Který z vybraných člunů?

Ahoj, potřeboval bych na letošní sezonu nějaký kvalitní člun, tak by se mi nějaká rada a Vaše osobní zkušenost hodila, protože jsem z té velké nabídky dost zmatený. Můj limit je 20000 Kč a musí mít pevnou podlahu (nevím, zda je lepší dřevo či hliník – kvalita, životnost…). Moji favoriti zatím jsou:
Mack2 Furtif 270
http://www.nikl.cz/p764-clun-s-drevenou-podlahou-furtif-270.php
Zico CL 270 - síla stěn 1,2 mm!
http://www.tropicliberec.cz/cluny-rybarske-2/clun-zico-cl270-pevna-zad-lamino-podlaha-vesla-pumpa
Starbaits Patner 2,7 m
http://www.tropicliberec.cz/cluny-rybarske-2/clun-starbaits-partner-2-7m
HSM 270 - parádní cena
http://www.cluny-levne.cz/products/nafukovaci-clun-hsm-270/
Velmi rád uvítám Vaše zkušenosti s těmito čluny a případné další typy.
Autor diskuse: Tommy23 - Profil , 13.3.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NCaty - Profil | Čt 15.3.2012 11:29:52

Koukám, že dobrá nabídka je i zde...ale už jen akce na air-mat.

http://www.yuki.cz/lode-a-cluny/gumove-cluny/s-nafu​kovaci-podlazkou/

    NTommy23 - Profil | Čt 15.3.2012 11:06:10

    viceroy >> Frazer by měl být kvalita, to ano. Právě že čluny jsou téměř stejné a nerad bych pouze připlácel třeba 5-6 tisíc jen za značku...

      NTommy23 - Profil | Čt 15.3.2012 11:03:56

      Milan Malíček >> čakin - 15.3.2012 9:58:35 >> Díky moc dobrý nápad :))) Já už jsem na něj koukal a je fakt pěkný, akorád ta cena je již vyšší, ale ještě bych do toho šel... Ale nevíš materiál a jeho sílu?

        Nčakin - Profil | Čt 15.3.2012 9:58:35

        Tommy23 - >> A co tento člun. Viděl jsem ho v Brně na výstavě a vypadá velice dobře! Měli tam na něj 30% slevu. Byla to mám pocit firma rybolov.cz. Třeba, když se s něma pokusíš dohodnout, že jsi ho viděl na výstavě, ale peníze si u sebe neměl, tak to třeba půjde... Za zkoušku nic nedáš, jak se říká "líná huba, holé neštěstí" :-))

        http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/cluny-p​rislusenstvi/clun-nafukovaci-starbaits-partner-2-7-​m-2-9-m

          Nmachacek.pepa - Profil | Čt 15.3.2012 9:10:16

          navíc tento mám možnost skladovat nafouklý a vždy ho jen hodit na střechu a jet, jen škoda, že není zelený :-)

            Nmachacek.pepa - Profil | Čt 15.3.2012 9:05:22

            ivošxxxl >> nechci nic velkýho, protože na vodu jezdím max na víkend, a znám se, že bych se s velkým nechtěl tahat, a zase by ležel v garáži jako ta parádn pramice co mám, a taky ji nepoužívám, a prodávám ji, ale třeba oproti kolibri ve stéjné délce má 3x větší nosnost

              Nivošxxxl - Profil | Čt 15.3.2012 8:58:28

              machacek.pepa >> Jak jsem psal níž,mám ho ve velikosti 240 a mám ho tady v bazaru.Mám ho cca 4 roky,nemám co bych mu vytkl,lamelovou podlahu jsem pořešil tím že jsem si uřezal ještě jednu z vodostálé překližky,v pohodě se v něm při zdolávání postavím(1,90-130 kg ;o)) Ta 200 už je asi fakt mimino,ale na to na co ji chceš by byla použitelná,no ale samozřejmě za ideálního počasí.

