X2 Solution Storm Rodholder

Jaké máte skušenosti s tímto výrobkem? Uvítam fotky...
Autor diskuse: lado40 - Profil , 23.5.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
9 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nlado40 - Profil | So 26.5.2012 11:08:59

Erva >> No asi do Ravenu budu muset zavolat a zeptat se. Nechápu proč tenhle kousek kovu musí stát ranec i když je od bohů Solar, Korda atp...

    Nlado40 - Profil | Pá 25.5.2012 23:48:44

    Cz_adil >> Radek za mě napsal asi vse co jsem chtěl o tom vědět....
    Nezlob se na mě Lukáši ale otazku jsem zadaval já .... Ty Tvoje jsou na místě, já ale očekávam odpovědi....

      NErva - Profil | Pá 25.5.2012 16:32:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Cz_adil - Ahoj stojí to tuším 230kč ,ale jde o to jestli je materiál nerez ,pokud je to jen pochromované železo ,tak se to časem začne loupat a po zkušenostech se značkou X2 bych do toho aniž bych to viděl na vlastní oči a zkoušce magnetem co to je za materiál ,nešel :-))

        NCz_adil - Profil | Pá 25.5.2012 16:27:40

        Mě se to líbí a moc. Kup si to neuděláš chybu a budeš mít jistotu. Kolik to stojí?

          Nladikxxx - Profil | Čt 24.5.2012 18:47:05

          lado40 >> Tak si to kup a pak nám povíš.....:-))))

            Nlado40 - Profil | Čt 24.5.2012 16:30:48

            jurasoft >> Třeba mám mělké uši na signalizátoru a rád chytám pod nohama. Někdy je potřeba nahodit do strany před rákos a při záběru Ti prut může vypadnout ze signalizátoru a poškodit se. Tak třeba k tomu...

              Nlado40 - Profil | Čt 24.5.2012 16:01:29

              Opravdu nikdo?

                Nlado40 - Profil | Čt 24.5.2012 6:32:36

                fred's fishing >> fred41 - 23.5.2012 21:02:24 >> Ty mluvíš o hlásičích, mě zajímaj ty uši proti smeknutí prutu.

                  Nfred41 - Profil | St 23.5.2012 21:02:24

                  Ahoj, kamarad povidal ze to neni zadny zazrak ( kazdy ma jiny vkus samozrejme), ale pokud nejsi narocny tak stacit bude, vydrz baterie docela dlouha

                  PS: pripadami to jako parodie na delkimi :)