- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Čirý vlasec 0,30 mm
Zdravím,budu rád za tipy na kvalitní čirý vlasec na kaprařinu.Vyzkoušel jsem jich již dost, ale dost se jich kroutilo a praslalo.Co říkáte např. na tento http://sportcarp.cz/obchod/vlasce/vlasce/tfg-vlasec-nantec-clear-mono.aspx.
Autor diskuse: ELITE - Profil , 28.3.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NPortos - Profil | Pá 12.10.2012 9:10:51
Letos jsem namotal čirý vlasec od ESP. http://www.lkbaits.cz/rybarske-potreby/vlasce/kaprove/esp-1/esp-crystal-carp-mono-30-mm-1000-m.html#tab_description
Obavy o nízké nosnosti přešly rychle. Neříkám, že to s ním odpálíš za horizont, pač je malinko tvrdší, přesto velmi dobře letí z cívky. Ale za těch několik vycházek, co jsem ho měl, jsem si na něj zvykl. Cena je taky příznivá.
Obavy o nízké nosnosti přešly rychle. Neříkám, že to s ním odpálíš za horizont, pač je malinko tvrdší, přesto velmi dobře letí z cívky. Ale za těch několik vycházek, co jsem ho měl, jsem si na něj zvykl. Cena je taky příznivá.
Nuklife - Profil | Čt 11.10.2012 22:25:27
Z vlastní zkušenosti můžu doporučit Kryston Krystonite. Používám ho léta a jsem maximálně spokojenej. Absolutně se nekorutí a netrhá jako většina zázračných vlasců s udávanou nosností kolem 12kg.U Krystonu je jistotka, že udávaná nosnost je v mokrém uzlu a nízkých čísel není potřeba se bát.Ještě se mi nestalo,že bych při náhozu nebo zdolávání utrhnul.
http://www.kryston.cz/kryston/eshop/1-1-Vlasce
http://www.kryston.cz/kryston/eshop/1-1-Vlasce
Nkrmec - Profil | Po 2.4.2012 16:42:22
alda2211 >> přemyšlel jsem o něm už dlouho tak to letos zkusím díky
Nkrmec - Profil | Po 2.4.2012 14:40:23
alda2211 >> taky přemýšlím o té 0,31mm a na druhé cívky že bych dal ten 0,36mm....a když by nebyl fakt vidět tak bych ještě ušetřil za flourocarbon :)
Nalda2211 - Profil | Po 2.4.2012 14:04:07
viceroy >> na chytani na rekach podel brehu mam tento a opravdu slusna kvalita za rozumnou korunu
http://www.kryston.cz/kryston/eshop/1-1-Vlasce/0/5/52-vlasec-Krystonite-Super-Mono-0-31-mm
http://www.kryston.cz/kryston/eshop/1-1-Vlasce/0/5/52-vlasec-Krystonite-Super-Mono-0-31-mm
Nviceroy - Profil | Po 2.4.2012 13:52:18
alda2211 >> aldo prosim te jaky vlasec mas v te 31 mm ? je to krystonite ? musim vymenit silony tak hledam nejaky slusny za dobry peniz ale zase uplne setrit nehodlam dikes
Nalda2211 - Profil | Po 2.4.2012 13:42:44
krmec >> zdar mam ho v 31mm od minule sezony a je v pohode a hlavne za 430,- je myslim i rozumna cena nosnost absolutne v pohode ve vode opravdu videt neni a jsem rad ze ho mam a to jsem narocnejsi :-))
NLadineeek - Profil | Po 2.4.2012 13:42:04
Hodně záleží také na navijáku, zda neničí vlasec. To pak může bejt sebelepší a stejně nevydrží.
Nkrmec - Profil | Po 2.4.2012 13:30:31
Je fakt ten vlasec od krystonu takřka neviditelný? A co jeho nostnost?
Njaryn82 - Profil | Pá 30.3.2012 15:46:07
Erva >> souhlas pletenka se do pařezu zařízne a vlasec sklouzne
Nclarence - Profil | Čt 29.3.2012 20:34:19
Erva >> No nevím na Labi jsem přeřízl i 0,35 jako prd tak jsem ten vlasec dát musel tím jsem to trochu eliminoval.J
NErva - Profil | Čt 29.3.2012 20:31:33
clarence - Jj, taky používám a to i do vázek jelikož i ve vázkách je pletenka na prd ,jen jsem přemýšlel že bych silný vlasec už nedával .
Nclarence - Profil | Čt 29.3.2012 20:24:42
Erva >> Když chytáš v slávkovým poli tak pletenka vydrží prd,Celt nebo jiný vlasec vydrží víc.Vyřešil jsem to na Labi tím,že dávám 1m silnýho vlasce 0,60 a je po starostech.J
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NMikbaits - pikantní švestka534
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54934
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
NKrátkodobá kaprařina x9946
NLexikon boilies komponentů901
NLov z nafukovacího člunu1187
NZlatá kaprařská malina1332
NDomácí swinger - výroba624
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












