Seberou mi papíry?

Nikde jsem nenašel odpověď,zda po skončení doby lovu s vytáhnutými pruty můžu zavážet návnadu.Prosím pouze o relevantní odpovědi,nejlépe členové RS.díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.3.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:22:41

elhierro >> jistěže jsi... pokud nechápeš elementární principy. Hele, přijde ti normální vyvézt kolečko suti, hlíny nebo písku do lesa? Nebo ho zvrhnout někde do škarpy? Pokud je v tobě alespoň špetka slušnosti, předpokládám, že ne. Tak proč ti přijde normální, že by někdo (bez požehnání jinýho zákona) mohl to samý dělat ve vodě?

    Nrover - Profil | Út 6.3.2012 21:22:36

    pepa-č >> Já jsem si to myslel, ...jinak OK :-)

      NLee-Haney - Profil | Út 6.3.2012 21:22:29

      elhierro >> Hej ty jsi fakt jouda.Pochop jednu věc,na lidi co krmí támhle labutě nikdo bonzovat nebude a velice pochybuju že by to policie vůbec řešila,ale tady se bavíme o rybářovi který by ze sebe dělal troubu a tvrdil že rybář není,tím by mohl popudit porybného s kterým by takhle vyběhl,protože si nemyslím že porybný by měl právo tohle řešit pokud to není rybář.Nemá jak,ale může přivolat policii a ta pokud tě chytne že támhle zakrmuješ tak může jednat.Jelikož ze sebe neděláš rybáře tak budiž,porybný nic,ale porušuješ zákon a od toho tam je policie a už jsi v kelu.

        Nroman - Profil | Út 6.3.2012 21:22:12

        hraji >> možná mimo otázky-ale co se stane pokud mně kamarád zavolá o přivezení komletního prutu včetně nástrah na vláčku a u vody mě zastaví RS a bude chtít vidět doklady k lovu ale ty samozřejmně nemám bo lovit nehodlám .......

          NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:21:43

          hraji >> můžeš zavolat policii,ale dále opravdu nic nemůžeš

            Nkolinkovýdědek - Profil | Út 6.3.2012 21:21:38

            kefod >> Pokud na revíru není zákaz krmení,nic ti vzít nemůže.

              NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:20:35

              Delwin >> jenomže krmení je součást VRP.

                NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:20:31

                Venca888 >> no mám z tebe stejné pocity,oháníš se tady pořád nějakým zákonem o zákazu krmení,a to si už trochu mimo mísu,tady je všem jasné že krmit se může pokud to není vyloženě na dané vodě zakázáno,jen se jedná jestli se může krmit v době zákazu rybolovu,už jsi to pochopil???????asi nééé

                  Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:20:27

                  Venca888 >> podle tebe jsem id..ot, v pořádku. Také tě miluju. :-))))

                    Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 21:20:20

                    kefod >> ne, nesebral. Není důvod.

                      Npepa-č - Profil | Út 6.3.2012 21:20:16

                      rover >> ne, tam zákony české republiky naštěstí neplatí.

                        Nrover - Profil | Út 6.3.2012 21:19:46

                        pepa-č >> I když je ta postel v Austrálii ?

                          Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 21:19:38

                          elhierro >> cituji: "Tedy pokud budu u vody a neprokážeš mi (neusvědčíš mne), že jsem rybář, RŘ pro mne neplatí a můžeš si ho strčit za klobouk."
                          Takže když chytím pytláka, který není rybář ve smyslu zákona, nemohu mu nic?
                          Pořád se tu oháníš pojmem RŘ, tedy rybářský řád. Víš vůbec, že zákon nic takového nezná?
                          Četl sis někdy v poslední době zákon 99/2004Sb.?

                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 6.3.2012 21:19:31

                            Mě fascinuje jak je někdo ochoten se zarputile hádat o věci, které nerozumí a v podstatě jenom fabuluje na základě kusých informací. To si nepřipadáte hloupě? To vám není blbý?

                              Nkolinkovýdědek - Profil | Út 6.3.2012 21:19:11

                              lipenak >> ...rybářské náčiní není tvoje a že jen krmíš labutě ,tak RS náčiní zabaví a odnese ... nemáš pravdu.Nic odnášet nebudeš, jinak je to krádež. Můžu si položit futrál s prutama u vody a jít se podívat a vybrat lovné místo,abych se s tím netahal.Tak s tím odnášením bych zas až tak agilní nebyl.Nevíš na koho natrefíš.Taky znám dost chlapů, co mají pruty stahlé gumkama bez futrálu.Jestli si je tam někdo odloží,je ti po tom houbec.A ten co jde náhodou kolem a bude mít pravdu,že pruty nejsou jeho, tak jej budeš buzerovat,jo :-))) se prober

                                Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:18:31

                                Lee-Haney >> Jasně, takže běž a zítra volej Policii na lidi, co na kdejaké náplavce či návsi u rybníčka krmí labutě. Možná místo policie přijedou z Bohnic, ale pro tebe.

                                  NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:18:09

                                  Lee-Haney >> zabývejme se ale raději současností,a ikdyby,těžko mi někdo dokáže jestli jsem do té vody hodil kilo nebo 2.ale tady o to nejde,jde spíš o to jestli po zákazu rybolovu může zakrmovat.a já jsem toho názoru že pokud dojedu k vodě o hodinu dřív,jedu si zakrmit,a po hodině nahazuji pruty nic jsem nespáchal

                                    Nkefod - Profil | Út 6.3.2012 21:18:08

                                    hraji >> Jenom jedna otázka.. Sebral by jsi mi papíry kdybych po skončení doby lovu si zakrmoval kobrou? Samozřejmě Vše zbaleno...

                                      Npepa-č - Profil | Út 6.3.2012 21:18:06

                                      elhierro >> nemáš pravdu. zákon o provozu na pozemních komunikacích pro tebe platí, i když spíš v posteli. jen v ten okamžik na tebe jeho omezení a nařízení nemá žádný učinek a vliv, ale platí.

                                        Nviceroy - Profil | Út 6.3.2012 21:18:04

                                        Soulfish >> jj v poho , nebudu se hadat precti a zmenis nazor na vec cusek