Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

velbyk - Profil | Čt 12.4.2012 21:15:46

Azbest >> Já vím chtěl jsem tě povznést nad situaci pokusem o srandu :-DD

    Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 21:14:21

    velbyk >> na přehradě zas tak brutální proud není:-)

      Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 21:13:46

      Mrknato >> na našich závodech se bójky používat nesmějí.

        velbyk - Profil | Čt 12.4.2012 21:13:35

        Azbest - >> Mistifikovat jinou tyčovkou a říci že to je po proudu místo kam doplave krmení a párkrát to tam hodit :-DDD Nebo zbraň ,která by selhala ;-) Jinak bez prdelek - je to k vzteku a nenaděláš nic pokud domluva nestačí a zkažený den :-( Přeji mnoho dní bez takových situací ;-)

          LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 21:08:10

          kakr >> já že ta čeština byla taková květnatá,moc hezké.

            Hrdobec - Profil | Čt 12.4.2012 21:07:13

            Podle mě se nedá dělat vubec nic bo nejezdim k vodě kvůli konfliktům a tak to nechám plavat:-)

              Mrknato - Profil | Čt 12.4.2012 21:06:40

              Azbest - >> A ty, takovej protřelej rybář, závodník si nevíš rady? Zavoláš na sportovní oddělení svazu a cobydup je na místě svazopolicie, která loď buď potopí, nebo pokud se škůdce závodníků vzdá, tak mu nasadí klepeta a dostane min. 5 let narvrdo, až z toho bude naměko....

                kakr - Profil | Čt 12.4.2012 21:05:12

                LosPafkos >>
                Necelých 80.....

                  Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 21:05:07

                  Florish >> mně se líbí taky, ale krmím kukuřicí, řepkou a konopím.-)

                    Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 21:04:21

                    Něco hezkýho na odlehčení:
                    http://elcomercio.pe/player/1384898

                      machacek.pepa - Profil | Čt 12.4.2012 21:03:13

                      baumi >> to je jak na potvoru, jediná hezká voda v nejbližším okolí a zrovna takovej hloupej zákaz

                        LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 21:02:00

                        kakr >> 132 let ?

                          baumi - Profil | Čt 12.4.2012 21:01:37

                          machacek.pepa >> Ano, to zřejmě znamená, že se nesmí označovat krmné místo ani tyčovkou.

                            Dave≻ - Profil | Čt 12.4.2012 21:01:35

                            Butchi >> Taky bych si netroufl trefit plachetnici......:)))

                              ploticee - Profil | Čt 12.4.2012 21:01:09

                              doporučuji tuto, lehce se sní hází, na lodičkáře ideální:)

                                ruprd - Profil | Čt 12.4.2012 21:00:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jen tak, pro radost.Opravdu se tak stalo, můj strýc z Polska byl s kamarády na Bieszczadskem jezeře, byly tu na pár dní, přikrmovali každý den. Chytaly ryby, do toho se bavilo, jedlo a jak známo hodně pilo. A v tu ránu se přitoulal do krmného místa nekompromisní rybář. Chvíli se mu pánové z břehu snažili slušně vysvětlit, že jim zakotvil přímo v místě, kam mají nahozeno a zakrmeno,ale rybář je ignoroval. Ovšem když vylezl ze stanu pan tuším Tadek, jenž byl v náladě z místní a opravdu skvělé Zoladkowe vodky, nebyl problém pro něj tuto situaci vyřešit. Popadl sekeru, velmi těžce se dokymácel do lodky a s kamarádem, který vesloval uháněli k problémovému rybáři. Problémový rybář se s panem Tadkem cestou pouštěl do hádek a nehodlal místo opustit, držel se tu do poslední chvíle, ale když spatřil velmi veselého a zárověn zuřivého pana Tadka se sekerou v ruce, jak se k jeho lodi přibližuje na dosah, zapl motor a vystřelil jak raketa.
                                Jiank pánové, co situaci sledovali z břehu, na tento příběh často na rybách vzpomínají, především v noci u ohně, když je nálada nejveselejší :-)

                                  kakr - Profil | Čt 12.4.2012 20:58:39

                                  Žádný novum.
                                  Rybolovci byli i před hafo léty stejní jako dnes a i tehdy se snažili o řešení. Zřejmě marně..

                                  Kontrolní otázka, jak je stará citace Z Lovebního řádu??
                                  ...................................................​...................................................​..................................
                                  Všichni lovci mají stejná práva. Nesmí tedy sobě jeden na úkor druhého nějaké místo vyhrazovati míst mlazených nevyjímaje.
                                  ...................................................​...................................................​.................................

                                    Libor 1 - Profil | Čt 12.4.2012 20:57:08

                                    Azbest - >> tobě se to stalo ?? Mě né takže neporadím o)

                                      Florish - Profil | Čt 12.4.2012 20:53:17

                                      Azbest - >> Mě se líbí ten návrh s tou kobrou.. .myslim, že bys ho tímto způsobem zahnal..

                                        F16 - Profil | Čt 12.4.2012 20:51:24

                                        cupi >> Někdy se stačí škaredě podívat.Prý to umím dobře.Asi dar přírody.))))

                                          Červené karty: PLZEN