Čirý vlasec 0,30 mm

Zdravím,budu rád za tipy na kvalitní čirý vlasec na kaprařinu.Vyzkoušel jsem jich již dost, ale dost se jich kroutilo a praslalo.Co říkáte např. na tento http://sportcarp.cz/obchod/vlasce/vlasce/tfg-vlasec-nantec-clear-mono.aspx.
Autor diskuse: ELITE - Profil , 28.3.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NLauri - Profil | Po 15.10.2012 13:02:41

Jirka Klíma >> ELITE - >> stroft

    Nuklife - Profil | Po 15.10.2012 12:38:24

    Miras >> Nechápu proč se zapojuješ do diskuze, která je dle tvých slov o hovně.....stejně ty tvoje blafy nikdo nečte, tak si piš co chceš

      NMARTIN K. - Profil | Ne 14.10.2012 21:08:37

      Jirka Klíma >> ELITE - >> Ahoj zkus se mrknout po tomhle. Je to nejlip hodnoceny vlasec na UK trhu. Mam s nim 3 letou zkusenost a nemuzu rict ani popel. Sokovky od nich taktez. Hodnoty na obalech jako pevnost jsou merene az po 24h ve vode a v uzlu!!! Takze ne jako vetsina vyrobcu uvadi premrstene udaje.Cely vlasec i sokovky jsou potazene navic FC. Jedinnou nevyhodu vidim v tom ze u nas nejde sehnat.

        NMiras - Profil | Ne 14.10.2012 19:34:29

        uklife >> jseš celkem drzej. Budu si psát co chci a komu chci, a na tom žádný úkáčko nic nezmění.

          Nunudle - Profil | Ne 14.10.2012 11:18:34

          qwercz >> Chce to zvládnout uzly na Nanofil, jinak praská a o průhlednosti taky pochybuji, je spíš bílej a dost drahej.

            NMacros - Profil | Ne 14.10.2012 11:04:07

            .pepé. >> měl jsem momoi a vlastním a jen chvála

              Ndevastator.ccmore - Profil | Ne 14.10.2012 10:51:34

              Zdar hoši 0,29 RAPTOR a budete mít po problému zkuste uvidíte

                NPortos - Profil | Ne 14.10.2012 10:42:26

                uklife >> Nějaký přecitlivělý na ten Kristonite, ne? Sotva někdo napíš negatitví zkušenost, hned Tě to zvedá ze židle. Někdo napíše dobrou zkušenost s něčím jiným než Kristonite, začneš opět běsnit.

                Vyklidni a ber to trochu s nadhledem...

                  N.pepé. - Profil | So 13.10.2012 14:16:38

                  Japonské vlasce Toray, co jsem dával odkaz dolů opravdu nikdo nezkoušel?

                    NTomajo - Profil | So 13.10.2012 13:40:01

                    letos celou sezónu používám tento a spokojenost. Je sice trochu tužší, ale mě vyhovuje že nemá až tak velkou průtažnost. Drží dobře a je za dopré peníze. http://www.sportcarp.cz/obchod/vlasce/vlasce/fluoro​hybrid-pro-fhp-1000-m.aspx?typeID=3 a nebo používám ještě tento a ten je zase měkčí a průtažnější http://www.awa-shima.cz/fjord/eshop/6-1-AWA-SHIMA/6​1-3-Morske/5/157-CLASSIC-COMPETITION-300MT.

                      NSlavíček - Profil | So 13.10.2012 13:37:43

                      uklife >> Mě se to zdálo taky divný ale nemám důvod mu nevěřit .

                        Nuklife - Profil | So 13.10.2012 13:12:56

                        Slavíček >> to jsem ještě neslyšel ani neviděl a používám je řadu let

                          NSlavíček - Profil | So 13.10.2012 13:02:25

                          uklife >> Zřejmě má potah který by měl zvýšit jeho odolnost vůči oděru a ta se loupala . Zkrátka byl chlupatý a šel do koše .

                            Nuklife - Profil | So 13.10.2012 12:57:00

                            Slavíček >> já jsem ještě neviděl vlasec, který se třepí....neměl na mysli nějakou šňůrku?

                              Nuklife - Profil | So 13.10.2012 12:55:58

                              Miras >> pokud je tahle debata podle tebe o hovně, tak sem nechoď, protože pak každá debata musí být o hovně. Co člověk to názor.....zadavatel otázky chce doporučit čirý vlasec na kaprařinu, tak každý doporučuje dle svých zkušeností. Pokud si myslíš,že jen ty máš pravdu a ostatní melou hovna, tak si jdi diskutovat třeba do čtyřlístku mezi děti

                                Nuklife - Profil | So 13.10.2012 12:53:16

                                MarPit >> a v čem je taková sračka, která vlastnost ti na něm tak vadí, pokud jsi ho teda vůbec někdy zkoušel

                                  NMarPit - Profil | Pá 12.10.2012 23:33:58

                                  uklife >> Zrovna Krystonite bych moc nechválil, je to hodně průměrná a předražená sr.čka, těžící ze jména výborných návazcových šňůrek. V té oblasti nic jiného nepoužívám, Kryston je Kryston.
                                  Dle mého a taky způsobu lovu, se mi nejvíc osvědčil vlasec Daiwa Infinity (čirý). Byl za dobré peníze a opravdu nezmar. Bohužel ho přestali vyrábět a budu muset najít náhradu.

                                    NSlavíček - Profil | Pá 12.10.2012 18:13:39

                                    uklife >> Kámoš měl krystonii a prohlásil hrozný šmejd během krátký doby se třepil . Rozhodně od toho čekal mnohem víc .