MO SRZ Sered

Zdravicko su tu daky rybari zo Serede a okolia ,co sa specializuju na lov na feeder a privlac?
Autor diskuse: TT_Mirec - Profil , 21.4.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Aký typ lovu rýb máte najoblúbenejší ?

A) Kaprárina ,chyť a pust29%

B) Kaprárina ,chyť a ber9%

C) Feeder na tečúcich vodách 22%

D) Feeder na stojatých vodách 9%

E) Plavačkovanie 4%

F) Prívlač18%

G) Muškárenie 4%

H) Lov dravcov na živé nástrahy4%

Od 5.5.2012 hlasovalo 45 čtenářů.

NTT_Mirec - Profil | So 19.5.2012 16:57:49

este jeden z Vahu

    NTT_Mirec - Profil | So 19.5.2012 16:55:46

    na peletku ,este mal vyrazky na sebe

      NTT_Mirec - Profil | So 19.5.2012 16:50:37

      dnesny vylet s Radom Korec

        Ndyxal - Profil | So 19.5.2012 9:56:10

        TT_Mirec >> pojdeme doDS. To som pocul ze krmia ryby ale ze az tak ze kapu to naco je dobre,ved rybari tam toho nahadzu tiez dost. Podla mna aj niektore neprirodne nastrahy a krmiva rybam skodia ale to je len moj nazor a v cepeni sa cez preteky urcite kŕmilo dost.

          Ndyxal - Profil | So 19.5.2012 9:44:20

          TT_Mirec >> tak ty mas toho stastia potom ozaj dost a urcite si aj skusenejsi.ja chodim na ryby treti rok po niekolko rocnej pauze od strednej skoly ale prve skusenosti s rybami som zbieral uz ako maly chlapec na plavacik u nas na potoku :)

            NCT Timata - Profil | So 19.5.2012 7:12:13

            TT_Mirec >> akoze klobuk dolu pri takom kaprovi, len mi pripada hlupe chytat takto velke ryby na tak jemne nacinie v takych prekazkach ako aj spoliehat sa na to, ze budem mat stastie a mozno rybu vytiahnem. Vzdy ma dost hnevalo, ked som odtrhol kapra a zostal mu zaseknuty hacik, este horsie, ked plaval aj s kusom silonu. Myslim, ze to nestoji zato, aby potom ta ryba niekde skapala zamotana. Ale kedze si nemal u seba ani podberak, tak pocitam, ze si nesiel na velke ryby a netusil, ze ti zaberie takato ryba, takze si v tej situacii urobil, co si mohol a dufam, ze to ten druhy kaprik prezije bez ujmy.

              NTT_Mirec - Profil | So 19.5.2012 1:49:08

              dyxal >> nemam ziadne triky ,su to dlhorocne skusenosti a velka davka stastia ,ktoru treba mat aby bol rybar uspesny :).......sa hovori ze sprosty maju stastie :D

                NTT_Mirec - Profil | So 19.5.2012 1:46:16

                dyxal >> radsej DS ako cepen ,v cepeni si prekrmene ryby od hospodarov ,nakrmili ich zo surovim zbozim a teraz kapre chodia nafuknute jak balony a tym co nevytravi ti kapu ,ale hospodari a ryb.straz si stoho nic nerobi ,namiesto toho aby pokapate ryby zakopali pod zem ,tak ich hodia medzi kriky na brehu alebo do Vahu ,no chytal som tam a ked zafukal dobry vietor tak som skoro hodil tycku , a pri rakete sme videli plavat tie zdochnute ryby co nahadzali z cepena ,no otras

                  NTT_Mirec - Profil | So 19.5.2012 1:41:39

                  Marcelino >> chytal som nalahko ,to je vlasec ,hacik a kôrka ,nic viac

                    NTT_Mirec - Profil | So 19.5.2012 1:40:46

                    Marcelino >> poznam tie jamy pri Sintavskom sktrkovisku ,ale bohuzial tam vela nezachytas ,lebo ked vypustili kralovu na jesen ,tak klesla voda aj v tych jamach a daky "dobraci " to vsetko vylovili zo sytami ,kedze tam ostali len male mlaky ........ale viem ze boli tam pekne amure aj kapre ,dokonca aj liene ,chodil som tam cele leto ,okdedy sa mi tam vypol taky dvojkilovy lien tak som tam chodil viac ako na Vah :) skoda ze su v nich uz neni ryby

                      NRado Korec - Profil | Pá 18.5.2012 19:19:27

                      Marcelino >> Tie jamy pri šintave. Sú tam pekné ryby, ale keď sa vypúšťa priehrada, tak tam bolo asi po kolena vody, tak myslém že tam toho moc neostalo...

