Autokemp Sykovec ??

ahoj ve spolek...nebyli jste se tam někdo podívat? Chtěl bych někam na pár dní s polovičkou a taky si trochec zachytat...díky
Autor diskuse: jarous - Profil , 31.5.2012 všeobecné - revíry, cestování

Njabi - Profil | Po 25.6.2012 20:33:38

Krudy >> zdar,Ty VYDRO

    NKrudy - Profil | Po 25.6.2012 20:32:31

    D.O.K. >> To máš určitě pravdu ,ale že tam chytá kde kdo to taky není určitě dobře ,ale kšeft je kšeft.

      ND.O.K. - Profil | Po 25.6.2012 20:23:59

      Krudy >> predevsim jich tam je moc na melem prostoru.

        NKrudy - Profil | Po 25.6.2012 20:22:51

        Skoro na všech podobných soukromáčích jsou ryby domlácené a potrhané ani můj styl rybaření to není,ale jedu tam z manželkou a dětskem na dovolenou a taky neříkám,že strávím celý týden rybařením.Povolenku si tam může koupit kde kdo i ten co drží prut poprvé v ruce a pak ty ryby vypadaj jak vypadaj.Je škoda že na tak krásným revíru i když soukromém jsou ty ryby tak zdevastované.

          ND.O.K. - Profil | Po 25.6.2012 19:54:34

          tak a staci.

            ND.O.K. - Profil | Po 25.6.2012 19:30:36

            Avsak jedine co se mi zalibylo byli nekdy nekoncici zdolavacky.

              ND.O.K. - Profil | Po 25.6.2012 19:29:28

              Ocividne to byl krasny kapr. Zde bych to videl na nedostatek potravy a proto vypada jak vypada.

                ND.O.K. - Profil | Po 25.6.2012 19:27:53

                3

                  ND.O.K. - Profil | Po 25.6.2012 19:27:13

                  2

                    ND.O.K. - Profil | Po 25.6.2012 19:26:43

                    1

                      ND.O.K. - Profil | Po 25.6.2012 19:25:36

                      Zdarec
                      O vikendu sem byl rybarit na sykovci, ikdyz to neni ani trochu muj styl chytani. Jel tam tata od holky a tak sem jel snim. Behem cca 45hodin sem sam mel 35 zaberu a z toho 32 kapru vytazenych. Velice snadno se dalo prokouknout, na co a jak ryby nejrychleji reaguji. Na druhou polovinu vikendu uz mi dochazeli sily a tak druhou noc sem takrka nechytal a nedelni den sem odchytal uz pouze s jednim prutem, kdybych nemusel v nedeli do prace verim, ze sem pochytal jeste o jednu desitku kapru vice. Krom jednoho kapra byli snad vsechny ryby domlacene, poskozene. Vetsina mela velke sramy, ulamane ploutve, roztrhlou tlamku. Pro me nezajimave a nicim nenaplnujici rybareni. Pres den se mi mezi prutama koupalo mnoho rybaru a v tom sem stejnak zdolaval ryby. Kdo si chce behem chvilky nachytat velke kapry, na sykovci ma moznost.

                        NPasr - Profil | Po 25.6.2012 16:57:08


                        Ber to tak ,že koupáči a návštěvníci kempu mají přednost před rybáři,proto některá místa přes léto ani nejdou objednat.

                          Njabi - Profil | Po 25.6.2012 14:54:48

                          viceroy >> jedna noc se psem vyjde na 190kč

                            Njabi - Profil | Po 25.6.2012 14:52:12

                            viceroy >> jo,ale platíš tam za něj jako za stan v kempu plus za auto, osoby a psa,takže ti to vyjde dráž,ale seš zase u vody

                              Nviceroy - Profil | Po 25.6.2012 14:49:58

                              jabi >> jedinne pod bivak :-)))) do chaloupky ani nahodou

                                Njabi - Profil | Po 25.6.2012 14:47:29

                                bart.bm >> ty místa máš u mola,kde se půjčují lodky a šlapadla

                                  Njabi - Profil | Po 25.6.2012 14:43:47

                                  bart.bm >> no to nejsou dobrá místa,jo a u hráze chytají pstruhaři,tam to zavážet asi moc nepůjde no uvidíš

                                    Njabi - Profil | Po 25.6.2012 14:41:41

                                    viceroy >> psi povoleni,já mám taky psa,nevím,ale jak je to v maringotkách

                                      Nviceroy - Profil | Po 25.6.2012 14:15:54

                                      jabi >> a co psi ? muzou na rybacku psi nebo jako na ostatnich soukromacich bez psu , ?

                                        Nbart.bm - Profil | Po 25.6.2012 14:02:42

                                        josefik >> chatky jsou okolo 70m max 100...pokud myslíš ty maringotky.