Autokemp Sykovec ??

ahoj ve spolek...nebyli jste se tam někdo podívat? Chtěl bych někam na pár dní s polovičkou a taky si trochec zachytat...díky
Autor diskuse: jarous - Profil , 31.5.2012 všeobecné - revíry, cestování

Nbart.bm - Profil | Po 25.6.2012 13:59:48

fišlák >> zadej do vyhledávače autocamp Sýkovec a vyjede ti to já tam jedu 4.-7.7.na hloubku bral jsem to z toho důvodu že tam nebude tolik koupáčů jak na mělčině.Berem 5,6,8 když tak se přestěhujem jinam stejně budem asi vozit já určo kolem hráze

    Njabi - Profil | Po 25.6.2012 13:48:40

    chatky v kempu jsou obsazené,kdyby měl někdo zájem,tak na Sykovci mám ještě pár volných termínů v karavanu

      Njabi - Profil | Ne 24.6.2012 22:56:44

      Mery >> jo to máš pravdu

        NMery - Profil | Ne 24.6.2012 21:04:27

        jabi >> ale na příchuti nezáleží já jsem nachytal na několik druhů bolies a pelet a záběry byli na všechno.samozřejmě na feeder na masné červy berou menší kapři, ale jeden za druhým je to dobrá zábava :D

          Njosefik - Profil | Ne 24.6.2012 20:24:18

          Prosím nevíte někdo jak jsou daleko ty chatky od vody? Prostě jestli se dá chytat před chatou.Díky

            Njabi - Profil | Ne 24.6.2012 19:57:06

            Mery >> to máš pravdu,akorát je rozdíl ve velikosti chycené ryby,myslím tím kapra

              Njabi - Profil | Ne 24.6.2012 19:56:04

              fišlák >> odkaz jsem tu měl,ale zablokovali mi to,prý je to reklama a chtěli za to nemalé peníze,rád ti,ale odpovím na to co tě zajímá,

                NMery - Profil | Ne 24.6.2012 18:57:20

                jabi >> na sykovci je uplně jedno co jim dáš, záběry jsou na cokoliv.:-)

                  Nfišlák - Profil | Ne 24.6.2012 18:55:45

                  Že to je na vysočině, to jsem pochopil. Ale šel by sem hodit nějaký odkaz? Rád si občas odpočinu od vyhlížení porybných při chytání na svazovkách. A na vysočině je nehorázně dobře

                    Njabi - Profil | Ne 24.6.2012 18:36:43

                    chytal jsem na čaroděje od carp-b,jde to na to dobře,ale určitě zkusím ještě jinou variantu

                      Njabi - Profil | Ne 24.6.2012 18:27:35

                      Krudy >> Máš to tam nachystaný,přijedu za tebou a zachytáme.

                        NKrudy - Profil | Ne 24.6.2012 16:22:05

                        Já jedu na Sykovec první týden o prazdninách a už se moc těším.Jedu s celou rodinou a bydlet budu v karavanu u Jabiho. Je to kolega s práce známe se dlouho a určitě to nemá na vydělávání peněz a reklamu mu taky nedělám. Může si tam každý postavit svůj stan či bivak je to každýho věc.Je to supr kemp kde se dá dobře zarybařit a rodina taky nebude strádat.

                          Njabi - Profil | Ne 24.6.2012 7:41:42

                          Fidisak >> já chytám jen na odhoz a chodím do sektoru 23,24 o v pohodě

                            NFidisak - Profil | So 23.6.2012 22:40:07

                            Na Sýkovci se v létě chytají převážně kapři na mělčinách ne? Nebo dál od břehů. Já co tam byl asi před měsícem tak u břehů, kde se prodávají povolenky je to přepstruhováno.

                              Njabi - Profil | So 23.6.2012 21:42:02

                              ještě mám pár volných termínů na ubytování v karavanu,kdo by měl zájem písněte,domluvíme se.

                                NMery - Profil | So 23.6.2012 17:16:15

                                minulý vikend na Sykovci. chyceno asi 50 kaprů ;-) nej 78cm 11kg a 80cm 10kg

                                  Njabi - Profil | So 23.6.2012 13:40:17

                                  právě jsem se vrátil ze Sykovce,moc to nebralo,ale dvě 80 cm přišly,takže spokojenost

                                    Njarous - Profil | Čt 21.6.2012 20:41:40

                                    jojo je tam krásně, a pivénko tam taky točí dobré....ale pozor na tu opici :-))

                                      NJuraj - Profil | Čt 21.6.2012 19:49:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      jarous >> Že je na Vysočině krásně, o tom něco vím. Jsem z Jihlavy. :-)
                                      Na Sykovci jsem byl na čundru, když mi bylo 15. Tehdy to patřilo ještě státnímu rybářství a nesmělo se tam chytat (což jsme pod rouškou tmy asi 3x učinili). Krásně tam bylo už tenkrát. Akorát jsem si tam uhnal první brutální opici. Klečel jsem jsem 4 hodiny hlavou ze stanu, téměř v jednom kuse "telefonoval" a přísahal, že už se alkoholu nikdy nedotknu. :-))
                                      Zkrátka mám na něj krásné vzpomínky a ty jsi mi dal o důvod víc, proč se tam zase vrátit. Dík.

                                        Njabi - Profil | Čt 21.6.2012 15:59:20

                                        pohoda na Sykovci