Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NKocháč - Profil | Út 24.4.2012 16:59:03

Jak píše maxwell, nej pravidla jsou pravidla s minimem omezení. Povolil bych vše a pouze bodoval kapra třeba nad 6kg, dle vody a obsádky. Limity na použité návnady a nástrahy jsou k smíchu. Jde o ulovení kapra a kaprařina nejsou jen koule a pelety a metoďák :o)

    NNUUDL - Profil | Út 24.4.2012 16:04:37

    jinak se připojuji k tomu že super videa a cely přenos...velka chvála

      NNUUDL - Profil | Út 24.4.2012 16:02:10

      ja bych povolil krmeni jen boilis, peleta..pojem methodmix je velky a každej toho rad zneužije..ted nevim jistě ale na jednom z videí sem videl v kyblech pšenici, to je taky methodmix?

        NMaxwell - Profil | Út 24.4.2012 15:01:18

        Fullnek >> tak vidíš...řešíš blbosti...já bych jim povolil chytání na cokoliv, pokud bude bodovaná ryba z vyšší hmotnostní kategorie a dokážou ji nějak systematicky nachytat, tak ať chytaj třeba na žížalu...:-)

          NFullnek - Profil | Út 24.4.2012 14:43:04

          Maxwell >> Normu sem nehodím,ale určitě by bylo příště lepší,raději do pravidel hodit,povoleno chytaní na kmítkovou směs,když je to podle vás to stejný.Jinak závody se mě líbili a velice rád a s obdivem jsem sledoval reportáž z tohoto klání,zvláště videa vkládané tebou

            NFullnek - Profil | Út 24.4.2012 14:33:48

            Luděk Černý(Lc1) >> Ne nebyl jsem tam a tryko sportcarp vlastním,stejně jako triko mik.,max.,a dokonce bych našel i vas., ale to už by mě asi bylo malé.

              NFullnek - Profil | Út 24.4.2012 14:27:18

              Baťour >> Kde jsme prosím napsal,že plovoučka neni boilí?

                NMaxwell - Profil | Út 24.4.2012 8:09:52

                Fullnek >> hoď sem nějakou normu, jak má vypadat method mix a jak kaprová vnadící směs, já se mile rád poučím .-)

                  NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 24.4.2012 8:00:38

                  Fullnek >> Tričko Sportcarp a kopeš proti?

                    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 24.4.2012 7:25:19

                    Fullnek >> Ty jsi tam byl?

                      NGreyscarp - Profil | Po 23.4.2012 22:09:59

                      Fullnek >> Method mix si udělali z těch všech koponentů, které jsi viděl ve videu. To je to samé nebo ne?

                        NBaťour - Profil | Po 23.4.2012 22:09:41

                        Fullnek >> A plovoučka není boili ?

                          NFullnek - Profil | Po 23.4.2012 21:57:54

                          eddy 25 >> Sportcarp chytal určitě ze sloupce,v rozhovoru to popřeli,ale na druhým videu,je jasně vidět jak jim olova lítají,tak dva metry nad podběrákem,takže bych to viděl na plovoučky

                            NFullnek - Profil | Po 23.4.2012 21:45:50

                            Jak to,že družstvo Sportcarp používali kaprovou vnadící směs?Mám zato,že v pravidlech je psáno,pouze a to jen peletami v pevném stavu, boiliem a method mixy.

                              NJarda Kučera - Profil | Po 23.4.2012 20:52:53

                              liborcarp >> Jo mě se to líbí a nejen Marcelova práce, ale celá organizace a i Mácovo reportážní vstup :-)))

                                NMaxwell - Profil | Po 23.4.2012 20:49:34

                                ale no tak...nechte toho :-))

                                  Nliborcarp - Profil | Po 23.4.2012 20:48:31

                                  Jarda Kučera >> MAXWELL UMÍ.

                                    NJarda Kučera - Profil | Po 23.4.2012 20:47:56

                                    Maxwell >> Ahoj Marcel, děláš to dobře, má to profi ducha :-)