Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

liboo - Profil | Pá 13.4.2012 22:37:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

stalo sa mi to, jeden krát. Možnosť strelit po nom s 90g olovom bola absolutne posledná, neviem ako vy ale mne to asi myslí asi tak že v prípade že ho trafím si poserem život na pár rokov a podobne. To že tam on bol a ty si tam chytal neznamená že ho možeš ak sa podarí trafit šak ho našupu to olovo zabije.
Ja som to vyriešil tak,že som sadol do člna, došiel tam pozdravil, poprosil som ho že či by sa nepresunil inam že idem nahodiť nechcem ho trafiť a že preca mam tam miesto zakrmené že sa to nepatrí, chlapik odišiel a ešte ked sa vracal sa zastavil a sme pokecali.
Samozrejme nie každy pochopí ale reči ako strelit po nom, bombardovať ho olovom a podobne mi pride absolutne s cesty, to su take tie reči pri pive.

    mladej candat - Profil | Pá 13.4.2012 22:00:02

    Pokud je dotyčný u mého nakrmeného fleku....tak mu nenápadně naznačím ,že tady chytám já......100g olovo metr vedle jeho pramičky je dost pádný argument........a ještě se mu omluvím,že neumím moc nahazovat tak ať se na mne nezlobí......":O)))

      Babuč - Profil | Pá 13.4.2012 21:40:19

      Když sedne vedle tebe, po větru, tak RGSL-85. Když proti větru tak P-1. Vyzkoušeno a stopro účinné.... kucí věřte, vyzkoušeno.

        piskothonza - Profil | Pá 13.4.2012 21:31:34

        Končan >> ja třeba osobně nikdy bojky nepoužívám a možná bych se vyslovil i pro jejich zákaz,vadí mi i když chytám na soukromém revíru,někdy to rybáři zbytečně přeháněj,jen respektuju práva kolegů a ty co se snažej těžit z cizího ty mě ser.. nejvíc,a že jich přibývá.

          Končan - Profil | Pá 13.4.2012 21:22:54

          piskothonza - Jasně na tem cos napsal něco určitě bude.Jak jsem psal na tyčkovku chytám jen na Pálavě a tam jedu tak jedenkrát nebo dvakrát do roka a tam se mě to ještě nestalo.Jinak máš pravdu že je to o hubu aby nějaký masař takto sprostě dojel na tvůj rozkrmený flek a chytal a bral ryby.Bylo byla by to provokačka aj kdyby jich půštal.Musel by parkrát dostal nějaký nářez aby sa mu v tej bedně rožlo či co.

          Petrův Zdar.

            piskothonza - Profil | Pá 13.4.2012 21:15:05

            Končan >> čau,musíš ale pochopit,že rybář,kterej ti zakotví u tvojí bojky,musí počítat,že nastanou problémy,že málokdo z nás si to nechá líbit,jsou to prostě lidi kteří tyhle problémy rádi vyhledávaj,domluva nepomáhá,touží si za tvoje peníze nacpat mrazák,kdo ustoupí dává těmhle lidem ještě větší drzost,musí se to řešit tvrdě,jinak se tihle vychcánci budou neustále množit.

              cupi - Profil | Pá 13.4.2012 21:10:48

              F16 >> Zdenku máš vzhled krakonoše a asi má každý strach, já jsu trošku přerostlý a taky to funguje. Jinak u vody v poho.

                Končan - Profil | Pá 13.4.2012 21:02:16

                Čau Peťo
                tak to je celkem dobrá otázka.No naštěstí sa mě to nikdy nestalo a doufám že ani nestane.Na tyčkovku chytám jen když jedu na Pálavu jinak ju nepotřebuju používat.Opravdu bych nevěděl jak zareagovat.No kdyby to nešlo přes domluvu tak nevím.Jinak bych si asi otevřel flašku vína a počkal bych až odjede do pryč.Jak by dojel ke břehu tak bych mu tů loďku ukotvil na dně aby mě tam zas na druhý deň neotravoval.Ne opravdu nevím.Ale s některýma blbcama sa nedomluvíš tak je lepší sa na to vykašlat a jet pryč.Než to tam nějak vyhrotit do extrému.I když tam máš zakrmené a néni to enom tak odjet.Tak človeče v temto opravdu je každá dobrá rada nad zlato.Důfám že mna to nikdy nepotká.


                Měj sa.

                  LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 20:55:35

                  Azbest >> no právě-každej by chtěl milé,usměvavé a blbci se pak někde hromadějí.

                    Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 20:52:37

                    LosPafkos >> příbuzný si nikdo nevybírá...

                      Pvl - Profil | Pá 13.4.2012 19:58:31

                      LosPafkos >> Ale ignorovat ano .To Azbest tak nějak napsal :o§)

                        LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 19:56:26

                        Azbest >> a to si představ když máš blbce v rodině,toho zkobrovat nemůžeš :-(

                          Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 19:53:13

                          PLZEN >> o tom nepochybuj.

                            Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 19:51:45

                            peterson >> jsou tu i jiné názory.Ahoj.

                              peterson - Profil | Pá 13.4.2012 19:24:29

                              Azbest >> On ti ale v takovém případě ve výkonu nebrání. Je zbytečný o tom plácat, prostě v takovém případě máš peška. Petrův zdar

                                yvana - Profil | Pá 13.4.2012 19:04:29

                                Azbest - >> Petře rozumný člověk to neudělá tím máš odpověď na svoji otázku.Neuděláš nic.Budeš se jenom nervovat nebo potom už jedině solvina:-)

                                  PLZEN - Profil | Pá 13.4.2012 18:44:01

                                  Azbest to vyresi.

                                    rover - Profil | Pá 13.4.2012 18:33:18

                                    Azbest >> Žaluj je, ...podle práva.

                                      rover - Profil | Pá 13.4.2012 18:32:11

                                      Pvl >> Souhlas !

                                        tony.bobo - Profil | Pá 13.4.2012 18:31:34

                                        Azbest >> tak s takovým oslem neuděláš nic to je lepší odejít.

                                          Červené karty: PLZEN