                Nmachacek.pepa - Profil | Čt 15.3.2012 8:31:48

                http://www.marine-life.cz/marine-life/eshop/4-1-Naf​ukovaci-cluny/11-2-Allroundmarin/5/175-Allroundmari​n-JOLLY-MW-200

                tenhle mě dost zaujal, velké plováky a vysoká nosnost, cena přijatelná, co říkáte, pro jednoho na mapování echolotem a zavážení? nebo myslíte, že to je opravdu moc malé, jezdím sám

                  Nviceroy - Profil | Čt 15.3.2012 6:46:50

                  Tommy23 - >> nene mame frazera ale vsechno uz je dneska na jedno brdo platis jako u auta za znacku , ty cluny maji na 99% vsechno podobne ne li stejne

                    Nrover - Profil | Čt 15.3.2012 1:12:57

                    leguan >> Cena se nemusí vždy odrážet v kvalitě ...

                      Nleguan - Profil | Čt 15.3.2012 1:10:06

                      Teda ..draveček, ty máš ale pamatováka..na ceny..cha cha..

                        Nivošxxxl - Profil | Čt 15.3.2012 0:04:51

                        Tommy23 >> Mám člun Allroundmarine Jolly MW 240 4 roky,je to mat. PVC a bez problémů.Hypalon a valmex asi bude o jiných kačkách.

                          NTommy23 - Profil | St 14.3.2012 23:50:08

                          Peggy_S >> Díky, tak taky přeju šťastnou a úspěšnou volbu :)

                            NPeggy_S - Profil | St 14.3.2012 23:48:28

                            Tommy23 >> nemáš zač.. my teď vybíráme dovolenou a je to to samé.. velký výběr - různé ceny za různé služby... takže držím pěsti ať vybereš

                              NTommy23 - Profil | St 14.3.2012 23:46:50

                              Peggy_S >> Díky za pomoc :)

                                NTommy23 - Profil | St 14.3.2012 23:46:00

                                ivošxxxl >> Tak to je škoda, že ho nemaj na stránkách, nikde jsem ho neviděl a dost lidem se zamlouvá, rád bych viděl jak vypadá... Ten Pezal se mi také líbí a mám ho taky v hledáčku... Akorád mám strach z materiálu, je to jen PVC, nejlepší ohlasy jsem četl na hypalon a Valmex...

                                  NPeggy_S - Profil | St 14.3.2012 23:42:57

                                  Tommy23 >> Tu bych osobně nebrala. I hliníková podlážka má přední díl z překližky nebo co to je a zadní dva díly jsou teprve hliníkové. Dost často se stává, že se tam udělají od vody čáry - popraská barva - nebo jak to dobře popsat.Takže to pak musíš šmirglem ošoupnout a přebarvit.. dřevo je holt dřevo.. Se dřevěnou se asi proto dostaneš na lepší cenu

                                    Nivošxxxl - Profil | St 14.3.2012 23:40:47

                                    Letos chci také koupit větší člun,v délce 290-300 cm.V Brně jsem si prohlížel ten Boat 007,asi bych šel do modelu A,který má posuvnou sedačku,do konce dubna ho prý budou mít za veletržní cenu 15000.Škoda že ho zatím nemají na stránkách,chtěl bych o něm vědět víc,než mají na tom letáčku co tam rozdávali(mat. 1100g/m2, francouzská lepidla, 5 let záruka).Ještě se mi dost líbí Pezal marine HSD 290 ps http://www.cluny-levne.cz/products/nafukovaci-clun-​pezal-marine-290-ps/ hlavně ten pětivrstvý materiál 1350g/m2 Uvítal bych o něm info,pokud ho někdo má,dík.

                                      NTommy23 - Profil | St 14.3.2012 23:38:27

                                      Peggy_S >> Řikám, jak kdo, ten výběr je fakt těžký, často si i rady dost odporují... A co s dřevěnou? Máš nějakou zkušenost, hlavně ohledně životnosti?