Prosím o vyplnění dotazníku pro bakalářskou práci

Chtěl bych poprosil všechny rybáře, jestli by mi nepomohli a neodpověděli na otázky v dotazníku. Je to pro moji osobní potřebu, na vytvoření bakalářky na téma Marketingový projekt pro ZOO Brno. Vím, že to nesouvisí s rybařením, ale určitě s přírodou. Děkuji moc za pomoc

odkaz:


https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dDdBaWladjFkNlQ1YXpRcTV4TmdBSWc6MQ
Autor diskuse: Bartold - Profil , 1.4.2012 všeobecné - ostatní

Nnofish - Profil | Ne 1.4.2012 18:48:07

strejka >> off topic ale....... Oba tvary "byste" i "by jste" jsou možné a správně ......... (teda pokud si alespoň něco z té školy pamatuju správně).

edit: Zagooglil jsem a člověče ty máš fakt pravdu :-) No a pak že mrk.cz nevzdělává :-) omlovám se za omyl, prý to je jak píšeš. http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Pravopisné_rady#byste_.C3.97_.2Aby_jste

    NBartold - Profil | Ne 1.4.2012 18:46:08

    strejka >> díky za připomínky, předělám a opravím to

      Nretrívr - Profil | Ne 1.4.2012 18:41:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Máš vyplněno.

        Nstrejka - Profil | Ne 1.4.2012 18:36:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        nic proti, ale dáváš-li v otázce 20 možnost "Ne", neměl bys nutit respondenty odpovídat povinně na otázky 21 a 22
        jo a "byste" se píše "byste" ne "by jste"...

          Ncruel00 - Profil | Ne 1.4.2012 18:28:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          je to tam

            NRumpeľ - Profil | Ne 1.4.2012 18:26:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Maš to

              Ncoolenzo - Profil | Ne 1.4.2012 18:26:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              taky jsem to vyplnil :)

                NBejmák - Profil | Ne 1.4.2012 18:26:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Bartold - >> maš to tam

                  NKraui - Profil | Ne 1.4.2012 18:21:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Máš to vyplněný :-)

                    Nkopr69 - Profil | Ne 1.4.2012 18:20:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bartold - >> Máš vyplněno.

                      Ncarp2413 - Profil | Ne 1.4.2012 18:19:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bartold - >> máš to tam

                        NRybatorstr - Profil | Ne 1.4.2012 18:18:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Bartold - >> Tak jsem také vyplnil, snad ti to pomůže :-))

                          NHermis_s - Profil | Ne 1.4.2012 18:18:07

                          afjee >> vtipalku:))

                            Nafjee - Profil | Ne 1.4.2012 18:16:46

                            Hermis_s >> U té první? Měl ses podívat dolů :))

                              Nafjee - Profil | Ne 1.4.2012 18:16:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              U předposlední otázky jsem váhal, co bych chtěl nejčastěji vídat v ZOO ... Nakonec jsem tam napsal Plejtváka, tak snad se mi to někdy vyplní.

                                Nviceroy - Profil | Ne 1.4.2012 18:15:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Bartold - >> snad ti to pomuze :-)

                                  Nmannnik - Profil | Ne 1.4.2012 18:15:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  taktéž jsem přispěl

                                    NAnýzový dědek - Profil | Ne 1.4.2012 18:14:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Bartold - >> Moc jsem ti asi nepomohl, ale máš to tam odeslané..o)))

                                      NHermis_s - Profil | Ne 1.4.2012 18:11:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ja jsem skoncil na jedne otazce,pac zbytek by vylocoval me prdesle odpovedi...nemohl jsem to dokoncit,omlouvam se.

                                        NTWIN 69 - Profil | Ne 1.4.2012 18:08:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Ahoj,máš to vyplněný.