Prosím o vyplnění dotazníku pro bakalářskou práci

Chtěl bych poprosil všechny rybáře, jestli by mi nepomohli a neodpověděli na otázky v dotazníku. Je to pro moji osobní potřebu, na vytvoření bakalářky na téma Marketingový projekt pro ZOO Brno. Vím, že to nesouvisí s rybařením, ale určitě s přírodou. Děkuji moc za pomoc

odkaz:


https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dDdBaWladjFkNlQ1YXpRcTV4TmdBSWc6MQ
Autor diskuse: Bartold - Profil , 1.4.2012 všeobecné - ostatní
99 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NFidisak - Profil | Út 19.3.2013 19:46:19

Máš to tam :)

    Ncomputerfish - Profil | Út 19.3.2013 19:29:16

    Sven >> Hm, zajímavé, bakalářku má přece hotovou. Takže už jenom pointa. Díky za odkazy.

      NSven - Profil | Út 19.3.2013 18:58:18

      computerfish >> prozradíme : http://up.pef.mendelu.cz/lide/clovek.pl?id=1358;zal​ozka=13;studium=32073

      Zajímavé je, že na sousední univerzitě proběhla podobná práce ve stejném roce a na stejné téma :-)
      http://is.muni.cz/th/366510/esf_m/Diplomova_prace_M​onika_Dolanova.txt

      Kurňa, to v ZOO Brno už musí ty vydělaně prachy štosovat... :-))

        Ncomputerfish - Profil | Út 19.3.2013 17:59:54

        Taková reklamní ptákovina a na bakalářku? Tu školu bych tedy chtěl vidět. Prozradíte?

          NAnýzový dědek - Profil | Út 19.3.2013 17:53:42

          Sven >> JJ.Pax vobiscum..)))

            NFlip - Profil | Út 19.3.2013 16:48:46

            Snad to tobě a zvířatům pomůže:-)

              NSven - Profil | Út 19.3.2013 16:36:46

              Anýzový dědek >> amen :-)

                NAnýzový dědek - Profil | Út 19.3.2013 16:27:51

                Sven >> jistě, proto se podobným dotazníkům vyhnu.

                  NSven - Profil | Út 19.3.2013 16:24:06

                  Anýzový dědek >> takový nevinný, anonymní dotazník o zvířátkách :-)
                  a každý respondent komusi prozradil minimálně:
                  IP, ISP
                  pohlaví
                  věkovou skupinu
                  vzdělání
                  ekonomické postavení
                  bydliště
                  stav
                  je-li motorista
                  preferenci sdělovacích prostředků
                  připojení na facebook
                  finanční situaci
                  ochotu pustit groš
                  preferenci druhu zvířete (napoví o osobnosti a životním stylu)
                  atd.
                  To se to pak spamuje..... :-)

                    NAnýzový dědek - Profil | Út 19.3.2013 15:25:44

                    Komplexacek >> jo to je sice hezké , ale výsledek je jaký je..))

                      NKomplexacek - Profil | Út 19.3.2013 15:22:43

                      Anýzový dědek >> Budou vědět, co si přeje jejich potencionální návštěvník (zákazník) :-) to je přece to nejlepší, co si může člověk v "byznisu" přát....

                        NAnýzový dědek - Profil | Út 19.3.2013 15:17:37

                        Komplexacek >> jj, Jen netuším, k čemu jim bude...-:)))

                          NKomplexacek - Profil | Út 19.3.2013 15:09:06

                          Anýzový dědek >> Měl jsem nutkavou potřebu vyplnit nějaký dotazník a sdělit brněnské ZOO, že až pojedu do Brna, chci vidět expozici sladkovodních ryb... tak jsem to prostě udělal... teď napíšu přímo do ZOO, aby si ten mnou vyplněný dotazník vyžádala a bude.

                            NMAXXSKATER - Profil | Út 19.3.2013 15:07:18

                            TOKR >> I mistr tesař se někdy utne ... :-))

                              Nbremic - Profil | Út 19.3.2013 15:04:29

                              Co kdyby si to musel zopáknout :)

                                NAnýzový dědek - Profil | Út 19.3.2013 15:03:24

                                Komplexacek >> Opět s křížkem po funusu- autor už jistě bakaláře má....))

