- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybník Velký Vrchotický
Ahoj chytal jste tam někdy někdo??? Co jste kdyžtak chytili???
Autor diskuse: kollosus - Profil , 24.4.2012 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
17 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NVojtik1990 - Profil | Ne 4.10.2015 18:18:09
Junior >> Tady posílám aktuální fotku z dneška, chybí podle mne tak 20 cm, vody. Dneska ráno prej byl chycen kapr 93cm.
NJunior - Profil | Út 29.9.2015 19:03:17
Zdravim, slysel jsem, ze je tam ted mene vody? Nemate nekdo aktualni info, prip. treba foto nekde u mola, pro predstavu? Planujeme sem vypravu. Diky za kazde info:-)
Ncinci - Profil | Po 22.9.2014 21:45:11
Ahoj, tak jak jste tam dopadl kdo? Chci jeste jednou zajet a premyslim o tomto rybniku...dekuji
NShemal - Profil | Út 1.4.2014 18:01:35
Čau v květnu se tam chystáme na týdení chytačku máte někdo nějaký aktuálnější zkušenosti odtud : dík
NDavid 1 - Profil | Po 22.7.2013 18:17:43
Ahoj, chtěl bych se na tento revír vydat na týdenní výpravu. Byl tam někdo z vás v letošní sezóně? Jak se vám dařilo?
NFRANK71 - Profil | Čt 7.2.2013 21:05:35
Casio >> Vždycky jsem tam nachytal na expresky patentka.Kámoš chytá na Gangstera losos x caviar x black pepper ten je výborný, ale musí být teplejší voda.Loni když byl na jaře( začátek května) tak mu brali N- Gage XP, ale zachytal jsem si pěkně i na Halibom, a na svý koule. Na sladký to nikdy moc nebralo, takže to chce rybí moučky. Nemusí se moc krmit pár hrstí a PVA.
NCasio - Profil | Čt 7.2.2013 20:51:47
FRANK71 >> super,díky za rady...možná se ještě zeptám co tam funguje nejvíce?
NFRANK71 - Profil | Čt 7.2.2013 20:48:57
Casio >> 50 až 60 metrů pokud se to hází dal jsou tam kameny, bývalá hráz. Nejvíc záběrů bylo těsně před ostrovem kouká tam z vody velký kámen. V zadní části jsem nechytal, za prvé je tam poměrně dost rybářů a já tam jezdím na blind a pokud chytám z hráze nemusím se bát, že mně někdo přehodí nebo se zamotá ryba.
NCasio - Profil | Čt 7.2.2013 20:43:08
FRANK71 >>jak daleko jsi to házel ?až k ostrovu? v té zadní části to není dobrý?
NFRANK71 - Profil | Čt 7.2.2013 20:41:51
piskothonza >> Ahoj,já tam občas zajedu s kámošem, nemá papíry, tak tam jezdí často a sním další rybáři, proto mám celkem přehled. Hlavně sem ho naučil chytat na koule:-)).
Npiskothonza - Profil | Čt 7.2.2013 20:38:10
FRANK71 >> čau,ty navštěvuješ takový soukromý káčáky,teda styd se,měl jsem o tobě jiný mínění....))))))
NFRANK71 - Profil | Čt 7.2.2013 20:36:15
Casio >> Mola 3,4,5,a potom na hrázy těsně před ostrovem ( naproti molům), není to tam moc pohodlné,ale ryby tam berou slušně.
NCasio - Profil | Čt 7.2.2013 20:29:16
Jezdíte někdo na tento revír? Na jaře bych se tam chtěl podívat, pochlubíte se na kterých místech jste měli úspěch? :-)
NFRANK71 - Profil | Út 24.4.2012 11:06:33
kollosus - >> Několikrát jsem tam chytal. Kamarád nemá RL, tak tam sním občas jezdím na kapry. Naposled jsem tam byl v listopadu.Tebe určitě zajímá velikost kaprů. Záleží na co chytáš, ale my jsme chytáli kapry od 60- 80cm.někdy i trochu větší. V listopadu byla už zima tak jsme chytali kapry od 45- 52 cm. Které tam právě nasadili z vedlejšího rybníka.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...














