Čím zakrmovat v hloubkách

Dobrý den lidi mám prozbu čím byste zakrmovali v hloubkách 2m, 5m a víc než 10m. Chci chytat na bojlie tak aby to nebyl třeba šrot. Chci chytat kapry a amury díky za odpovědi.
Autor diskuse: seboo - Profil , 14.5.2012 kaprařina - techniky lovu
14 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPvl - Profil | Po 14.5.2012 20:38:46

seboo >> čím budeš mít jemnější -lehčí krmení tím je větší pravděpodobnost ,že ti splave mám na mysli hloubku 10 ..+

    Nloda30 - Profil | Po 14.5.2012 20:38:10

    seboo >> chlape, trochu pokory, souhlasím s kolegou níže.

      Nmachacek.pepa - Profil | Po 14.5.2012 20:37:19

      seboo >> ty si myslíš, že když tam dáš jet fish, a budeš to dipovat jak blázen, že to je záruka úspěchu? to nemusí být vůbec pravda

        Nseboo - Profil | Po 14.5.2012 20:35:28

        Hej ale dost ja jsem se neptal jestli si mám neco přečíct nebo co ale ptal sem se čím mám zakrmovat na určených hloubkach.....! A komu se nelíbí tak až tu nic nepíše vidím že nekteří jsou rozuní ale je jich fakt málo..

          Nmachacek.pepa - Profil | Po 14.5.2012 20:33:14

          seboo >> kamaráde koukám, ty jseš mimo, raději si nejdřív něco málo, spíš více přečti, pár článků a diskuzí.

            Nseboo - Profil | Po 14.5.2012 20:27:38

            machacek.pepa >> jojo právě se chci zameřit na jet fish a pořádně dipovat nástrahy atd a pak by to mohlo jet s cívek

              Nmachacek.pepa - Profil | Po 14.5.2012 20:25:23

              seboo - >> pak ale nejde o hloubku ale o techniku lovu, musíš volit selektivní návnadu i nástrahu

                Nseboo - Profil | Po 14.5.2012 20:21:19

                Lidi takže jde o typ větších ryb a to je amu,kapr chci lovit tyto ryby na vodě o 50h a vyskytujou se tam aji vetší ryby takže o ně stojím zatím dik.

                  NFlorish - Profil | Po 14.5.2012 20:16:39

                  seboo - >> měl by jsi otázku více specifikovat, na jaké ryby se chceš soustředit, jak veliké atd... Na takovou otázku Ti jen těžko někdo odpoví dle tvých představ...

                    Nseboo - Profil | Po 14.5.2012 20:15:57

                    DSD Prague team >> Tak cílena ryba je kapr,amur a velikost ryby je spíš větší.

                      NTonyK - Profil | Po 14.5.2012 20:09:51

                      Neni mi jasne proc by jsi v hloubce nemohl zakrmovat plavackovou smesi (srotem). Treba na Musove 5 se o zavodech chyta na cca 4 metrove hloubce a jeste tam ta voda tahne. Jenom smes musis namichat tak, aby se siska dala dobre strilet prakem a zaroven se nerozpadla pri dopadu o hladinu a u dna se zacala rychle rozpadat.

                        Nmachacek.pepa - Profil | Po 14.5.2012 19:57:23

                        kolego, zakrmovat můžeš naprosto čímkoliv, at jde o jakoukoliv hloubku. Důležité je vědět jakou rybu(velikost) hodláš lovit, pokud větší, volil bych to, co nepřiláká malé, jako je šrot atd, ale spíše koule

                          NDSD Prague team - Profil | Po 14.5.2012 19:56:55

                          To jsi toho moc nenapsal,budu chytat:
                          kde, kdy, jak a ským.
                          A jaká je cílová ryba ?

                            NCz_adil - Profil | Po 14.5.2012 19:56:54

                            krm boiliem a peletama ale klidně aji method mixem.
                            osobně neřeším jaká je tam hloubka a 10m není tolik