                                  NTOKR - Profil | Út 19.3.2013 15:03:03

                                  Komplexacek >> třeba to použije i v diplomce

                                    NKomplexacek - Profil | Út 19.3.2013 15:00:31

                                    Vyplněno :-) pozdě ale přece

                                      Nyvana - Profil | Út 19.3.2013 14:56:39

                                      TOKR >> Byl jsi o 3 vteřinky rychlejší:-)

                                        Nyvana - Profil | Út 19.3.2013 14:53:55

                                        Pánové,nechci vám brát iluze,ale myslím,že už má bakaláře hotového:-))Potřeboval to skoro před rokem:-)

                                          NTOKR - Profil | Út 19.3.2013 14:53:52

                                          MAXXSKATER >> myslím, že po roce jste mu fakt pomohli .... :-)))

                                            Nrobertbrand - Profil | Út 19.3.2013 14:49:48

                                            vyplněno

                                              NMeelek - Profil | Út 19.3.2013 14:44:54

                                              Hotovo. Docela rad bych si adoptoval dikobraze, pripadne ochocenyho kormorana :].

                                                NMAXXSKATER - Profil | Út 19.3.2013 14:38:29

                                                Také vyplněno, tak ať Ti to dobře dopadne. :-)

                                                  Nmáma - Profil | Út 3.4.2012 19:56:26

                                                  tak, ať máš i jiné pohlaví, jsem to také vyplnila

                                                    NMinnow - Profil | Po 2.4.2012 20:21:26

                                                    Máš to tam. Do ZOO si občas zajdu rád, ale nesmí to být moc často. Tak jednou do roka se tam rád podívám. Líbí se mi tam, ale v také Praze je na mě až moc lidí, takže tam se mi moc nechce.Každopádně v pavilonu Afriky, jak už tu někteří kolegové zminovali je skutečně příjemné ovzduší :-)

                                                      NJarda 7 - Profil | Po 2.4.2012 20:17:43

                                                      Máš to tam.Ať se daří.

                                                        NStanley88 - Profil | Po 2.4.2012 7:51:06

                                                        Máš to tam. Ale moc přínosu ti to asi nepřinese:-) ZOO nesnáším od 9 třídy ZŠ, když jsem viděl jak paviáni rozmazávají hov.na po sklech, a jednomu pánovi rozpárali deštník:-) Je to hrůza.. A v létě, třeba uzavřený pavilon Afriky smrdí jak odkopaná selka.:-))

                                                          Nkaprus - Profil | Po 2.4.2012 7:24:15

                                                          To byl záděr.

                                                            NKovis - Profil | Po 2.4.2012 7:09:15

                                                            máš to tam. Ať ti to klapne a hodně štěstí u státnic. Nerad na to období vzpomínám, ale nakonec to taky dobře dopadlo. :-)

                                                              Nmatitr - Profil | Po 2.4.2012 1:18:36

                                                              máš to tam

                                                                NkuBITCHek - Profil | Po 2.4.2012 1:11:21

                                                                Bartold - >> come on.....

                                                                  NPepé - Vsetín - Profil | Po 2.4.2012 0:28:26

                                                                  ať Ti to je k prospěchu!

                                                                    Njindra.sportex - Profil | Po 2.4.2012 0:18:42

                                                                    Bartold - >> Máš to tam, hodně štěstí a uspěchů.

                                                                      NZdene - Profil | Ne 1.4.2012 23:54:33

                                                                      Vyplněno - hodně štestí ;o)

                                                                        NIncognito - Profil | Ne 1.4.2012 23:32:20

                                                                        Bartold - >> Máš to tam

                                                                          NShafi - Profil | Ne 1.4.2012 23:06:57

                                                                          Máš to tam, snad ti to pomůže, tak hodně úspěchů.

                                                                            NHalen - Profil | Ne 1.4.2012 22:49:17

                                                                            Splněno.

