- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lze použít 3 pruty pokud je jeden z nich POUZE marker k označení místa???
Chtěl bych se zeptat jek je to s markerem jestli je možné hodit si do vody na jednom prutu marker čistě jen z duvodu změření hlouby a označení místa, nechat ho tam, vnadit kolem něj a nahodit si k tomu další dva pruty.
Autor diskuse: Knight_2Q - Profil , 11.6.2012 kaprařina - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NSaddám - Profil | Pá 20.7.2012 15:01:05
Mrknato >> Na 40m nepotřebuješ nic označovat. Tam se musíš tefit návnadou i nástrahou úplně v pohodě a jestli ne, tak marš na louku a házet a házet. Celý problém je spíš v tom, aby někdo náhodou nenaházel pytel koulís z lod´ky někam jinam, než kde chytá. Takovejch vychcanů jsem už viděl.
Nlibec77 - Profil | Pá 20.7.2012 14:28:32
Mrknato >> To neni oznacovani podle me ! neni to. zakotveny takze oznacovani podle me pada!
NMrknato - Profil | Pá 20.7.2012 14:24:21
Jarda Š. >> A jak je to v případě, kdy "marker" nahradíš bezdrátovým echolotem (kačenkou), kterou nahazuješ prurem na vlasci. Echolot má dosah cca 40m a zkoumáš pohyb hejna ryb?
NJarda Š. - Profil | Pá 20.7.2012 14:21:09
Knight_2Q - >> Rybářský řád v takovém případě neporušíš tím, že použiješ třetí prut bez háčku s nástrahou, ale tím, že máš označené lovné místo markerem. Markerem v revírech ČRS i MRS smíš pouze detekovat hloubku a profil dna při přípravě k lovu, ale po dobu lovu ho nesmíš mít nahozený k označení lovného místa. (V revírech ČRS je k označení lovného místa povolena pouze tyčová bójka, v revírech MRS je to zakázáno úplně).
Nlibec77 - Profil | Pá 20.7.2012 14:15:30
hantís >> Tak se jich zeptej jestli nekdy neco nekdo chytil na raketu!
Nhantís - Profil | Pá 20.7.2012 14:07:09
libec77 >> ale znáš to podle místních je to prostě lov na tři pruty a ani profi rybářská stráž plzenského kraje se nedokázala domluvit jestli je to v pořádku či ne
Nlibec77 - Profil | Pá 20.7.2012 14:03:06
hantís >> Mas to nekde dole,jinak je to podle dedka chytani na tri pruty ale podle ostatnich i me takhle vnadit muzes.
Uz jsi nekdy videl neco chytnout na zakrmovaci raketu?
Uz jsi nekdy videl neco chytnout na zakrmovaci raketu?
NVenca888 - Profil | Pá 20.7.2012 14:00:29
hantís >> de jure pravděpodobně v pořádku... ale předpokládám, že 9 z 10-ti porybnejch si minimálně neodpustěj nějakou diskuzi...
Nhantís - Profil | Pá 20.7.2012 13:57:46
ještě bych kluci trochu odbočil a jak je to když na dva pruty chytám a třetím krmím zakrmovací raketou
díky za názor prosím jen rozumné
díky za názor prosím jen rozumné
NKnapík - Profil | Pá 20.7.2012 13:47:35
Anýzový dědek >> na tom příkladu jsem se ti pouze snažil naznačit, že to s tím přestupkem nebude tak horké, ignore nepotřebuju, byl bych tak ochuzen o spoustu švandy. Nehledej v mém příspěvku to, co v něm není, nepsal jsem nic o tom, že bys něco v tom duchu uváděl.
NMrknato - Profil | Pá 20.7.2012 9:26:05
Knapík >> Mimo hrnek i s cedníkem je i celá řada BP z pera různých MO zlepčovatelů a co se děje? Nic. Alespoň víme, kde se bevou ty obváčky (reklama ja Jar) a svazonápady .....
NVenca888 - Profil | Pá 20.7.2012 9:23:40
tak ono ve finále povoleno mít dvě NASTRAŽENÝ udice. Co to je "nastražená" udice? Zřejmě udice, na který je nástraha. Takže klidně tam můžu nahodit dvacet prutů s kompletní montáží, ale pouze dvě, na kterejch bude nástraha... :-)
NGorolztrzynca - Profil | Pá 20.7.2012 8:45:08
Unkas >> Jak rikas, kazda pitchovina je u nas dlouze a nepresne popsana, protoze se u nas kazdy jen stara o to, jak obejit predpisy a kde je v nich jaka dira. Proto se stale predpisy doplnujou a upravujou, aby se vychytalo vse, ale samozrejme to vede spis k tomu, ze se v tom uz skoro nikdo nevyzna
NKnapík - Profil | Pá 20.7.2012 7:36:30
Anýzový dědek >> mimo cedník je, a to nezlob, valná většina tvých komentářů na tomhle webu ...
NMrknato - Profil | Čt 19.7.2012 20:07:42
Saddám >> Měří markrem průběžně hloubku.... To přec není zakázané, stejně jako kdyby tam měl echolot..... plus dvě udice ....
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...













