- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybařina na Ostré
Dotaz jak to vypadá na jezeře Ostrá s kapry?
Autor diskuse: pankalla1 - Profil , 5.6.2012 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
22 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NRK - Profil | Ne 15.2.2015 7:02:55
Já tam jezdím a do okolí též. Znám lidi z kempu, i správce kempu. Žádní cigoši tam nejsou.
Když je v létě 30 stupňů, tak je možné, že se nějakej možná na pláži vyloupne. Nicméně jako všude jinde.
Jak říkám na rybaření-a chodí se na druhou stranu k ostrovu-moc hezké prostředí. Nechápu, co je to tu za nesmyslný canci.
Když pojedete na Slapy,Orlík, tak v sezóně při krásnym počasí taky nejste jak na Aljašce a nějakej spoluobčan tmavší pleti hodí kelímek do vody a smočí trenky..........to je život
Ale jak jsem psal,v okolí, autem do 10min., se člověk může vyřádit a to mi věřte, jak v rybařině, tak se dá i něco ,,picnout"- jestli mi jako rozumíte:-)
Když je v létě 30 stupňů, tak je možné, že se nějakej možná na pláži vyloupne. Nicméně jako všude jinde.
Jak říkám na rybaření-a chodí se na druhou stranu k ostrovu-moc hezké prostředí. Nechápu, co je to tu za nesmyslný canci.
Když pojedete na Slapy,Orlík, tak v sezóně při krásnym počasí taky nejste jak na Aljašce a nějakej spoluobčan tmavší pleti hodí kelímek do vody a smočí trenky..........to je život
Ale jak jsem psal,v okolí, autem do 10min., se člověk může vyřádit a to mi věřte, jak v rybařině, tak se dá i něco ,,picnout"- jestli mi jako rozumíte:-)
NFinalStorm - Profil | Pá 13.2.2015 22:53:43
drvoštěp >>
Tak tam to ale neni samej Ital a i ryby tam jsou pekny...
Tak tam to ale neni samej Ital a i ryby tam jsou pekny...
Ndrvoštěp - Profil | Pá 13.2.2015 22:46:19
FinalStorm >> Já o soukromáku za vesnicí, pod silnicí :)))
NCarpper - Profil | Pá 13.2.2015 22:21:40
co se tam nasadí to tam je... Žádný obry tam nečekej. Mraky bílé ryby a kapři do 55cm a výjmečně větší. Kempaři toho hodně sežerou :(
NHovy - Profil | Pá 13.2.2015 22:17:55
je to pěkný ale rybaření jak se to vezme když je hezky tak to asi ani nemá cenu to už raději na řehačku od lysý je to skoro stejně daleko
NPedro1 - Profil | Pá 13.2.2015 21:03:13
Locarp >> V létě na pláži jich tam bylo jak z celé vesnice.Starej kapo,tak 180 kg na 160 cm vysky,kolem několik zenskejch,hromada deti a cca 8 kousku ve věku 20-35 let.
NLocarp - Profil | Pá 13.2.2015 19:49:31
Pedro1 >> Ti spoluobčané tmavší pleti jsou návštěvníci místního kempu. V Ostré žádné nemají.
NChosé 2 - Profil | Pá 13.2.2015 13:14:05
Pedro1 >> Takže ponechané auto na návsi by se mohlo stát středozájmem této skupiny ?
NPvl - Profil | Pá 13.2.2015 13:00:19
Pedro1 >>.. .. a místní snědší spoluobčané. " Takže je taková malá cizina v Česku ?
NPedro1 - Profil | Pá 13.2.2015 12:54:14
Super je to tam hlavně v létě,když je tam milion koupáčů a místní snědší spoluobčané.
NRK - Profil | Pá 13.2.2015 12:50:54
Ostrá je moc pěkná voda. S rybářským tlakem je to jako všude. Rabářů je prostě hodně.
Dobré je, že je možné přejet na Labe. Jak bylo již napsáno, tak je za rohem.
Deset minut daleko-tedy za rohem je jezero Doubka. Větší a mělčí, než Ostrá. Velmi zajímavá voda.
Kousek jsou Semické tůně. Za mne dávám 1 - rybářský ráj
Dobré je, že je možné přejet na Labe. Jak bylo již napsáno, tak je za rohem.
Deset minut daleko-tedy za rohem je jezero Doubka. Větší a mělčí, než Ostrá. Velmi zajímavá voda.
Kousek jsou Semické tůně. Za mne dávám 1 - rybářský ráj
Npankalla1 - Profil | Pá 13.2.2015 7:29:00
S kapry docela dobré proti okolním revírům, a když to nic nedělá na jezeře tak se jde na Labe jeto asi 100m od sebe Tak pohoda. Poznámka krásní amuři.
NBrtek - Profil | St 6.6.2012 22:15:44
pankalla1 - >> Čau jezero Ostrá je krásná voda plná malých a středně velkých kapru ,,ostatní rybí osádka vyvážená,jezero je bohužel ve středu vesnice,co se rybaření týče naprostá hrůza od vesnice si to tam narokujou zdejší důchodci a od Labe pražští chataři mám to tam kousek ale raději tam nejezdím ,když je hezky je to tam jak na václavku jestli máš rád u vody klid tak naprosto nedoporučuji!!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













