Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nflekos - Profil | Pá 13.4.2012 14:58:11

jurasoft >> To nevm a proto se ptam. Apropo, kontrolor bude patrne souzen za zanedbani povinnosti s nasledkem smrti a to neni prdel. Druhy priklad je osudna nahoda.

    Nflekos - Profil | Pá 13.4.2012 14:47:31

    jurasoft >> A s timto jde pak ŽIT ?

      NMiraryb - Profil | Pá 13.4.2012 14:47:16

      piskothonza >> Asi by to taky tak šlo, ale druhé závaží by jsi tam mít stejně musel, aby šňůra šla kus po dně, jinak by ti to ryba zamotala.

        Nkakr - Profil | Pá 13.4.2012 14:45:03

        Co přátelská shoda ?

          NMiraryb - Profil | Pá 13.4.2012 14:42:29

          Azbest >> Nestalo se mi to, že by se mi do toho ryba zamotala. Věčinou ryba po záseku se ode dna kousek zvedne a potom má snahu ujíždět opačným směrem proti tahu vlasce.

            Nflekos - Profil | Pá 13.4.2012 14:34:30

            pájanb >> Boze, Boze..............

              Npájanb - Profil | Pá 13.4.2012 14:24:13

              Azbest >> nerozumím sory

                NAzbest - Profil | Pá 13.4.2012 14:05:46

                pájanb >> na koulís?

                  Nflekos - Profil | Pá 13.4.2012 14:02:11

                  šmudla007 - 13.4.2012 11:36:27 A ktere zahranici mas namysli? Na revirech +15ha jsem se s timto pravidlem nikde nesetkal.

                    Npájanb - Profil | Pá 13.4.2012 13:54:29

                    je to Čínský výrobek - prej levnej

                      NAzbest - Profil | Pá 13.4.2012 13:34:02

                      Jiří Š. >> a co případná smrt?

                        Nagig - Profil | Pá 13.4.2012 13:05:17

                        Azbest - >> Ahoj když nefunguje domluva což vždy celkem fungovala tak pro pomalejší jsem nasadil 100 g olovo parkrát jsem jim ho poslal kolem lodi a pak jim došlo že by mohli dostat tím olovem do bembeřice tak se stáhli a byl pokoj někdy to jináč nejde ;-);-)

                          NBejmák - Profil | Pá 13.4.2012 13:02:40

                          Azbest - >> 150G olovo a dobře miř:))

                            Npájanb - Profil | Pá 13.4.2012 12:57:23

                            Sintrix >>" Otázka" a měl bys na to ??? :-))))

                              NJiří Š. - Profil | Pá 13.4.2012 12:40:42

                              Azbest - >> pokud má nafukovací člun, pak prak s ložiskama patřičného doletu je jistotou(než to zalepí tak je odchytáno), pokud má plechovou tak je dobrý ho vypudit štěrkem nebo pokud je to dál tak kobra s tvrdým boilie a ono ho to přestane bavit

                                NPstruh27 - Profil | Pá 13.4.2012 12:06:49

                                Azbest - >> Asi by som skúsil "streľbu na terč" - nikto Ti nič nemôže - nahadzuješ k svojej bojke - nikoho si nevidel. Ak sa nestiahne, tak skôr či neskôr trafíš do čierneho :-D

                                  NAzbest - Profil | Pá 13.4.2012 11:50:19

                                  Sintrix >> bójka přijde zřejmě do jednotky...

                                    NSintrix - Profil | Pá 13.4.2012 11:47:05

                                    loj007 >> Sákryš. Kam dáváš bójku ?
                                    Ta "jednotka" je nesmírně líííííbivá.

                                      NAzbest - Profil | Pá 13.4.2012 11:38:12

                                      šmudla007 >> já chytám kolmo před sebou na 60-70m, protože hloubka jde velice povolna.

                                        Nšmudla007 - Profil | Pá 13.4.2012 11:36:27

                                        Azbest >> někde sem cosi četl že rybář na břehu má nahazovat rovně před sebe a to do maximálně 1/3 šířky přehrady - skrz plavení dráhu. Ne že si lidi zavážijou přes celou přehradu aby jako chytaly dva metry od protějšího břehu.
                                        V zahraničí musí rybář nahazovat rovně na střed rybníka a maximálně do poloviny -- nidky se nemůžou naprotisedící rybáci přehodit nebo si křížit cesty. V loďkaření nejsem kovaný jelikož su suchozemnsá krysa a lovím obvykle do 10-30ti metrů od svýho břehu..těmhdle trapným konfliktům se tudíž škodolibě posmívám.

                                          Červené karty: PLZEN