Bivak ze zahranici

ahoj vsem rozhodl sem se koupit bivak pro 1-2 osoby nevim jaky date me nejaky tip +foto vitano
myslite ze se vyplati dovest bivak ze zahranici at uz Anglie nebo nemecko
diky
Autor diskuse: Pallermo - Profil , 18.4.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NRadek Fox - Profil | Čt 19.4.2012 19:45:47

Romero >> Díky za info ;-) Poslední dobou to moc nesleduji, narozdíl od Filipa mám už vše :-))))

    NPallermo - Profil | Čt 19.4.2012 17:18:31

    Romero >> presne hlavne je to s pojistenym aby se nezratila zasilka ja to mam hozene takto mam tam sestru vetsinou po UK free posta a pak to posila me sem :D

      NRomero - Profil | Čt 19.4.2012 17:15:27

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.4.2012 2:39:29 >> Radku, jak psal Filip nize, Climaxtackle na kontinent uz posila, mam od nich z lonska a letoska jiz nekolik zasilek. Vzdy je u daneho vyrobku poznamka ohledne moznosti zaslani toho daneho zbozi do EU (Euro Postage See Note). Pokud je tam YES, tak nemas problem, pokud je tam YES** (je to u tezsich a rozmernejsich veci jako treba prave bivaky), tak Ti v baliku poslou jen jednu takto oznacenou vec a pokud mas v objednavce takto oznacenych veci vic, tak Ti navysi postovne. A posledni varianta je NO (predevsim u prutu), kdy ma clovek mimo UK smulu. Postovne do Cech je myslim 16 liber.

        NPallermo - Profil | Čt 19.4.2012 12:29:20

        Popravde receno jeste nevim jaky bivak vubec vybrat pro 2 lidi

          NFSnevajs - Profil | Čt 19.4.2012 6:40:40

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.4.2012 2:39:29 >> uz zasila :)

            NRadek Fox - Profil | Čt 19.4.2012 2:39:29

            Pallermo >> Pokud máš v UK sestru, tak nakupuj na níže doporučeném Climaxtackle.com, který na kontinent nezasílá. Mám od nich s parťákem mraky věcí, pro příklad uvedu: bivak Trakker + zimní přehoz, 8ks prutů Century, navijáky Daiwa, řadu tašek, obalů i bižuterie atd. Žádný problém jsem s tímto e-shopem nikdy neměl, stejně jako nebylo třeba nějaký produkt reklamovat, a to od nich nakupuji cca deset let !!!

              NBrtek - Profil | St 18.4.2012 23:34:09

              Tomáš Kříž >> jasně díky!!

                NTomáš Kříž - Profil | St 18.4.2012 23:07:45

                Brtek >> Ok, kdyžtak se ozvi.

                  NMARTIN K. - Profil | St 18.4.2012 23:02:49

                  Brtek >> Kupuju jen v zahranici. Pouze nejake blbosti sem tam u nas.

                    NBrtek - Profil | St 18.4.2012 23:01:33

                    Tomáš Kříž >> upřímně řečeno tet na nej nemám chtěl bych slušnej bivak pro dva ,, ale víhledově kdybych mohl počítat s tvojí pomocí byl bych rád!!!

                      NTomáš Kříž - Profil | St 18.4.2012 22:55:05

                      Brtek >> Tehdy bylo tuším kolem 30 liber za balík a pořád to ve finále bylo levnější jak u nás. Kdyžtak mi pošli do SZ přesný typ bivaku, zkusil bych se Ti podívat.

                        NBrtek - Profil | St 18.4.2012 22:52:24

                        Tomáš Kříž >> čau to mě zajímá?? jak je to z poštovnym a tak??

                          NTomáš Kříž - Profil | St 18.4.2012 22:47:52

                          Já jsem si sám sobě a ještě asi 2 nebo 3 lidem tady na MRKu kupoval (z UK) - zn. JRC. Vyplatilo se.

                            NBrtek - Profil | St 18.4.2012 22:39:01

                            MARTIN K. >> čau kupoval si v zahraničí??

                              NMARTIN K. - Profil | St 18.4.2012 22:23:54

                              Pallermo - >> Si pis ze se to vyplati. Posilam odkaz na cenu v UK. Tady v Gammarusu 11 500Kc ten samy model!!! Co dodat...http://www.climaxtackle.com/trakker/airflex_bivvy.h​tm

                                NPallermo - Profil | St 18.4.2012 21:29:23

                                Lajnator >> mam sestru v anglii takze to je pak malickost

                                  NLajnator - Profil | St 18.4.2012 20:38:20

                                  Pallermo - >>ahoj, ebay.co.uk je asi nejlepší popř. většina shopů, co umí platbu přes paypal. Rozhodně doporučuji kupovat v aukci naž "buy now"...dopředu se domluv s prodejce, jestli ti to bude ochotný poslat do CZ, většinou to bývá i tak výhodnější...jen pro inspiraci http://www.ebay.co.uk/itm/JRC-CONTACT-2-MAN-BIVVY-N​EW-OUT-RRP-179-99-FREE-P-P-/280711916450?pt=UK_Spor​tingGoods_FishingAcces_RL&hash=item415bbbeba2#ht_17​38wt_1037

                                    Narnošt - Profil | St 18.4.2012 0:16:49

                                    Ahoj,za sebe bych Ti doporučil mýho Ehmannse,je pro dva,takže dost místa(pro jednoho) o)) Skoukni klidně i video,super jsou hlavně v létě ty moskytyéry(výhled v noci ven) i zadní okna.Samozřejmě do něj nikde neprší a dobře větrá...Za mě rozhodně tenhle.A v Německu ho určitě koupíš i s citelnou slevičkou...