Který z vybraných člunů?

Ahoj, potřeboval bych na letošní sezonu nějaký kvalitní člun, tak by se mi nějaká rada a Vaše osobní zkušenost hodila, protože jsem z té velké nabídky dost zmatený. Můj limit je 20000 Kč a musí mít pevnou podlahu (nevím, zda je lepší dřevo či hliník – kvalita, životnost…). Moji favoriti zatím jsou:
Mack2 Furtif 270
http://www.nikl.cz/p764-clun-s-drevenou-podlahou-furtif-270.php
Zico CL 270 - síla stěn 1,2 mm!
http://www.tropicliberec.cz/cluny-rybarske-2/clun-zico-cl270-pevna-zad-lamino-podlaha-vesla-pumpa
Starbaits Patner 2,7 m
http://www.tropicliberec.cz/cluny-rybarske-2/clun-starbaits-partner-2-7m
HSM 270 - parádní cena
http://www.cluny-levne.cz/products/nafukovaci-clun-hsm-270/
Velmi rád uvítám Vaše zkušenosti s těmito čluny a případné další typy.
Autor diskuse: Tommy23 - Profil , 13.3.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nmexik - Profil | Ne 10.6.2012 17:17:24

Pvl >> to já i na 190 a šlo to, ale taky lepší matroš:)

    NPvl - Profil | Ne 10.6.2012 17:14:00

    mexik >> Jezdil jsem na 200stovce Seah. , ale o trochu lepší matroš .

      Nmexik - Profil | Ne 10.6.2012 17:12:14

      Pvl >> :o)) já teda jooo:))

        NPvl - Profil | Ne 10.6.2012 17:10:18

        kosar >> délka ?

          Nkosar - Profil | Ne 10.6.2012 17:04:23

          Co tenhle z ebay.de za 6000,- i z poštovným + 1000,- kapsička na blbosti jde vydět pod sedačkou doprava cca 3dny

            NPvl - Profil | Ne 10.6.2012 17:02:28

            mexik >> Ty "starej" otužilec :o§)

              Nmexik - Profil | Ne 10.6.2012 16:46:49

              Hrdobec >> na konci září jsem se loni koupal taky..:) Ale to měla voda ještě 20st:))

                NHrdobec - Profil | Ne 10.6.2012 16:43:17

                mexik >> Já se koupal na konci září a bylo to dost studený září:-) V zimě bych se tomuhle člunku obloukem vyhnul:-)

                  NKapr555 - Profil | Ne 10.6.2012 16:42:42

                  Hrdobec >> na berounku ? nn ale moch bych si tam někdy zachytat :)

                    Nmexik - Profil | Ne 10.6.2012 16:38:35

                    Hrdobec >> no v zimě bych na to asi nesedl, ale od pozdního jara do brzkého podzimu asi jo:o)))

                      NHrdobec - Profil | Ne 10.6.2012 16:36:19

                      mexik >> trochu dost:-))

                        Nmexik - Profil | Ne 10.6.2012 16:35:31

                        Hrdobec >> :o)))) noo, tak jsi se aspoň trochu otužil:o))

                          NHrdobec - Profil | Ne 10.6.2012 16:35:06

                          Kapr555 >> :-)) Tak co,už se chystáš na Berounku?

                            NHrdobec - Profil | Ne 10.6.2012 16:34:17

                            mexik >> To já se vyklopil jednou opravdu a samozřejmě to nebylo v létě:-)

                              NIvo - Profil | Ne 10.6.2012 16:29:05

                              Brtek >> a co ty obří koule na boku ??? Že by megaboilí ?? :-)))

                                Nmexik - Profil | Ne 10.6.2012 16:24:45

                                Hrdobec >> Nedávno jsem ho testoval a jde to:) Ale párkrát jsem se málem vyklopil:)))

                                  NKapr555 - Profil | Ne 10.6.2012 16:01:17

                                  Hrdobec >> jj když v něm neni díra tak jo :D

                                    NHrdobec - Profil | Ne 10.6.2012 15:59:37

                                    Kapr555 >> Byl jsem rád,že sem z toho vytáh sám sebe:-) Na zavážku ale bohatě stačil

                                      NKapr555 - Profil | Ne 10.6.2012 15:57:06

                                      Hrdobec >> tak jestli si z tohodle vytách sumce nad 1 m tak seš borec :D

                                        NHrdobec - Profil | Ne 10.6.2012 15:54:06

                                        Kapr555 >> Já s nim začínal sumcařit na Berounce a byla to někdy fakt sranda:-)