Východočeské forum - anebo...

pokračování Královehradeckého fora, které nám Bobrman bohužel zamknul...
Autor diskuse: lado40 - Profil , 28.5.2012 všeobecné - revíry, cestování

lado40 - Profil | Ne 7.7.2013 20:34:06

Zamykám taky... :€(

    HozmyHempi - Profil | Ne 7.7.2013 20:29:56

    Petrův zdar...měl bych na Vás dotaz jestli se v Hradci Královém dají koupit nástražní rybičky a případně kde. Moc Vám předem děkuji.

      Palica_von_zvreca - Profil | Čt 16.5.2013 9:30:42

      hajdass1 >> tos opravdu slyšel fámu, dříve to bylo na Plačicích, ale teď pokud je mi známo nikde v okolí....

        hajdass1 - Profil | Čt 16.5.2013 0:01:33

        Zdravim panove slysel jsem takovou famu ze kazdy rok je nekde na pisakach 24hodinovka a kazdej rok se to meni jestli je to pravda nevite kde je ted 24 hodinovka.dekuji

          skoťák - Profil | St 20.3.2013 19:53:52

          ladikxxx >> tak snad si to u létě nějak sedne a nějakou pěknou rybku uvidím, dík.

            ladikxxx - Profil | St 20.3.2013 18:37:43

            skoťák >> Travnatý to je,to je pravda.Byl jsem tam dvakrát na maratonu a nej kapra jsme měli něco málo přes osmdesát,ale ryby tam jsou pěkný jen dost záleží na počasí....

              skoťák - Profil | St 20.3.2013 11:11:28

              ladikxxx >> a lapil si tam něco pěknýho? Prý je dno samá tráva?

                ladikxxx - Profil | Út 19.3.2013 7:31:02

                skoťák >> Zeptej se Kocháče je tam jak doma....:-))))))))Já jsem v zátoce nechytal......

                  skoťák - Profil | Út 19.3.2013 6:42:29

                  Zdarte hošani. Chtěl bych letos vyrazit alespoň na týden do Tovačova, na anínske jezero. Pronajímají tam karavany, ale jsou v nějaký zátoce. Nemáte někdo zkušenost s touhle vodou, popřípadě nevíte o někom, kdo by mi poradil? Díky

                    Mr.Mepps - Profil | Pá 15.3.2013 19:53:07

                    Pudete se někdo v neděli se kouknout na Spartičku ??

                      ladikxxx - Profil | Út 12.3.2013 22:50:27

                      Machino >> Já mám ještě dost času......-))))))Dám ti pak vědět

                        Machino - Profil | Po 11.3.2013 21:52:15

                        ladikxxx >> kdy razis šéfe?

                          Mr.Mepps - Profil | Po 11.3.2013 17:53:56

                          ladikxxx >> Je rozmrzlej komplet ale jinak okolo je bordel a echt kapraři co tam valí koule...

                            ladikxxx - Profil | Po 11.3.2013 17:24:26

                            Machino >> tak to je dobré

                              Machino - Profil | Po 11.3.2013 17:08:32

                              ladikxxx - 11.3.2013 16:09:22 >>skoro vše je rozmrzle...

                                ladikxxx - Profil | Po 11.3.2013 16:09:22

                                Mr.Mepps >> Děkuji nemám hlad.....-))))))) Co zbytek písáků okolo??

                                  Mr.Mepps - Profil | Po 11.3.2013 16:02:47

                                  Plačice bez ledu aneb jeďte si zmasit kapra :oo

                                    Dejv - Profil | So 9.3.2013 20:07:45

                                    George96 >> no mohlo by to vydržet, hlásej stejně jako dneska.

                                      George96 - Profil | So 9.3.2013 20:04:54

                                      Dejv >> Taky jsem se na to koukal, jak to vypada, ja si obalil sejra a udelal hranolky, priste to sezeru syrovy, takovy prace!:D zitra asi vyrazime s kamosem na blizssi potok... snad to bude chytatelny, prutok trochu stoupl, ale dnes vypadala voda dobre, z mostu..

