- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybáři & auta
Diskuze pro všechny, kteří kromě rybaření milují taky vůni benzínu. Vkládejte fotky, diskutujte o všem možném i nemožném ze světa rychlých kol...Autor diskuse: Fil@s - Profil , 10.6.2012 všeobecné - ostatní
V čem jezdíte?
A) Hatchback 3dv./5dv.19%
B) Kabriolet1%
C) Kombi49%
D) Kupé2%
E) MPV8%
F) Puck-up1%
G) Sedan6%
H) SUV, terénní10%
I) VAN3%
J) Motorka, čtyřkolka1%
Od 10.6.2012 hlasovalo 516 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
35x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NDev - Profil | St 13.6.2012 22:45:18
c.13 >> ty voe martas,za ty prachy kupit nekdo takovu tuctovku .... ty voe,skoda mluvit :D
NKuban - Profil | St 13.6.2012 22:38:47
Na ryby a všude jinde červenym.Když je potřeba vyšší průchodnost terénem a Drahá dovolí,tak modrou,s kolkou jsem ještě na ryby nejel ;-)
NVendys 65 - Profil | St 13.6.2012 22:34:56
TT_Mirec >>
No nevím jak u vás,ale u nás je to buď povoďńové pásmo nebo chráněná krajiná oblast a jsem nahranej a protože se u nás na severu množí vloupání do aut tak se snažím mít auto za zadkem.
No nevím jak u vás,ale u nás je to buď povoďńové pásmo nebo chráněná krajiná oblast a jsem nahranej a protože se u nás na severu množí vloupání do aut tak se snažím mít auto za zadkem.
Nvokounek - Profil | St 13.6.2012 22:33:46
Reznik76 >> pravidlo č. 1: pri staršom aute je najdoležitejšie hladisko cena a dostupnosť náhradných dielov. 1.6 mpi má niakych 75 koní a pôvodom je zo starej generácie golfu..
p.s.: okrem toho zisti si čo ťa výde výmena rozvodov pri zahraničných autách. tú by si mal spraviť ako prvú lebo ak ti to prdne tak máš ďalšie auto do ktorého sa neoplatí investovať..
p.s.: okrem toho zisti si čo ťa výde výmena rozvodov pri zahraničných autách. tú by si mal spraviť ako prvú lebo ak ti to prdne tak máš ďalšie auto do ktorého sa neoplatí investovať..
NReznik76 - Profil | St 13.6.2012 22:26:03
Hermis_s >> představu nemam
ale potřebuju, auto pro 3 (rodina) za rok najezdim tak 8tis. kiláků, nejvíc po rybách jednou za rok dovča po Čechách ( mam dvě ženský a rybařinu, takže hodně věcí)
jak sem psal Felda combi je nejjednodušší cesta, tak si chci trošku rozšířit obzory
ale potřebuju, auto pro 3 (rodina) za rok najezdim tak 8tis. kiláků, nejvíc po rybách jednou za rok dovča po Čechách ( mam dvě ženský a rybařinu, takže hodně věcí)
jak sem psal Felda combi je nejjednodušší cesta, tak si chci trošku rozšířit obzory
NVendys 65 - Profil | St 13.6.2012 22:12:32
NICKLOTERS >>
Taky vlastním již několik let VW PASSATA TDI a spokojenost i s člunem na střeše jsem dokázal jet za pět litrů.
Taky vlastním již několik let VW PASSATA TDI a spokojenost i s člunem na střeše jsem dokázal jet za pět litrů.
NDunik - Profil | St 13.6.2012 22:01:25
PankyCV >> zdarec,líbí se mě ta nálepka Carpa na skle,poradíš kde jí koupit?Díkec
NVendys 65 - Profil | St 13.6.2012 21:59:58
Čus,já jezdím s tímhle,mám ho v naftě,spotřeba stále o.K. na to co to má za sebou.mám ho už strašně dlouho a na jiné není tak musí děda ještě nějaký čas vydržet.Z mladické nerozvážnosti jsem to nechal snížit a někdy se dostat k vodě je očistec.Tak ať ve zdraví vždy dorazíte do cíle.
Nvokounek - Profil | St 13.6.2012 21:59:55
Reznik76 >> jednoznačne felicia 1,6 s posilovačom riadenia. je to motor made in germany. náhradné diely všade a takmer zadarmo okrem toho ti to každý vie opraviť. ja na moju nedám dopustiť. investične absolutne najlepšie auto..
p.s.: výmena sondy v chladiči...............10 e
výmena tlmiču (aj s materiálom).....50 e
tu neni nad čím špekulovať ;)
p.s.: výmena sondy v chladiči...............10 e
výmena tlmiču (aj s materiálom).....50 e
tu neni nad čím špekulovať ;)
NHermis_s - Profil | St 13.6.2012 21:57:59
Reznik76 >> zaludna neni,musis mit predstavu,jinak tezko radit.
Ja kdybych ted bral spolehlivy auto kolem 30 tis.,tak bych po zkusenostech sel do nissana almery n14 v 1,4 benzinu.Pokud te to vic zajima,recenzi je na internetu plno.
Ja kdybych ted bral spolehlivy auto kolem 30 tis.,tak bych po zkusenostech sel do nissana almery n14 v 1,4 benzinu.Pokud te to vic zajima,recenzi je na internetu plno.
NMartas711 - Profil | St 13.6.2012 21:56:30
Za mne i bratra česká klasika. Kombík v naftě. Tohle je bráchy, svou 306-ku nemám na fotce. Mým snem je Toyota Hilux
NJOP - Profil | St 13.6.2012 21:53:19
Reznik76 >> Citroen ZX 1,6 benzín v kombíku. Nemá chybu. A ještě by ti mohlo zbýt něco na případné opravy.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
10:36NRybáři vs ochránci přirody 80
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73





















