Prosím o vyplnění dotazníku pro bakalářskou práci

Chtěl bych poprosil všechny rybáře, jestli by mi nepomohli a neodpověděli na otázky v dotazníku. Je to pro moji osobní potřebu, na vytvoření bakalářky na téma Marketingový projekt pro ZOO Brno. Vím, že to nesouvisí s rybařením, ale určitě s přírodou. Děkuji moc za pomoc

odkaz:


https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dDdBaWladjFkNlQ1YXpRcTV4TmdBSWc6MQ
Autor diskuse: Bartold - Profil , 1.4.2012 všeobecné - ostatní

NKUBE07 - Profil | Ne 1.4.2012 22:13:02

Taky vyplněno..:)

    Nmichec - Profil | Ne 1.4.2012 22:08:02

    Snad pomůže i můj hlas :)

      Nbonkie - Profil | Ne 1.4.2012 22:05:23

      hotovo

        NSeržant55 - Profil | Ne 1.4.2012 22:01:48

        Je to tam.

          Nkolja - Profil | Ne 1.4.2012 21:57:11

          netrvalo to dlouho, vyplněno ;)

            NSven - Profil | Ne 1.4.2012 21:55:46

            Ok

              NFlorish - Profil | Ne 1.4.2012 21:47:37

              Bartold - >> vyplněno .. :)

                Nčudlař02 - Profil | Ne 1.4.2012 21:38:53

                Vyplněno.

                  Nnumen - Profil | Ne 1.4.2012 21:36:49

                  taky jsem vyplnil

                    Nhering - Profil | Ne 1.4.2012 21:35:11

                    Vyplněno :-)

                      NAbe - Profil | Ne 1.4.2012 21:31:00

                      Zdarec, rádo se stalo, ať se ti zadaří...Petrův zdar

                        Nsoliman - Profil | Ne 1.4.2012 21:30:30

                        Rádo se stalo, s dětmi máme ZOO moc rádi.

                          Nmypeters - Profil | Ne 1.4.2012 21:27:57

                          Tak to tam mas,snad ti to pomuze.

                            NSharpeR1 - Profil | Ne 1.4.2012 21:26:21

                            Ok vyplněno nemáš za co :-)

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 1.4.2012 21:21:03

                              mě si taky můžeš odškrtnout.

                                Nkrmec - Profil | Ne 1.4.2012 21:05:17

                                Ahoj, maš to vyplněné. At ti to dopadne dobře ta bakalařka. Měj se

                                  Nhotentot - Profil | Ne 1.4.2012 21:04:57

                                  A máš to!

                                    Notoš - Profil | Ne 1.4.2012 21:04:51

                                    vyplnil jsem ti to, ať se ti zvýší věkový průměr...:-)))

                                      NDasny - Profil | Ne 1.4.2012 20:57:38

                                      Taky jsem ti to vyplnil, hodně štěstí.

                                        NFrahav - Profil | Ne 1.4.2012 20:54:40

                                        Bartold - >> Máš to tam