Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 22:01:39

LosPafkos >> ...sakra.... jak to trumfnout......
Já ti píšu z rybářský KLÁVESNICE!

    Miraryb - Profil | Čt 12.4.2012 22:01:10

    A nebo máš ještě jednu možnost, ale to už si na tom místě nějakej čásek nezachytáš ani ty. Chce to jen do futra zamíchat třeba solvinu a tomu nenažranci říct, že mu je ještě víc nalákáš a přikrmíš, pak tam může sedět třeba tři dny a ty můžeš jít domů. Tohle doporučuju před chtěným ukončením pobytu.

      viceroy - Profil | Čt 12.4.2012 22:01:02

      Azbest >> :-))))))

        Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 22:00:21

        viceroy >> tak jsem zvědav:-)

          LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 21:58:35

          Azbest >> se ti musím přiznat,že teď píšu z pohodlného rybářského křesla které je nastálo v obyváku :--))

            viceroy - Profil | Čt 12.4.2012 21:57:37

            LosPafkos >> jj nekteri uz bivakujou , jdu taky zitra tuhle hodim nakou radu :-)))

              Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 21:55:41

              LosPafkos >> snad na kaprařskejch lehátkách!

                Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 21:54:47

                Miraryb >> to zní i vypadá dobře.
                Teď ještě jak pojistit, aby se to na tom závaží nemotalo a abych ho spustil ve správným směru?

                  LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 21:53:59

                  Azbest >> vono to není jen tak dělat modulátora takové diskuse,ale už bude klid kapřaři už jsou v postýlkách :-)

                    Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 21:50:57

                    LosPafkos >> JÁ JEN ŽERTOVAL!!!!!!!!!!!!!!!:-((

                      Miraryb - Profil | Čt 12.4.2012 21:50:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Pokud se ti to stává pravidelně, řešil bych to asi takhle. Doufám, že z neuměláho nákresu je to jasný, bojku zvednout jen při nahazování a nebo krmení, jinak není vidět a zorientovat se na vodě je dost složité, hlavne na větší rozloze.

                        LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 21:50:12

                        Azbest >> jen si zahrávej si tu z bláta a chvojí udělám panáčka voodoo a bude tě to bolet.

                          CarpHouser - Profil | Čt 12.4.2012 21:46:57

                          angelo >> Ne asi, ale určitě ...

                            Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 21:46:08

                            LosPafkos >> sorry...ale nemám žádnýho viníka, tak musím určit kolektivního a všechny na něj poštvat.
                            Chystám se do parlamentu:-)

                              Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 21:45:00

                              Mrknato >> ...a?
                              Já tam taky nezávodim.
                              Vidíš snad v zadání něco o závodech?

                                LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 21:41:47

                                Azbest >> proč zas já ? tudhle mě poslal nevině koukat na telku myslím Moskyt :---))

                                  Mrknato - Profil | Čt 12.4.2012 21:38:57

                                  Azbest >> Ale ten "veslař" třeba nechce závodit.....

                                    Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 21:36:52

                                    LosPafkos >> ještě by to chtělo nějaký karty, ale všichni jsou nějak divně slušný:-)).
                                    Nechceš jednu?
                                    Aby to mělo kolorit:-)

                                      angelo - Profil | Čt 12.4.2012 21:32:12

                                      Olovo minimalne 150g a zkouset ho trefit. Nic jineho nezbyva. Pokud toto nekdo udela tak je asi dementni.

                                        LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 21:24:07

                                        Azbest >> se ti to tu pěkně plodně rozjelo,tak aby ti z toho nepraskla aura :---))

                                          Červené karty: PLZEN