Třítýdení kaprařská krize

Zdravím, už třetí týden prožíváme s kamarádem krizi vtom, že nejsme za žádnou cenu schopni chytit většího kapřa jak 50cm. Skoušeli jsme snad všechno, přes návnadu, až po chytání na mělčině v hloubce nebo hraně. Nic nám nefunguje. Snad jediná možná věc je ta, že v době kdy se kapři začali chystat třít, tak se prudce ochladilo a je to vtom zabrzdilo. Jinak si to neumím vysvětlit. Co si o tom myslíte vy?
Autor diskuse: Strakoš13 - Profil , 29.5.2012 kaprařina - techniky lovu

NChosé 2 - Profil | Ne 3.6.2012 19:49:37

LosPafkos >> Pěkný línek,mně nešli ani cejni.Zítra jim to ale nandám,zdali nevyměknu při pohledu z okna...Čauky.

    NTWIN 69 - Profil | Ne 3.6.2012 19:44:53

    moskyt >> Taky tam nakouknu.

      Nmoskyt - Profil | Ne 3.6.2012 19:42:49

      TWIN 69 >> Tak jsem zkusil, uvidíme :-).

        NTWIN 69 - Profil | Ne 3.6.2012 19:41:57

        Kuban >> Musíš vydržet a ono to přijde.Já to letos ani nečekal a přece se podařilo.

          NLosPafkos - Profil | Ne 3.6.2012 19:41:50

          TWIN 69 >> a nechyceno na koulís,ale na nějakej pravěk-brambora,těsto,max.rohlík :--))) ať se oddělí zrno od kapř.

            NKuban - Profil | Ne 3.6.2012 19:40:14

            TWIN 69 >> Vytrvávám,jen se nad tím začínám pozastavovat.Loni byl květen můj nejúspěšnější měsíc:-)

              NLosPafkos - Profil | Ne 3.6.2012 19:39:38

              Chosé 2 >> dneska to nešlo a včera jen násada,ale udělal mě radost lín 32 :--))
              nesmíme věřit všemu co vidíme v ML,tam to bude cinklé :--))

                NTWIN 69 - Profil | Ne 3.6.2012 19:39:34

                moskyt >> Tak zkus a uvidíš tu smršť kapřomaniaků.

                  NChosé 2 - Profil | Ne 3.6.2012 19:36:57

                  LosPafkos >> Koukám, že nejsem sám bezrybka. Nemám já si také zadat otázku na Mrku, abych se ujistil, že nemám dřevěný ruce a tupou hlavu...?

                    Nmoskyt - Profil | Ne 3.6.2012 19:27:59

                    TWIN 69 >> Jsi dle mne úplně normální, zkusím založit otázku :-).

                      NTWIN 69 - Profil | Ne 3.6.2012 19:21:51

                      moskyt >> Na to Ti odpovím úplně lehce.Chytit velkýho kapra na svazovce mě stačí jednou do roka.A letos mám splněno,takže jsem naprosto v klidu.

                        Nmoskyt - Profil | Ne 3.6.2012 19:17:57

                        lubos666.p >> A nějakou milostnou předehru by jsi si taky představoval :-).

                          NLosPafkos - Profil | Ne 3.6.2012 19:15:18

                          moskyt >> beru kapří jméno nadarmo tak mě trestá čočkou :--)))

                            Nmoskyt - Profil | Ne 3.6.2012 19:13:11

                            LosPafkos >> Minulý týden jsem na stojáku sportoval pouze jednou a taky to nebyla žádná hitparáda. Ale zase takhle tragické to nebylo :-).

                              Nlubos666.p - Profil | Ne 3.6.2012 19:13:05

                              moskyt >> Kdyby ta otázka byla hlasovací,tak bych asi dal hlas obden nad 10 kilo,týdně nad 15 kilo a každejch 14 dní obludu,která by dokázala lovce aspoň půl hodiny povozit ve člunu:-)

                                Nmoskyt - Profil | Ne 3.6.2012 19:10:23

                                lubos666.p >> Já nevím, jestli tady teda nějaká taková otázka je, ale fakt by mě zajímalo, jak často by se měl chytat velký kapř, aby se každý kapřolovec cítil uspokojen :-).

                                  NLosPafkos - Profil | Ne 3.6.2012 19:08:46

                                  moskyt >> ahoj,dnes jsem si byl zasportovat na rybníku a v mém závodním sektoru ani záběr od bílé ryby natož pan kapř. Takže k obědu byla čočka s párkem sakra :--))

                                    Nlubos666.p - Profil | Ne 3.6.2012 19:05:15

                                    moskyt >> Nojo,ale když já CHCI A CHCI A CHCI!:-)

                                      Nmoskyt - Profil | Ne 3.6.2012 19:03:23

                                      Jak často a jak velké kapři musíte chytat, aby jste byli spokojení ? Mně teda přijde úplně normální, že tři neděle se nechytí kapr větší než 50 cm...

                                        NHermis_s - Profil | Ne 3.6.2012 19:01:40

                                        to je na posrani...