                        Ndyxal - Profil | Pá 18.5.2012 17:10:57

                        TT_Mirec >> ake mas triky ked vzdy chytis tak krasnych kaprov?? ja skusam hocico aj rozne boilies a podobne ale cim som mal lepsie nastrahy tym menej ryb :(
                        tento rok to staviam na klasisiku kukuricka a podobne nastrahy za minimalne naklady ;)

                          Ndyxal - Profil | Pá 18.5.2012 16:48:19

                          Ja idem zajtra do Čepeňa alebo do DS a mozno aj inde este neviem. Pojdem od večera do rana nedele len skoda ze sa nechyta 24ka. Kde to teraz najviac ide na stojakoch?ja som bol len v DS cez tyzden na 3 hodky s kamošom a chytili sme 2 kaprikov a vraj to tam ide dobre vraveli aj iny rybari a cepen že slabota tak neviem sa rozhodnúť.

                            Ndyxal - Profil | Pá 18.5.2012 16:25:16

                            RomanBA >> Aj tomu sa vravi Berek ale oni myslia ine, aspon myslim :D

                              NMarcelino - Profil | Pá 18.5.2012 13:27:10

                              TT_Mirec >> chytal si na ťažko, či na feeder?...poznáš miesta v šintave pri štrkovisku, tie jamy? nevieš či sú tam nejaké pekné ryby, lebo vypadá to tam veľmi romanticky...rád by som si zachytal aj na takýchto miestach,ale s pocitom, že viem, že tam aj niečo môžem chytiť:)

                                NTT_Mirec - Profil | Pá 18.5.2012 9:53:55

                                Marcelino >> tak tomu ver ,srdce mi pupovalo adrenalin do zil dobrych 30min , mam jednu fintu na kapre ,ked vidis ze ti ide do potopenych stromov alebo prekazky ,tak prudko odklopis vlasec sa hned uvolni a kapor si mysli ze volny ,potom jemne dopnes aby to kapor necitil a vidis ako kapor zastavil ,popripade sa otocil na volnu vodu ,potom zase dopners silon a pokracujes v zdolavacke ,je tam sice riziko ze sa pri takychto krokoch kapor vypne z hacika ,ale radsej nech sa vypne ako by sa mal zamotat do korena ,raz mi to vyslo druhy krat nie ,kapor bol moc rozbehnuty ,uz ani uvolnenie nezabralo pri druhom zabere,nevadi aspon jeden pekny macak :)

                                  NTT_Mirec - Profil | Pá 18.5.2012 9:48:55

                                  CT Timata >> su tam a su tam aj amure ,ale su tam vdaka tym potopenym stromom ze nie kazdy ich dokaze vytiahnut ,obvzlast ked je jemne nacinie

                                    NMarcelino - Profil | Pá 18.5.2012 9:22:51

                                    Kaprík jak z rozprávky:)...na ktorých Berekoch si ho chytil?...môže tam byť napínavá rybačka, keď je tam tolko prekážok...)Ď.

                                      NCT Timata - Profil | Pá 18.5.2012 6:08:17

                                      TT_Mirec >> ten je paradny, gratulujem. Som si myslel, ze na tej vode su uz take ryby neni, aj ked viem o velkych kaproch, ktorych som tam videl, ale tomu je dobrych 10 rokov.

                                        NTT_Mirec - Profil | Pá 18.5.2012 2:29:40

                                        Dnesny kapor z Berekov na kôrku chleba , 84cm ,nevazil som ho ale cez 10kg asi aj mal , isiel hned spet do vody ,mal som este jedneho podobneho na palici ale urval mi snuru ,ked behol do potopenho stromu,ktorych je tam pozehnane ,omluvam sa za horsiu kvalitu snimku ,fotil som to mobilom ,kedze fotak som si nehal doma ,ani podlozku ani podberak som nemal pri sebe ,isiel som len rano na skok kvode ,trava na zemi bola mokra od rosy ,tak sa ochranna vrstva slizu neposkodila ,ale mal som co robit aby som ho zdolal bez podberaka ,uplne ho vysilit aby sa otocil na bok ,krasny zazitok

                                          Červené karty: MISO*