Žížalové ,, boilies ,,

Ahoj...
Hlavou mi bleskl zvláštní nápad - nasekat žížaly a přidat je při výrobě boilie do směsi... Usušené nebo hned vlhké to nevím, ale --------- CO VY NA TO ?!?!?
Autor diskuse: Štěpsa - Profil , 16.4.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Ziltoid - Profil | Út 15.5.2012 6:00:44

    Rashid 28.93 - Profil | So 12.5.2012 14:48:42

    A co je nesekat, kdyz si sezenes uzlovatko na zizaly, nauzlujes si hromady zizalovyho boilesu a mas cely svoje dilema poreseny....

      rusta - Profil | So 12.5.2012 14:31:50

      vlastni praxe všecko sem to voskoušel

        Štěpsa - Profil | Po 30.4.2012 18:13:09

        Do hospody určitě ne :D

          petr12 - Profil | Ne 29.4.2012 21:12:08

          Tak jsem to tu pročetl a ...mám dojem, že se ocitám mezi bytostma mimozemského charakteru!!! Kam na to chodíte?..oo)))

            rusta - Profil | Ne 29.4.2012 20:29:58

            Jiří Š. >> nejlepši je smichat všecko dohromady

              rusta - Profil | Ne 29.4.2012 20:28:07

              nebo jen starou bábovku to jim taky šmakuje

                Jiří Š. - Profil | Ne 29.4.2012 20:24:33

                Štěpsa - >> tak to zkus sám... není nic jednodušího než to zkusit, tady uslyšíš stejnak jenom pindy, které v praxi nefungují; já jsem splácal z kuchyňských zbytků(staré cukroví, krupice, mleté ořechy....) 3kg koulí a žrali to jak o život....

                  rusta - Profil | Ne 29.4.2012 20:07:38

                  nejlepš je žižaly nadrtit a přidat do krmici smesi Ps: chutná jim to a hodne

                    šmudla007 - Profil | St 18.4.2012 11:49:30

                    když se napíchne rousnice tak aby byla dokolečka tak bílá ryba nebude mít šanci ji začít porcovat a trhat od konečků. Tímpádem jsou rousnicové kolečka super selektivní rousnicové InstantReady ŽížalovéBojlíz(Bo to příroda tak prostě vymyslela).
                    Hned jak bude zase pršet, tak půjdu nalovit na dvorek žížalové bojlíz a vyzkůšám jak jim to bude šmakovat.
                    Fermentované žížaly nevím, možná by to nebylo špatný místo melasy ředěný žížalí sirup do krmení aby se to ovoňalo animokyselinama.

                      Kozič origin - Profil | St 18.4.2012 11:14:25

                      Štěpsa - >> Když chceš hamburger, dej si k..a párek!

                        daniels - Profil | St 18.4.2012 8:30:03

                        Hoj co tak vzit boili směs a přidat tam esenci žižala našel jsem ji tady http://www.as-fish.cz/12848,cz_jet-fish-esence-vodo​u-rozpustna-baze-50ml.html a hotovo vymalovano :-))))

                          Ziltoid - Profil | St 18.4.2012 7:56:31

                          arnošt >> !!! :-D !!!

                            Ziltoid - Profil | St 18.4.2012 7:54:21

                            Cloud >> Cloud - 17.4.2012 22:52:54 >> No jo natrávená žížala, to bude hit sezony. Fakt bych se ale nedivil, kdyby někdo něco pod tímhle názvem začal něco prodávat.... :-))

                              kolja - Profil | St 18.4.2012 7:52:10

                              rover >> rousnicové boilie je jen pro zkušené alchymisty...

                                rover - Profil | St 18.4.2012 0:21:49

                                A co teprve rousnice, ta je "víc", jak žížala !

                                  Rumpeľ - Profil | St 18.4.2012 0:12:45

                                  neviem..skusit to mozes,ale naco kazit original...ked ti ide o smrad,tak da sa kupit aroma...

                                    kolja - Profil | St 18.4.2012 0:06:13

                                    Štěpsa - >> a co takhle chytat na tu žížalu? zauzluješ do tvaru koule a pohoda.

                                      arnošt - Profil | Út 17.4.2012 23:57:30

                                      Tahle diskuse mě vede k zásadní a průlomové otázce : dipujete někdo žížaly??? Existuje na ně žížalí dip a žížalí prášek? Je dnes ve světle nejnovějších technologií dipování rousnic nezbytností?Dá se žížala namletá do boilíz považovat za vytuněnou nástrahu?A co na to Lukáš Krása??? :)))))

                                        Cloud - Profil | Út 17.4.2012 22:52:54

                                        Ziltoid >> Požvejkat a tak na hoďku polknout a pak zvrátit ven!

                                        Trošku natrávit!
                                        Pak to musí být bomba a jezdit samo!
                                        :-))

                                          Ziltoid - Profil | Út 17.4.2012 22:35:21

                                          Štěpsa >> Tos měl požvejkat.......Vzít si to k televizi a měl bys to hned. Než nějaký brambůrky, moh sis pošmáknout.

                                            Ziltoid - Profil | Út 17.4.2012 22:33:35

                                            To mně jednou odrovnaly tekutý játra, nevím kdo to vyráběl, ale hotovej Fosgen :-), ale rybám to chutnalo.