Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Chosé 2 - Profil | Pá 13.4.2012 11:34:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Azbest >> Jo věřím, že by jsme tvé příspěvky na Mrku dloooho neviděli.

    Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 11:30:25

    šmudla007 >> to jsi v rozporu s tvrzením, že rybář na lodi nesmí omezovat lovce ze břehu.

      Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 11:28:11

      Chosé 2 >> mně by víc, než M16 vyhovoval na ryby ten držák...

        šmudla007 - Profil | Pá 13.4.2012 11:27:27

        Azbest - >> no tož to vypadalo jako typická provokační otázka, ale dle pravidel ho musíš nechat u své bojky na svým zakrmeným fleku nechat chytat.
        Je to v podstatě chyba umisťovatele bojky že si označí místo. Skoro v každým videu tu martin ukazuje jak chytat přesně aniž by bylo třeba dělat bojky a další srandičky(značku na vlasci-bavlnku apod) směr na orientační bod naproti. Nebo si zavést a zároveň s položením montáže přysypnout kyblíček přímo na háček. Dle mého je velká chyba, že ty tyčovky byly povoleny. Vyhrazovat si lze jen tři metry na každou stranu na břehu. Na vodě již ring volný.
        Nebo tyčovku mít ale krmit bokem..nejlépe mít dvě tři falešný tyčovky. Řešení je vícero.
        A když dotyčný "provinilec" chytá z lodičky tak taky chytat z lodičky(názorně předvedl že z lodičky chytat lze a tudíž je třeba se tomu přizpůsobit a nezůstávat pozadu za konkurencí).

        Je opravdu škaredé kolik lidí se chce chovat jako na divokém západě, aniž by si uvědomili, že chyba je v první řadě na nich, že si označují krmné místa, nebojkujte a nebudete mít tyhle problémy.

          Chosé 2 - Profil | Pá 13.4.2012 11:21:21

          loj007 >> Pěkná flinta.

            Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 11:20:06

            Bullteriér >> na hojení potřebuje ale taky svědky..

              Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 11:18:26

              Fullnek >> to je hrozná smůla začít se takhle nenadále topit...ještě, že tam byl a ty ses mohl zachránit a srovnat.
              To mu za to určitě stálo:-)

                loda30 - Profil | Pá 13.4.2012 11:16:16

                Kolega byl rychlejší.

                  loj007 - Profil | Pá 13.4.2012 11:14:19

                  Když to nejde podobrym tak vyšlu jednotku =)

                    loda30 - Profil | Pá 13.4.2012 11:14:14

                    Azbest - >> Co tak intenzivněji krmit ? Není to sice nová možnost, ale takový součet těch tvých uvedených, taková domluva střelbou, snad by to bylo účinné. Naštěstí se mi tohle ještě nestalo a řešit jsem to zatím nemusel. :-)

                      Bullteriér - Profil | Pá 13.4.2012 11:09:20

                      Azbest >> Jj dnes už to vím taky.Jen dodám že mě fakr rozčílí ty arogantní blbci.Nejsem žádnej chroust ( druhý koníček je kulturistika ) ale když vidíš jak tě má na háku a jen čeká až ho praštíš aby se mohl jít na tebe hojit tak to fakt už nechápu....

                        Fullnek - Profil | Pá 13.4.2012 11:05:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Normálně se mě to stalo taky a vyřešil jsem to jednoduše,šup do trenek a šel jsem si zaplavat,jak jsem byl u loďky tak jsem se začal normálně topit a snažil jsem se mu dostat do loďky a najednou špoluch a byly jsme tam oba dva,já jsem doplaval zpět ke břehu a on měl velkej problém,protože mu chyběla polovina věcí z výbavy,věřím že už to tenhle člověk nikomu neudělá.

                          Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 11:04:38

                          Bullteriér >> není to v pořádku, ale velice tě chápu.
                          Já bych měl problém v tom, že nevím, jestli by vztek vyhrál nad strachem, že ho blbě trefím.
                          Jít za blbce do basy není úplně happyend.

                            Bullteriér - Profil | Pá 13.4.2012 11:01:41

                            Řešil jsem toto domluvou.Jednou se stalo že mi frajírek řekl že si může chytat kde chce.Když jsem mu řekl že tam mám zakrmeno a jak vidno i bojku,tak jen odvětil že to je dobře že mu to aspon bude brat.Řekl jsem že tam míním nahazovat.Jen mavnul rukou.
                            Začal jsem ho bombardovat kobrou a to se jen přikrčil.vzal jsem pruty a na férovku začal nahazovat.Prostě jsem to risknul a vsteky mi bylo jedno jestli ho tím 90gr olovem sejmu...Uznal že to je riziko tam být a radší odjel pryč..
                            Dnes vím že to bylo dost riskantní,ale tenkrát jsem byl fakt vzteky bez sebe..

                              Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 10:50:31

                              Mrknato >> z paže do prostředníčku již vraženo je a velice oficiálně, navíc se současným vedením a vedením reprezentace by nereprezentoval ani za peníze, natož aby si hradil veškeré náklady na reprezentaci.

                                Mrknato - Profil | Pá 13.4.2012 10:47:01

                                Azbest >> Pak ale nemůže reprezentovat, protože je nebezpečí, že by se mu to vrazilo z paže do prostředníčku....

                                  Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 10:46:59

                                  jurasoft >> holanďani jsou trotlové jak na silnici, tak na vodě...

                                    Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 10:37:57

                                    Mrknato >> závodník-pokud závodí, tak má závodění v krvi.
                                    Pokud se na závodění vybodne, protože se kolem toho už motá moc kryplů, přestane bejt závodníkem a má závodění v paži.

                                      flekos - Profil | Pá 13.4.2012 0:55:51

                                      Mrknato >> Zavodnik se proste opotrebuje, zavodnik se jiz nazavodil dosti a ted jiz vyhledava klidek, potazmo jine rybolovne zpusoby. Zavodnikem bych spise nazval toho drzaka u tycovky- asi chce zavodit s Azbestovou trpelivosti, se svym mrazakem a s Azbestovou penezenkou, jelikoz cena krmeni neni zanedbatelna.

                                        Mrknato - Profil | Pá 13.4.2012 0:23:23

                                        Azbest >> Závodník závodí furt, má to v krvi.....

                                          Červené karty: PLZEN