- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký nejlepší nafukovací člun na kaprařinu??
Vybírám mezi Mack2 Session 320,X2 Taipan 320 a Zeepter 330 popř i jiné..ale kvalitního s hliníkovou podlahou v zelené barvě možno i camou, příď nejlépe zakulacenou kvůli většímu prostoru uvnitř. Díky za rady ;)
Autor diskuse: Hapas1 - Profil , 31.5.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
Kterému dáte přednost??
A) Mack2 Session 32082%
B) X2 Taipan 3209%
C) Zeepter 3309%
Od 31.5.2012 hlasovalo 125 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
15x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NHapas1 - Profil | Pá 1.6.2012 16:19:45
Kam se sondou echolotu,při použití el. motoru,aby nevadila při řízení?? na místě pro sondu jsou bohužel blatníky proti cakající vodě.
NHapas1 - Profil | Pá 1.6.2012 15:46:26
Tím sem nechtěl říct,že Iboat není kvalitní,jen nemám takovou důvěru ve vysokotlaké podlaze ;)
NHapas1 - Profil | Pá 1.6.2012 15:44:59
Unca >> Nejhorší je,že Session bude až v průběhu září dřív u nás tyhle čluny nebudou a já bych ho chtěl na léto. Na ceně zas tak nezáleží,když ten člun bude pěknej a kvalitní,tak si připlatim,chci aby vydržel. A proto sem z nabídky odstarnil Iboat 320 s vysokotlakou podlahou,ten stojí teď ve slevě 27199. Už sem shlídnul spoustu člunů,ty co mě zaujali tak jsou zde,ale jestli někdo ví i ojiných podobných..sem s nima :)
NUnca - Profil | Pá 1.6.2012 15:34:45
Hapas1 >> Tak záleží co to je slušná cena. Slušnou cenu ti dá každej obchodník s člunama. Neprodává se to každej den. Stačí se jen zeptat.
NHapas1 - Profil | Pá 1.6.2012 15:17:54
Unca >> Je to dost,ale mám na něj slušnou cenu. A jaký by byli lepší..budu rád za každou radu??
NUnca - Profil | Pá 1.6.2012 15:08:59
Hapas1 - >> No já teda nevím, ale podle mě dát 27500kč za člun od Mack2, je teda hodně z cesty. Dá se koupit stejně dobrej člun, ne-li lepší za cenu do 25 tisíc.
NHapas1 - Profil | Pá 1.6.2012 14:59:06
Koukám že je dost lidí pro Session...ale bohužel bude k mání až v průběhu září a máte někdo s tím to člunem zkušenosti??
NTommy23 - Profil | Čt 31.5.2012 23:31:35
Hapas1 >> Tak to jo, mně 270 bohatě stačí a líbí se mi právě ten silnější matroš... Jinak z tvých uvedených bych ti doporučil toho Sessiona, viděl jsem ho a také se mi moc líbil...
NHapas1 - Profil | Čt 31.5.2012 23:21:16
Ha há jedno přemáčknutí a takový radosti,ale už je odblkováno a jsem tu zpátky :)
NVodník Kebule - Profil | Čt 31.5.2012 23:12:12
Radši mu někdo poraďte, jak to zrušit, píše mi sz a já mu poradit neumím ;o))
NVodník Kebule - Profil | Čt 31.5.2012 23:07:07
Ahoj - mám jenom technickou: Proč si zadavatel otázky dal sám sobě červenou kartu? ;o)
NHapas1 - Profil | Čt 31.5.2012 22:53:29
Tommy23 >> Zico je pěkný,dobrej silnější materiál..ale hledám 320+ a to Zico bohužel nesplňuje..
NHapas1 - Profil | Čt 31.5.2012 22:52:57
Tavris29 >> U Zeepteru mam strach o uchycení sondy echolotu,protože na zadním čele jsou nárazníky proti cákajíci vodě,tak abych ho bezpečně upnul a nevadil tak motoru. Máš nějakou zkušenost??
NTommy23 - Profil | Čt 31.5.2012 22:34:24
Hapas1 - >> Ahoj, za sebe ti doporučím Zico CL270. Splňuje tvé požadavky - hliníková podlaha, zakulacená příď, camo barva. Za sebe zatím mohu říct spokojenost, ale jestli je nejlepší...? Jednotný názor na nejlepší člun stejně nezískáš...
NPoušťák - Profil | Čt 31.5.2012 22:22:21
Vlastním Tajpana 320-ku deset let a zatím funguje bez jediné výhrady.Nikdy neošetřen žádným ochraným roztokem a ze začátku byl i 3 zimy venku nafouklý,než jsem dodělal garáž.
Čtenáři této diskuse také sledují
NLov z nafukovacího člunu1187
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NMikbaits - pikantní švestka534
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLexikon boilies komponentů901
NHarrison - vše o této značce3722
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NShimano Power Aero 100001660
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NCcMoore a vše kolem něj3769
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...













