MO SRZ Sered

Zdravicko su tu daky rybari zo Serede a okolia ,co sa specializuju na lov na feeder a privlac?
Autor diskuse: TT_Mirec - Profil , 21.4.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Aký typ lovu rýb máte najoblúbenejší ?

A) Kaprárina ,chyť a pust29%

B) Kaprárina ,chyť a ber9%

C) Feeder na tečúcich vodách 22%

D) Feeder na stojatých vodách 9%

E) Plavačkovanie 4%

F) Prívlač18%

G) Muškárenie 4%

H) Lov dravcov na živé nástrahy4%

Od 5.5.2012 hlasovalo 45 čtenářů.

NTT_Mirec - Profil | Út 22.5.2012 22:39:53

Rado Korec >> no dve ramena su vypustene a dake karasky tam plavajau po vrchu ,ale neni vidiet ze by to tam niekto vylovoval ,ale to posledne vizera zaujimavo

    NRado Korec - Profil | Út 22.5.2012 22:36:08

    TT_Mirec >> Aha, tak ja som myslel toto: 48.222843,17.633722... ale neviem neviem, či hento neni sukromne chovne... ale to by som klamal

      NTT_Mirec - Profil | Út 22.5.2012 22:33:30

      Rado Korec >> 48.215008,17.639322,tunak toto som myslel

        NRado Korec - Profil | Út 22.5.2012 22:27:26

        TT_Mirec >> Teda ja som to zle písal. Na lavo je to. Aj si prechádzal cez potok?

          NTT_Mirec - Profil | Út 22.5.2012 22:25:39

          Rado Korec >> ano,ked ides od Sladkovicova je to napravo

            NRado Korec - Profil | Út 22.5.2012 22:22:48

            TT_Mirec >> Ak je to pri takých bytovkách, tak viem presne čo to je. čistá voda a tak nie? No je to bývalé štrkovisko, dosť hlboko a je to dosť mladé. Ale neviem či je to ono, toto je ako, ked vojdeš do Mače smerom od Sládkovičova tak je to napravo.

              NTT_Mirec - Profil | Út 22.5.2012 22:18:59

              Rado Korec >> bol som vcera v Malej Maci ,maju tam pekne jazero v dedine a ked vychadzas von z dediny tak po lavej strane je take mrtve rameno na ktorom som nevidiel ziadne cedule asi je to tiez zanikova voda ,nebol tam nikto z vas lovit?

                NRado Korec - Profil | Út 22.5.2012 22:16:06

                TT_Mirec >> Do Galanty tuším

                  NTT_Mirec - Profil | Út 22.5.2012 22:13:04

                  Marcelino >> to patri akej organizacii?

                    NMarcelino - Profil | Út 22.5.2012 20:57:27

                    TT_Mirec >> na štrkovisku v Čiernej vode, pri Galante...

                      NTT_Mirec - Profil | Po 21.5.2012 22:56:38

                      Slaifo >> bagrovisko myslis Sintavu?

                        NTT_Mirec - Profil | Po 21.5.2012 22:55:58

                        Marcelino >> kde si chytil toho duhaka ?

                          NTT_Mirec - Profil | Po 21.5.2012 19:57:25

                          mrena z Vahu 73cm

                            NSlaifo - Profil | Po 21.5.2012 19:10:26

                            na bagrovisku

                              NRado Korec - Profil | Po 21.5.2012 18:40:40

                              Slaifo >> a kde si bol chytať?

                                NSlaifo - Profil | Po 21.5.2012 18:37:00

                                Tak konecne som sa aj ja dostal na ryby isiel som na predlzeny vikend az dnes som balil nakolko praca vola.... takze v piatok bez zaberu v sobotu 4 jazdy z toho kapre 57/53 no ceresnickou na torte bola dnesna noc kedze cely den ani zaber a pomaly som uz nedufal v rybu tak po pol hodine zdolavania sa ukazal na suchu lysec 92 cm chcel som fotit no fotak doma a mobil vybity tak len som mu osetril ranu po haciku a hajde do vody kedze som tam bol sam .....

                                  NRado Korec - Profil | Po 21.5.2012 16:09:27

                                  neviete ako to ide v Čepeni a či sa tam vobec dostanem k vode? stredu by som chcel vybehnúť na večer .

                                    NMarcelino - Profil | Po 21.5.2012 13:33:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Môj sobotný pstruh:)

                                      NTT_Mirec - Profil | Ne 20.5.2012 13:15:03

                                      Dnesna feedrovacka s cemerro na MD

                                        NTT_Mirec - Profil | So 19.5.2012 17:02:05

                                        CT Timata >> tak preto som chytal na snuru anie na silon ,aby som sa mohol lepsie opret do udice pri vecsej rybe,snad ten odtrhnuty kapor nebude mat ziadnu ujmu

                                          Červené karty: MISO*