Bivak ze zahranici

ahoj vsem rozhodl sem se koupit bivak pro 1-2 osoby nevim jaky date me nejaky tip +foto vitano
myslite ze se vyplati dovest bivak ze zahranici at uz Anglie nebo nemecko
diky
Autor diskuse: Pallermo - Profil , 18.4.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NMARTIN K. - Profil | Út 15.5.2012 19:50:23

Slavík >> :-)

    Nviceroy - Profil | Út 15.5.2012 19:44:42

    Slavík >> ze by sesty smysl ? predvidej i pocasi :-))))))))))

      NSlavík - Profil | Út 15.5.2012 19:43:01

      viceroy >> jsem to řikal :))))))

        Nmális - Profil | Út 15.5.2012 19:41:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Hele mám ten Chub S max Plus z Německa a pohodička. Je to levnější

          Nviceroy - Profil | Út 15.5.2012 19:40:12

          Slavík >> kolik je postovne a zasilaji do CR ? :-_))))))

            NSlavík - Profil | Út 15.5.2012 19:39:19

            MARTIN K. >> ted přijde otázka kolik je poštovné a jestli zasílaj do čr :))))))))))))))))))))

              NBraun - Profil | Út 15.5.2012 19:06:50

              Tak sem nekdo nahazte odkazy na eshopy

                NPallermo - Profil | Út 15.5.2012 17:05:41

                Braun >> flajzar se ti tam nevyplati spis v nemecku JRC

                  NPallermo - Profil | Út 15.5.2012 17:05:15

                  Shawt >> na ten sem taky kkoukal no na ten vizor

                    NBraun - Profil | Út 15.5.2012 16:18:20

                    mužete sem dát nějaký dobrý odkazy na eshopy z anglie - sice to není k tomuto tématu, ale chěl bych z anglie objednat Flajzary Q9 XT. dekuji

                      NShawt - Profil | Út 15.5.2012 12:38:54

                      Braun >> z UK clo neplatis,jen postovne,pokud posilaj do Evropy

                        NShawt - Profil | Út 15.5.2012 12:38:00

                        Pallermo >> za ty prachy neni zly..a je pomerne lehy,ale tusim,ze odolnost vody je 5000..ja premyslim o Chub Vizor :)
                        tady ten s plus max
                        http://www.youtube.com/watch?v=2Xn5V970rdg

                          NPoušťák - Profil | Út 15.5.2012 12:34:06

                          šumava >> stan stojí o 2/3 míň a má jinou(moderní) barvu..o))

                            Nšumava - Profil | Út 15.5.2012 12:30:10

                            chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi bivakem a stanem?

                              NKokš - Profil | Út 15.5.2012 12:22:50

                              Braun >> ne

                                NBraun - Profil | Út 15.5.2012 10:53:29

                                chci se zeptat, zda se ted neplati clo za tyto nákupy z anglie?Manžeka má učet u paypal a ebay, takže není pro mě problém si něco objednat.

                                  NPallermo - Profil | Ne 6.5.2012 12:27:58

                                  tak sem si nasel bivak chub s plus max bivak co na to rikate :?

                                    NPallermo - Profil | So 5.5.2012 16:41:43

                                    Tomáš Kříž >> a mas nejaky tip

                                      NLadiis - Profil | Čt 19.4.2012 20:02:53

                                      Za sebe říkám jednoznačně ano. Rybářské vybavení nakupuji už téměř výhradně v zahraničí (především UK) a to jednak kvůli cenám a také případné reklamace jsou řešeny okamžitě, bez průtahů prakticky pokaždé řešeny výměnou kus za kus..