Prosím o vyplnění dotazníku pro bakalářskou práci

Chtěl bych poprosil všechny rybáře, jestli by mi nepomohli a neodpověděli na otázky v dotazníku. Je to pro moji osobní potřebu, na vytvoření bakalářky na téma Marketingový projekt pro ZOO Brno. Vím, že to nesouvisí s rybařením, ale určitě s přírodou. Děkuji moc za pomoc

odkaz:


https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dDdBaWladjFkNlQ1YXpRcTV4TmdBSWc6MQ
Autor diskuse: Bartold - Profil , 1.4.2012 všeobecné - ostatní

NMinnow - Profil | Po 2.4.2012 20:21:26

Máš to tam. Do ZOO si občas zajdu rád, ale nesmí to být moc často. Tak jednou do roka se tam rád podívám. Líbí se mi tam, ale v také Praze je na mě až moc lidí, takže tam se mi moc nechce.Každopádně v pavilonu Afriky, jak už tu někteří kolegové zminovali je skutečně příjemné ovzduší :-)

    NJarda 7 - Profil | Po 2.4.2012 20:17:43

    Máš to tam.Ať se daří.

      NStanley88 - Profil | Po 2.4.2012 7:51:06

      Máš to tam. Ale moc přínosu ti to asi nepřinese:-) ZOO nesnáším od 9 třídy ZŠ, když jsem viděl jak paviáni rozmazávají hov.na po sklech, a jednomu pánovi rozpárali deštník:-) Je to hrůza.. A v létě, třeba uzavřený pavilon Afriky smrdí jak odkopaná selka.:-))

        Nkaprus - Profil | Po 2.4.2012 7:24:15

        To byl záděr.

          NKovis - Profil | Po 2.4.2012 7:09:15

          máš to tam. Ať ti to klapne a hodně štěstí u státnic. Nerad na to období vzpomínám, ale nakonec to taky dobře dopadlo. :-)

            Nmatitr - Profil | Po 2.4.2012 1:18:36

            máš to tam

              NkuBITCHek - Profil | Po 2.4.2012 1:11:21

              Bartold - >> come on.....

                NPepé - Vsetín - Profil | Po 2.4.2012 0:28:26

                ať Ti to je k prospěchu!

                  Njindra.sportex - Profil | Po 2.4.2012 0:18:42

                  Bartold - >> Máš to tam, hodně štěstí a uspěchů.

                    NZdene - Profil | Ne 1.4.2012 23:54:33

                    Vyplněno - hodně štestí ;o)

                      NIncognito - Profil | Ne 1.4.2012 23:32:20

                      Bartold - >> Máš to tam

                        NShafi - Profil | Ne 1.4.2012 23:06:57

                        Máš to tam, snad ti to pomůže, tak hodně úspěchů.

                          NHalen - Profil | Ne 1.4.2012 22:49:17

                          Splněno.

                            Nnahodil - Profil | Ne 1.4.2012 22:46:02

                            good luck

                              NLutra - Profil | Ne 1.4.2012 22:42:02

                              no, nevím zda moje odpovědi jsou to ořechové, ale snažil jsem se co to šlo. Ať se daří!

                                N11lubos11 - Profil | Ne 1.4.2012 22:37:10

                                Tak jsem si taky dovolil - čau :-))))

                                  NKockopes - Profil | Ne 1.4.2012 22:33:46

                                  Bartold - >> vyplněno odesláno, sám jsem bojoval ve svém okolí, když jsem potřeboval průzkum kvůli podnikání, a litoval jsem, že před lety jsem k takovým věcem měl záporný přístup

                                    Nrosin - Profil | Ne 1.4.2012 22:25:39

                                    maš to

                                      NEnšpígl - Profil | Ne 1.4.2012 22:23:48

                                      Snad ti to pomůže

                                        Nkurell - Profil | Ne 1.4.2012 22:18:45

                                        máš to tam