MO SRZ Sered

Zdravicko su tu daky rybari zo Serede a okolia ,co sa specializuju na lov na feeder a privlac?
Autor diskuse: TT_Mirec - Profil , 21.4.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Aký typ lovu rýb máte najoblúbenejší ?

A) Kaprárina ,chyť a pust29%

B) Kaprárina ,chyť a ber9%

C) Feeder na tečúcich vodách 22%

D) Feeder na stojatých vodách 9%

E) Plavačkovanie 4%

F) Prívlač18%

G) Muškárenie 4%

H) Lov dravcov na živé nástrahy4%

Od 5.5.2012 hlasovalo 45 čtenářů.

NSlaifo - Profil | Pá 25.5.2012 0:48:27

Sory ze az teraz odpovedam no som stale v praci... Sered ma len jedno bagrovisko AK sa nemylim a je to to co si sa pytal...

    NFuzo :-) - Profil | Pá 25.5.2012 0:28:58

    Prave som prisiel z DS.Pohral som sa trocha s uhormi a na fajront som zavesil sumca jak krava,vobec sa so mnou nebavil,ani som ho neotocil na extra heavy feeder (150g) :-))

      NTT_Mirec - Profil | Čt 24.5.2012 23:51:08

      ako to teraz ide na ostatnych Seredskych vodach ? chodite niekto,mate uz nieco pochytane? ,mohli by ste dat dake info, popripade foto , vdaka

        NTT_Mirec - Profil | Čt 24.5.2012 23:17:36

        ondiktt >> na vozovke ,momentalne najlacnejsi ryb.obchod v TT ,hlavne co sa tyka umernosti,cena/kvalita

          Nondiktt - Profil | Čt 24.5.2012 23:05:45

          TT_Mirec >> a kde to je? U Rybu, Orbis, alebo na vozovke?

            NTT_Mirec - Profil | Čt 24.5.2012 23:00:35

            ondiktt >> hentie typy shimana nekupuj ,su to simana made in malajzia alebo korea a stoja za velky prd,ak chces poradim ti jednu predajnu v TT ,kde maju velmi dobre japonske navijaky ktore sa vyrovnaju shimanu ,osobne pouzivam dva z tej rady a su za par eur to je cca35€ za kus ,ja co mam shimano ,tak mam typ shimano stradic GT s bojovou brzdou ,su tam teflonove puzdra v loziskach ,takze navijak mi fici uz po 10rokoch stale jak hodinky ,je to japonske shimano a cenovo ma vysiel v tej dobe 5500sk co bolo dost ,ale nebanujem

              Nondiktt - Profil | Čt 24.5.2012 22:55:46

              TT_Mirec >> vdaka za info

                NTT_Mirec - Profil | Čt 24.5.2012 22:51:55

                ondiktt >> mas dva typi snur ,ploche a gulate ,tie ploche vobec neposkodzuju ocka ,ale tie gulate mozu ,hlavne ak sa na tu snuru nalepi piesok alebo hrubsi prach ,len ploche maju mesiu zivotnost ako gulate lebo sa pretacaju a po jednej sezone stracaju pevnost a zase pred nahadzovanim si skontroluj ze nemas zamotanu snuru okolo spicky ,uz som tak videl ako si par ludi dolamalo spicky pri nahadzovani zo snurou :)

                  NTT_Mirec - Profil | Čt 24.5.2012 22:48:21

                  marktomark >> pekny supinacik ,ozaj podlozku nepouzivas ?:),........kapri idu na riekach kazdy rok ,len treba vediet kde a naco a treba si aj dokrmovat :)

                    Nondiktt - Profil | Čt 24.5.2012 22:48:01

                    TT_Mirec >> a neničí to koncové očká tá šnúra? lebo tiež som nad tým rozmýšľal

                      NTT_Mirec - Profil | Čt 24.5.2012 22:44:42

                      Boris >> gumu nedavame ,kapri robia take silne zaberi ked behnu do prudu ze by to asi ziadna guma nevydrzala,guma sa dava ked podvezujes na suru silon ,aby tam bol taky dilatacny spoj ,ked mas snuru na feedri je to dobra vec ,len tiez sa musis naucit povolovat rybe viac ako na silone ,lebo citis kazdy pohyb ryby pri zdolavacke a pri neumernom tahu mozes o rybu prist, tak ze sa ti vyreze z hacika alebo sa ti ohne alebo zlomi hacik ,ale snura je fajn vec, hlavne kde su musle na dne a aj zaberi su ovela citlivejsie ,vidis kazdy pohyb na spicke ,ale osobne ked chodim na Maly Dunaj tak davam radsej silon ,ked chytame mreny ,ktore beru opatrnejsie ako kapri a aj pri zdolavcke je silon plus ,ale vyskusaj snuru a uvidis ,len si zozen kvalitnu snuru ,lebo niektore sa lubia po par rybackach strapkat a uzlovat ,tak najprv si sprav prieskum ;)

                        Nmarktomark - Profil | Čt 24.5.2012 22:44:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pekne, vidim ze sa dari. To je dobre. Tento rok ti kapri na riekach celkom idu. Dam aj ja foto z dnesho dna, ale mam len tuto, lebo pri foteni mi totalne zblbol mobil, ostatne fotky su fuc.
                        Uz som chcel ist domov, kedze len zopar pleskacov sa chytilo, som posledny krat nahodil plavacku, cucim na plavak ako splavuje, a vtom feeder cez brzdu bznk. A zo bznk sa vykluk po pretahovani karp 66cm.

                          Nondiktt - Profil | Čt 24.5.2012 22:37:46

                          TT_Mirec >> ja sa chystám v najbližšej dobe kúpiť nejaké shimanko, len neviem či nexave, alebo catanu. Volakedy som chcel exage, ale pre mňa ako študenta je to dosť, tak som zvážil lacnejšiu alternatívu.

                            NTT_Mirec - Profil | Čt 24.5.2012 22:34:31

                            ondiktt >> diky ,krasna jazda na feeder ,vytiahol mi ale 100 metrov vlasca ,jak behol dole prudom ,potom zase rychlo proti prudu ,este ze mam na shimane prevod 6,2:1 ,som nestihal dopinat vlasec ,potom stal na jednom mieste a manevroval v prude vyuzivajuc silu prudu ,dufam ze takychto zazitkov bude tento rok viac :)

                              Nondiktt - Profil | Čt 24.5.2012 22:30:24

                              TT_Mirec >> paráda, vždy keď kliknem na túto diskusiu v podvedomí očakávam nové fotky a teraz sa to znova stalo , krásne úlovky :-)

                                NTT_Mirec - Profil | Čt 24.5.2012 22:08:21

                                Dnes sa zadarilo trosku na Vahu :)

                                  NBoris - Profil | St 23.5.2012 22:13:39

                                  cemerro >> chytas cistu snuru (nepouzivas feder gumu)?.. ak hej kolko prosim ta davas feeder gumy a kam (navazec?, kmen?). Diky

                                    Ncemerro - Profil | St 23.5.2012 21:57:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    60 cm kapor z Váhu

                                      NRado Korec - Profil | Út 22.5.2012 22:50:37

                                      TT_Mirec >> No vypada to dobre, ale nebol som tam. Môže to byť relatívne zaujímavé.

                                        NTT_Mirec - Profil | Út 22.5.2012 22:42:43

                                        Rado Korec >> tuto si nebol ?,to vizera na daku zanikovu vodu 48.220398,17.788367

                                          Červené karty: MISO*