                                                                              Nnahodil - Profil | Ne 1.4.2012 22:46:02

                                                                              good luck

                                                                                NLutra - Profil | Ne 1.4.2012 22:42:02

                                                                                no, nevím zda moje odpovědi jsou to ořechové, ale snažil jsem se co to šlo. Ať se daří!

                                                                                  N11lubos11 - Profil | Ne 1.4.2012 22:37:10

                                                                                  Tak jsem si taky dovolil - čau :-))))

                                                                                    NKockopes - Profil | Ne 1.4.2012 22:33:46

                                                                                    Bartold - >> vyplněno odesláno, sám jsem bojoval ve svém okolí, když jsem potřeboval průzkum kvůli podnikání, a litoval jsem, že před lety jsem k takovým věcem měl záporný přístup

                                                                                      Nrosin - Profil | Ne 1.4.2012 22:25:39

                                                                                      maš to

                                                                                        NEnšpígl - Profil | Ne 1.4.2012 22:23:48

                                                                                        Snad ti to pomůže

                                                                                          Nkurell - Profil | Ne 1.4.2012 22:18:45

                                                                                          máš to tam

                                                                                            NKUBE07 - Profil | Ne 1.4.2012 22:13:02

                                                                                            Taky vyplněno..:)

                                                                                              Nmichec - Profil | Ne 1.4.2012 22:08:02

                                                                                              Snad pomůže i můj hlas :)

                                                                                                Nbonkie - Profil | Ne 1.4.2012 22:05:23

                                                                                                hotovo

                                                                                                  NSeržant55 - Profil | Ne 1.4.2012 22:01:48

                                                                                                  Je to tam.

                                                                                                    Nkolja - Profil | Ne 1.4.2012 21:57:11

                                                                                                    netrvalo to dlouho, vyplněno ;)

                                                                                                      NSven - Profil | Ne 1.4.2012 21:55:46

                                                                                                      Ok

                                                                                                        NFlorish - Profil | Ne 1.4.2012 21:47:37

                                                                                                        Bartold - >> vyplněno .. :)

                                                                                                          Nčudlař02 - Profil | Ne 1.4.2012 21:38:53

                                                                                                          Vyplněno.

                                                                                                            Nnumen - Profil | Ne 1.4.2012 21:36:49

                                                                                                            taky jsem vyplnil

                                                                                                              Nhering - Profil | Ne 1.4.2012 21:35:11

                                                                                                              Vyplněno :-)

                                                                                                                NAbe - Profil | Ne 1.4.2012 21:31:00

                                                                                                                Zdarec, rádo se stalo, ať se ti zadaří...Petrův zdar

                                                                                                                  Nsoliman - Profil | Ne 1.4.2012 21:30:30

                                                                                                                  Rádo se stalo, s dětmi máme ZOO moc rádi.

                                                                                                                    Nmypeters - Profil | Ne 1.4.2012 21:27:57

                                                                                                                    Tak to tam mas,snad ti to pomuze.

                                                                                                                      NSharpeR1 - Profil | Ne 1.4.2012 21:26:21

                                                                                                                      Ok vyplněno nemáš za co :-)

                                                                                                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 1.4.2012 21:21:03

                                                                                                                        mě si taky můžeš odškrtnout.

                                                                                                                          Nkrmec - Profil | Ne 1.4.2012 21:05:17

                                                                                                                          Ahoj, maš to vyplněné. At ti to dopadne dobře ta bakalařka. Měj se

                                                                                                                            Nhotentot - Profil | Ne 1.4.2012 21:04:57

                                                                                                                            A máš to!

                                                                                                                              Notoš - Profil | Ne 1.4.2012 21:04:51

                                                                                                                              vyplnil jsem ti to, ať se ti zvýší věkový průměr...:-)))

                                                                                                                                NDasny - Profil | Ne 1.4.2012 20:57:38

                                                                                                                                Taky jsem ti to vyplnil, hodně štěstí.

                                                                                                                                  NFrahav - Profil | Ne 1.4.2012 20:54:40

                                                                                                                                  Bartold - >> Máš to tam