- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Který z vybraných člunů?
Mack2 Furtif 270
http://www.nikl.cz/p764-clun-s-drevenou-podlahou-furtif-270.php
Zico CL 270 - síla stěn 1,2 mm!
http://www.tropicliberec.cz/cluny-rybarske-2/clun-zico-cl270-pevna-zad-lamino-podlaha-vesla-pumpa
Starbaits Patner 2,7 m
http://www.tropicliberec.cz/cluny-rybarske-2/clun-starbaits-partner-2-7m
HSM 270 - parádní cena
http://www.cluny-levne.cz/products/nafukovaci-clun-hsm-270/
Velmi rád uvítám Vaše zkušenosti s těmito čluny a případné další typy.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
mraznickar - Profil | Čt 15.3.2012 15:23:22
Ako inak ? To mi chceš povedať, že 2.5 m nafukovací čln s podlahou ma problém pri vetre nad 12 m/s ? Pokiaľ má tak by som ho hned a zaraz šmaril do koša.
Caty - Profil | Čt 15.3.2012 15:19:18
Caty - Profil | Čt 15.3.2012 15:17:17
foglos - Profil | Čt 15.3.2012 15:16:46
mraznickar - Profil | Čt 15.3.2012 15:13:13
Podľa mňa to musí zvládnuť oveľa oveľa väčšie vlny pri oveľa silnejšom vetre ako je 4m/s. Najčastejšie chodím sám s pramicou dlhou 2,2 m na 250 ha jazere pri vlnách so silou vetra 7-8 m/s a bez nejakých problémov.
foglos - Profil | Čt 15.3.2012 15:01:57
Caty - Profil | Čt 15.3.2012 14:59:30
Ale vítr o síle 4m/s si myslím, že je slabý ...netroufla bych si do velkých vln v jakém koliv člunu, ani s motorem.Snažím se přemýšlet nad věcmi, které dělám.
foglos - Profil | Čt 15.3.2012 14:50:09
A s těma latěma už jsem to pochopil.
Caty - Profil | Čt 15.3.2012 14:34:10
Měla jsem možnost za poslední doby vyzkoušet čluny od dětského nafukovacího, přes ten tvuj "latkový" mariner přes nafukovací air-mat tak i 3,2m dlouhý Al provedení... a je to vždy dost poznat.
Pevné spoje...na sluníčku snad upouštíš vzduch z válců, aby nepraskly a nedělaly neplechu s podlahou....jinak netuším co by na te podlaze mohlo nějak extra pracovat ještě...vše je tam celkem dobře chráneno. cos měl namysli?
foglos - Profil | Čt 15.3.2012 14:23:44
Pokud budou vlny,které by ti stříkaly vodu do člunu tak se na ten člun můžeš akorát tak dívat ze břehu,protože na vodě nic nezmůžeš jelikož si s tebou bude vítr dělat co chce a to je tak na průser.Z vlastní zkušenosti (hodně jsem se přecenil) jsem chtěl ukázat klukům na 7 jak se zaváží v driftu v silném větru asi za 4 minuty mě vítr narazil na hráz u cesty. Nikdy v životě by ses tam tak rychle nedostala ani s motorem.Jediný co mě zbejvalo jít po hrázi asi 2.5 km po vodě táhnout člun.
Nevím kde jsi přisla k tomu,že Mariner na látkovou podlahu.Jinak bych si marinera nekoupil kdybych ho nedostal zadarmo.
Jak máš pevné spoje zjistíš až se ti do toho opře sluníčko a guma začne pracovat....
Kdybych neměl člun,tak neváhám a už si ho také objednávám,jen rozhodně větší.
Caty - Profil | Čt 15.3.2012 13:54:16
s čím nebýt spokojená: velké bantamy, přes které mi při menších vlnách nestříká voda, pevná Al podlaha,díky níž je zajištěná oproti latkovému Marineru či dětskému nafukovaku je jistě lepší. nafukovací kýl, pevné spoje.
Pro mé účely je to nadstandartní a již ze zpracování jsem opravdu spokojená.
foglos - Profil | Čt 15.3.2012 13:18:10
Ty ceny jsou nějaký podezřelý ale snad ti to bude fungovat a splní tvé očekávání.
Caty - Profil | Čt 15.3.2012 12:18:57
Ranař - Profil | Čt 15.3.2012 12:04:06
machacek.pepa - Profil | Čt 15.3.2012 11:58:57
machacek.pepa - Profil | Čt 15.3.2012 11:58:23
Caty - Profil | Čt 15.3.2012 11:52:08
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









