný nápisy se zlatýma repráčkama.. Kupoval jsem je jetý postupně za zhruba 12000,- (4+1 - multicolor)..

                  Nfoxxx - Profil | So 16.6.2012 14:58:22

                  Ladiis >> Máš tu starou verzi s "malovanýma" nápisema,jo?:-) Na kolik vyšly na e-bay?

                    NLadiis - Profil | So 16.6.2012 14:55:54

                    feederjaro >> No, měl jsem u vody jak RX, tak NTXr a MX (což je ořezná forma MMXr). Problémy byly pouze s NTXr, je to tu popsané od kolegy v několika diskusích.. Měl však jednu z prvních sad, takže už to je MOŽNÁ vyřešeno. MX mi sloužily k plné spokojenosti 2 sezony a i majitel po mě je má bez problémů až doposud. Oproti RX jsou hlásiče menší a decentnější, ale zase na druhou stranu mají na můj vkus moc mělké usazení prutu a také nemají gumové výstelky. Mezi MX a RX jsem vlastnil ještě EOS-R a měl půjčené i zmiňované NTXr, ale po dlouhém váhání a zvážením všech referencí jsem si na eBay sehnal RX (ještě ty starší, cca z roku 2003) a jsem maximálně spokojen.. Vyhovují mi po všech stránkách..

                      Nfoxxx - Profil | So 16.6.2012 14:43:50

                      feederjaro >> Co já tady četl,tak mi z toho taky vyšly nejlépe ty RX.
                      Mně dát někdo vybrat,vzal bych si Delkimy,ale to jen z toho důvodu,že se mi líbí nejvíce:-))
                      NTX-R podle recenzí bych asi nechtěl (ani se mi moc designem nelíbí),to už raději ty MMXr.

                        Nfeederjaro - Profil | So 16.6.2012 14:40:27

                        foxxx >> To som si prečítal všetko.A vychádza mi z toho čo sa týka spoľahlivosti tak Rx,potom MMXR a nakoniec Ntx-R.Tá Ntx-R má veľa funkcii,ale čo s toho keď ti vypovie neaký hlásič na rybách.A po pravde,čím viac funkcii tak tým večšia pravdepodobnosť porúch.Alebo sa mýlim?Určite tie nové Ntx-R ka nevydržia ako MMXR a Rx ka.Teda si aspoň myslím.A práve preto som zakladal túto tému

                          Nfoxxx - Profil | So 16.6.2012 14:28:56

                          feederjaro >> Pročti i otázky v archivu,o Fox Micron RX a NTX-R je tady toho napsáno dost a dost:-)

                            Nfeederjaro - Profil | So 16.6.2012 14:22:57

                            Ale teraz len k veci.Pište len majitelia uvedených signalizátorov.Ďakujem vám

                              Nfeederjaro - Profil | So 16.6.2012 14:10:42

                              Ladiis >> Fyzicki ich majú v Carpproducte.Osobne som ich držal v ruke

                                NLadiis - Profil | So 16.6.2012 13:55:46

                                Tak to sorry chlapci, ale jen jestli nejsou skladem POUZE na internetu.. :D Pokud je maj fyzicky, tak OK.. Ale MMXr uz se hoodne dlouho nedelaji. Kazdopadne asi budou dobre.. Ale z tech 3 moznosti hlasuju pro RX.. ;-)

                                  Nfeederjaro - Profil | So 16.6.2012 13:47:48

                                  Ladiis >> Ale zoženiem.A v čechách ich majú skladom hehe :-)))))))))))))))

                                    NJakuza - Profil | So 16.6.2012 12:01:11

                                    feederjaro - >> Všechny jsou dobré a možná bych i některé mohl sehnat. Písni mi do SZ...

                                      NLadiis - Profil | So 16.6.2012 11:48:46

                                      feederjaro - >> Nechci ti kazit radost, ale MMXr neseženeš už tuplem.. Mrkni se na eBay po RX.. ;-)