Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 17:37:08

Azbest >> já ho zas nechtěl rozplakat,tak jsem byl při zdi :--))

    LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 17:35:45

    ccib >>poslední příspěvek tobě- běž se hádat ven na pískoviště tam je tvé místo a parťáci tobě hodní !!!

      Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 17:34:47

      LosPafkos >> je to zbytečné chlapci, ale nevím....jestlis tu češtinu zbytečně nepřechválil.
      Já když na to přijde, tak sežeru jak kapra, tak candáta-je mi to fuk.

        ccib - Profil | Pá 13.4.2012 17:32:52

        LosPafkos >> ty vole nikdo nezačínal ja napsal pravdu

          ccib - Profil | Pá 13.4.2012 17:31:53

          LosPafkos >> nápodobně , trefil sem se já ne ty tak zales do nory kam patříš

            LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 17:31:22

            Azbest >> omluva Azbestoj,že mu tu ruším poklidnou diskusi,ale někdy se to už nedá- a von si začínal :--))

              LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 17:23:28

              ccib >> jen analfabet jako ty použije tento výraz při trefě do černého. A už odsuď vyfič-tady se nepředvádíme šašku.

                ccib - Profil | Pá 13.4.2012 17:17:03

                LosPafkos >> tak se třeba pose r a to jako hošánku ne pan akorat tak hurvajs asi jako ty

                  Pvl - Profil | Pá 13.4.2012 17:13:15

                  K jakému závěru (řešení) se došlo ? :o§)

                    LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 17:06:53

                    ccib >> nějakej pytlák jako ty se o mě nebude otírat, ale musím uznat,že jsi pohnul s češtinou-tentokrát bez hrubek. Vrať se ke své kapřařině tam vám (pro tebe pan Malamut) nemůže !!!!!!!

                      ccib - Profil | Pá 13.4.2012 17:01:38

                      LosPafkos >> že to píšeš zrovna ty , a co když má argumenty pokud nemáš malamuta za zadama tak píšeš jak beránek , nereju jen konstatuju .

                        LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 16:33:14

                        Azbest >> je to tu samej virtuální rváč,jeden by se bál jít k vodě,natož vyvést choť na loďce a ukázat jí bojku :-((

                          Delwin - Profil | Pá 13.4.2012 16:28:07

                          v danou chvili nesmíš udělat nic ani byt na něj sprostý,protože mu to řád umožnuje a tobe narizuje ho respektovat,ale až skončíte rybolov tak si na něj můžeš počkat a rozbít mu hubu,nic víc nenaděláš.

                            Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 16:27:27

                            LosPafkos >> můj zase Džamil Stehlík.

                              Sintrix - Profil | Pá 13.4.2012 16:07:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              pájanb >> Pro kapry existují lákavé kuličky. Pro pány modré bobule.
                              Na bobule by bylo. Na "zasahující jednotku" ne. )))-:

                                LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 16:06:32

                                Azbest >> se to tu nějak drží při zdi a to ani nevyhrožuješ kartama. Šamil Basajev byl můj guru :---))

                                  Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 15:52:42

                                  LosPafkos >> my tady všichni cíleně bojujeme za světový mír teroristo.

                                    LosPafkos - Profil | Pá 13.4.2012 15:48:37

                                    Azbest >> hoj,to čumím jak to tu furt žije,no jdu se tím prokousat. Doufám,že byla i nějaká bitka,že si někdo zazlobil :--))

                                      Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 15:00:50

                                      jurasoft >> klipování vlasce u kaprařiny, kdy používám bait, takže to musím stejně uvolnit, mi přijde poměrně nepraktické.
                                      K bójce se rozhodně bez problémů trefím, ale gps je mi při nahazování k ničemu.

                                        Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 14:58:13

                                        jurasoft >> jenže ty mluvíš o aktivní činnosti s vědomím toho rizika, kterému sebe i druhého úmyslně vystavuješ-to je podstatně jiná rovina.
                                        A domýšlet detaily-co s mrtvolou, jak zahladit stopy, atd. mi přijde krajně asociální.

                                          Červené karty: PLZEN