Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 18:29:39

peterson >> ahoj.
Nejedná se o vyhrazování místa, ale pokud už tam chytám a stoupne si přede mne s lodí, tak on mně brání ve výkonu práva.

    Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 18:28:34

    Denny >> :-)))

      peterson - Profil | Pá 13.4.2012 18:26:32

      Azbest - >> Ahoj,
      zajímavá otázka, ale s naprosto jednoznačým výsledkem a to, že v takovém případě máš smůlu a vůbec nic s tím neuděláš. Vyhrazovat lovná místa se nesmí a tím je vše dáno. Případná agrese se ti stejně potenciálně vymstí, tedy nemá smysl. Nauč se lovit bez bójky a snaž se být co nejméně nápadný, zejména s krmením, prostě buď "lovec" ne "výletník" :)

        Denny - Profil | Pá 13.4.2012 18:19:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Potkaji se dva rybari u vody,cele dopoledne bez zaberu a najednou ten jeden povida.Hele Franto,tady kousek proti proudu si nejaka parta lidi postavila dost tycovejch bojek a asi tam festove krmi,co to zkusit tam? Zabali vsechen vercajk a vyrazi proti proudu.Kdyz dorazi na misto,ten druhej rika.
        Ty wole Pepo,to je draha pro kajaky.

          Pvl - Profil | Pá 13.4.2012 18:19:10

          rover >> Stejně by k ničemu nebyly .

            tony.bobo - Profil | Pá 13.4.2012 18:07:00

            Bohužel na tom nic nezměníš i tací vyčůránci mezi náma jsou.Pokud nepomůže domluvit se tak máš 2 možnosti.Za 1 odejít a za 2 prostřílet tu pramici.Než sežene 2 máš čas si nahodit.

              rover - Profil | Pá 13.4.2012 18:04:54

              Pvl >> Emoce bych nechal stranou ... :-)

                Pvl - Profil | Pá 13.4.2012 17:56:21

                MarSL >> MarSl - 13.4.2012 17:55:08 >> Zde určitě

                  MarSl - Profil | Pá 13.4.2012 17:55:08

                  střelba to vyřeší..

                    Pvl - Profil | Pá 13.4.2012 17:53:24

                    Azbest >> Je to jedno z možností (jak píšeš- snížit se.) ,ale musíš na dotyčného "mít" to je zase druhá strana mince.

                      Pvl - Profil | Pá 13.4.2012 17:50:58

                      LosPafkos >> Stejná situce např. Na parkovišti by mne třeba nenapadlo parkovat ve dvou "chlívcích" a vídíš ... Taky se najdou řidiči kteří "to" neřeší . To samé s lovem u bójky ..., to samé, sednou vedle tebe kolem dokola místa ale on musí házet před tebe --a ještě se čílí co že si to vlastně dovoluješ mu něco vytýkat ...

                        ccib - Profil | Pá 13.4.2012 17:46:25

                        Azbest >> ok nic neříkam jen si nenechám srát na hlavu

                          Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 17:45:45

                          Pvl >> je fakt, že když nebude reagovat na moje připomínky, tak není problém skočit do lodi a jet mu tam plnotučně překážet a škodit, jenže mně se zase nechce se snižovat na úroveň takovýho debila.

                            LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 17:45:41

                            Pvl >> je zvláštní,že mě by třeba vůbec nenapadlo chytat někomu u bojky. Co se s těma lidma děje,to žerou syrové maso,bo co ?

                              Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 17:43:57

                              ccib >> ok, tak jste si to řekli a celkem to stačilo.
                              Láska je láska a já vím sám od sebe, jak pokračujou takový líbačky zbytečně dlouho:-)

                                Pvl - Profil | Pá 13.4.2012 17:43:07

                                Azbest >> Co se týká otázky .. každopádně situace k nas.rání . Pro toho , na břehu . Myslím si , že rozumný kompromis neexistuje .

                                  ccib - Profil | Pá 13.4.2012 17:41:02

                                  LosPafkos >>

                                    Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 17:38:47

                                    Pvl >> co se konzumace týče, tak pochopitelně candát.
                                    Co se týče souboje, tak zase kapr.

                                      Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 17:37:42

                                      Pvl >> co čech, to názor.
                                      Někdo střílí, potápí, případně tluče, jiný tvrdí, že nemůžu nic, další že loďkař nesmí omezit mne, někdo balí a odchází...
                                      Je to různé.
                                      Rada s utopenou bójkou se mi líbí nejvíc.
                                      Kobrovat někoho bojlízem nemůžu páč krmím přírodní stravou.
                                      Jsem já zvědav, jak to dopadne:-)

                                        Pvl - Profil | Pá 13.4.2012 17:37:25

                                        Azbest >> Jedna technická .. které rybě dáš přednost ? (z těch dvou)

                                          Červené karty: PLZEN