                                        Dejv - Profil | So 9.3.2013 19:58:11

                                        George96 >> já si upek a sežral 2 PD s bramborovou kaší a teď už relaxuju u kafí.

                                        Jinak co jsem koukal na mapu, tak níž směrem k soutoku to už asi nemá cenu, je to napřímený a určitě i ohavně regulovaný. To směrem vejš to už vypadá zajímavěji.

                                          George96 - Profil | So 9.3.2013 19:49:34

                                          Dejv >> Promin ze pisi az ted, musel jsem si uvarit a jeste mi zbyli sily na to, to i snist, takze neumru hlady, nohy jsou docela v v pohode, 10 km? tema srackama? dobrej vykon :D

                                            Dejv - Profil | So 9.3.2013 19:22:03

                                            George96 >> tak co nožičky ?? Já když před barákem vystoupil z auta, tak jsem myslel, že mě upadnou lejtka :-))) Tak jsem to změřil a našlapali jsme něco přez 10km ! :-))

                                              Mr.Mepps - Profil | So 9.3.2013 7:51:01

                                              George96 >> Tohle by tě asi nebavilo..)

                                                George96 - Profil | So 9.3.2013 0:05:20

                                                Mr.Mepps >> Jakykoliv pochytani je zabava :)

                                                  Mr.Mepps - Profil | Pá 8.3.2013 23:42:41

                                                  George96 >> Jestli si chceš zachytat 10cm plotice tak ti poradím kam na ně ..)

                                                    George96 - Profil | Pá 8.3.2013 19:18:54

                                                    Mr.Mepps >> Diky za info! :D

                                                      Mr.Mepps - Profil | Pá 8.3.2013 15:04:57

                                                      George96 >> Jo jsou ..)

                                                        George96 - Profil | Pá 8.3.2013 13:43:11

                                                        Palica_von_zvreca >> jj, bude zas kosa, to neroztaje, ted se asi nikam nechystam, sam tu zimu nesnasim rad a kdyz vidim, jak na ni reagujou ryby, moc me to nemotivuje :D

                                                          Palica_von_zvreca - Profil | Pá 8.3.2013 13:24:19

                                                          George96 >> dlouho nebudou, když se podíváš na předpověď na další týden. byl si někde teďka?

                                                            George96 - Profil | Pá 8.3.2013 12:16:50

                                                            Tak co? jsou uz nejaky stojaky kolem HK bez ledu?

                                                              Mr.Mepps - Profil | St 6.3.2013 21:07:40

                                                              Palica_von_zvreca >> Ty tvoje "sazby" pff

                                                                Palica_von_zvreca - Profil | St 6.3.2013 21:05:32

                                                                Mr.Mepps >> právě ses prozradil, že si neoprávněně navštívil cizí objekt. Na to je taky zajímavá sazba :D

                                                                  Mr.Mepps - Profil | St 6.3.2013 21:04:11

                                                                  Palica_von_zvreca >> Je to Bistro neblbni ..)

                                                                    Palica_von_zvreca - Profil | St 6.3.2013 21:01:44

                                                                    Dejv >> ne aby těm "dobytkům" vysvětlili že dělají ilegální věc ;)

                                                                      Mr.Mepps - Profil | St 6.3.2013 21:01:28

                                                                      Palica_von_zvreca >> :)

                                                                        Dejv - Profil | St 6.3.2013 20:58:01

                                                                        Palica_von_zvreca >> :-)))))))))))))))))

                                                                        aby tam taky vyhlásili chráněnou rybí zónu ???:-)))

                                                                          Mr.Mepps - Profil | St 6.3.2013 20:53:51

                                                                          Palica_von_zvreca >> Apalucha fish team :D

                                                                            Palica_von_zvreca - Profil | St 6.3.2013 20:52:53

                                                                            Dejv >> v tom případě se obrať na RS nebo na hospodáře....;)

                                                                              Dejv - Profil | St 6.3.2013 20:50:30

                                                                              Palica_von_zvreca >> tak.
                                                                              cedulek si tam může vylepit kolik chce, pokud tam přijdu chytat, neměl by mi říct ani popel. Realita ovšem bývá většinou jiná...