Východočeské forum - anebo...

pokračování Královehradeckého fora, které nám Bobrman bohužel zamknul...
Autor diskuse: lado40 - Profil , 28.5.2012 všeobecné - revíry, cestování

NMachino - Profil | Po 28.5.2012 19:07:00

Mára19 >> 73 :) potěšil o to více že byl na vlastní bobule:)))))

    NMára19 - Profil | Po 28.5.2012 19:06:06

    Machino >> Krasavec :-)). Kolik měl ?

      NMachino - Profil | Po 28.5.2012 18:59:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ...

        NMachino - Profil | Po 28.5.2012 18:57:27

        Georgino >> na vláčku?:)

          NGeorgino - Profil | Po 28.5.2012 18:25:33

          Dávám do oblíbených, snad tady občas někdo propálí dobrej flek

            NMr.Mepps - Profil | Po 28.5.2012 16:33:00

            lado40 >> To číslo !!! 603344790

              NMr.Mepps - Profil | Po 28.5.2012 16:31:43

              lado40 >> No to snim mám v plánu taky :))))))))))))))))

                NMr.Mepps - Profil | Po 28.5.2012 16:31:04

                lado40 >> Jo počkej hned ti ho dám :D

                  Nlado40 - Profil | Po 28.5.2012 16:29:31

                  Mr.Mepps >> Udírně je jedno kolik má...

                    Nlado40 - Profil | Po 28.5.2012 16:28:42

                    Mr.Mepps >> Ještě nemám to Tvoje nové tel. číslo...

                      NMr.Mepps - Profil | Po 28.5.2012 16:26:36

                      Machino >> JJ no nenapodlo mě že někdo bude mít zájem o 100cm sumce

                        NMr.Mepps - Profil | Po 28.5.2012 16:25:56

                        lado40 >> Ok

                          NMachino - Profil | Po 28.5.2012 16:25:27

                          Mr.Mepps >> svatá pravda....

                            Nlado40 - Profil | Po 28.5.2012 16:24:46

                            Mr.Mepps >> řeš si to přes SZ... Bo ráno už nic řešit nebudeš muset...

                              NMachino - Profil | Po 28.5.2012 16:17:52

                              Mr.Mepps >> čus plačičáku:)

                                NMr.Mepps - Profil | Po 28.5.2012 16:14:14

                                lado40 >> Jo newim .... Jo a koukni se na ten věk co máš v kartě :}

                                  Nlado40 - Profil | Po 28.5.2012 16:10:09

                                  Mr.Mepps >> Jsem zapoměl Ty víš fšechno, pozornej student....

                                    NMr.Mepps - Profil | Po 28.5.2012 16:07:32

                                    lado40 >> Já jo :)))))))

                                      Nlado40 - Profil | Po 28.5.2012 16:06:08

                                      Mr.Mepps >> Nevím nic o tom, žeby Marťani měli rádi štrůdl a moravskou slivku... :())))

                                        NMr.Mepps - Profil | Po 28.5.2012 16:00:51

                                        Mára19 >> :D