Rybařina na Ostré

Dotaz jak to vypadá na jezeře Ostrá s kapry?
22 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NRK - Profil | Ne 15.2.2015 7:02:55

Já tam jezdím a do okolí též. Znám lidi z kempu, i správce kempu. Žádní cigoši tam nejsou.
Když je v létě 30 stupňů, tak je možné, že se nějakej možná na pláži vyloupne. Nicméně jako všude jinde.
Jak říkám na rybaření-a chodí se na druhou stranu k ostrovu-moc hezké prostředí. Nechápu, co je to tu za nesmyslný canci.
Když pojedete na Slapy,Orlík, tak v sezóně při krásnym počasí taky nejste jak na Aljašce a nějakej spoluobčan tmavší pleti hodí kelímek do vody a smočí trenky..........to je život
Ale jak jsem psal,v okolí, autem do 10min., se člověk může vyřádit a to mi věřte, jak v rybařině, tak se dá i něco ,,picnout"- jestli mi jako rozumíte:-)

    NBušák - Profil | So 14.2.2015 14:53:09

    pankalla1 - >> je to tam pěkný

      NFinalStorm - Profil | Pá 13.2.2015 22:53:43

      drvoštěp >>
      Tak tam to ale neni samej Ital a i ryby tam jsou pekny...

        Ndrvoštěp - Profil | Pá 13.2.2015 22:46:19

        FinalStorm >> Já o soukromáku za vesnicí, pod silnicí :)))

          NFinalStorm - Profil | Pá 13.2.2015 22:44:51

          A bavite se o svazovy piskovne, nebo o soukromaku?

            Ndrvoštěp - Profil | Pá 13.2.2015 22:23:13

            Nebo hned z jara.A pak podzim.Voda ale moc pěkná.

              NCarpper - Profil | Pá 13.2.2015 22:21:40

              co se tam nasadí to tam je... Žádný obry tam nečekej. Mraky bílé ryby a kapři do 55cm a výjmečně větší. Kempaři toho hodně sežerou :(

                NHovy - Profil | Pá 13.2.2015 22:17:55

                je to pěkný ale rybaření jak se to vezme když je hezky tak to asi ani nemá cenu to už raději na řehačku od lysý je to skoro stejně daleko

                  NPvl - Profil | Pá 13.2.2015 21:56:19

                  Pedro1 >> Nepřejeli Italové do Čech ? Tebe to jen zmátlo ?

                    NPedro1 - Profil | Pá 13.2.2015 21:03:13

                    Locarp >> V létě na pláži jich tam bylo jak z celé vesnice.Starej kapo,tak 180 kg na 160 cm vysky,kolem několik zenskejch,hromada deti a cca 8 kousku ve věku 20-35 let.

                      NLocarp - Profil | Pá 13.2.2015 19:49:31

                      Pedro1 >> Ti spoluobčané tmavší pleti jsou návštěvníci místního kempu. V Ostré žádné nemají.

                        NPedro1 - Profil | Pá 13.2.2015 13:45:24

                        Chosé 2 >> Možný je všechno.

                          NChosé 2 - Profil | Pá 13.2.2015 13:14:05

                          Pedro1 >> Takže ponechané auto na návsi by se mohlo stát středozájmem této skupiny ?

                            NPedro1 - Profil | Pá 13.2.2015 13:08:45

                            Pvl >> Dalo by se to tak říct.Taková malá Itálie.

                              NPvl - Profil | Pá 13.2.2015 13:00:19

                              Pedro1 >>.. .. a místní snědší spoluobčané. " Takže je taková malá cizina v Česku ?

                                NPedro1 - Profil | Pá 13.2.2015 12:54:14

                                Super je to tam hlavně v létě,když je tam milion koupáčů a místní snědší spoluobčané.

                                  NRK - Profil | Pá 13.2.2015 12:50:54

                                  Ostrá je moc pěkná voda. S rybářským tlakem je to jako všude. Rabářů je prostě hodně.
                                  Dobré je, že je možné přejet na Labe. Jak bylo již napsáno, tak je za rohem.
                                  Deset minut daleko-tedy za rohem je jezero Doubka. Větší a mělčí, než Ostrá. Velmi zajímavá voda.
                                  Kousek jsou Semické tůně. Za mne dávám 1 - rybářský ráj

                                    Npankalla1 - Profil | Pá 13.2.2015 7:29:00

                                    S kapry docela dobré proti okolním revírům, a když to nic nedělá na jezeře tak se jde na Labe jeto asi 100m od sebe Tak pohoda. Poznámka krásní amuři.

                                      NBrtek - Profil | St 6.6.2012 22:15:44

                                      pankalla1 - >> Čau jezero Ostrá je krásná voda plná malých a středně velkých kapru ,,ostatní rybí osádka vyvážená,jezero je bohužel ve středu vesnice,co se rybaření týče naprostá hrůza od vesnice si to tam narokujou zdejší důchodci a od Labe pražští chataři mám to tam kousek ale raději tam nejezdím ,když je hezky je to tam jak na václavku jestli máš rád u vody klid tak naprosto nedoporučuji!!

                                        NTakira - Profil | St 6.6.2012 22:04:01

                                        Neni to u Lyse nad Labem? Něco mi to říká.

                                          NSuly - Profil | St 6.6.2012 21:59:00

                                          To by mně taky zajímalo, ale zároveň doufám že se toho v této diskusi moc nedozvim :-)