- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
"Šmejd roku ..."
Koupili jste si, dostali jste, nebo jste viděli nějaký produkt, výrobek, který vás zarazil nekvalitním, nesmyslným zpracováním, nad kterým jste dlouho přemýšleli... právě pro vás je tu místo na informaci o tomto produktu, či výrobku.... popište , vložte foto, diskutujte.. :-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 1.3.2012 všeobecné - ostatní
Jakého šmejda jste měli tu " čest " poznat :-)) .. možná toho bude více, tak musíte vybrat TOP Šmejd :-))
A) pruty ???16%
B) koulíz ???3%
C) rybářské serapatičky, či bižuterii6%
D) woby, gumy, .... zkrátka vláčka..3%
E) stan, bivi, deštník2%
F) stojan, vidle1%
G) židle, lehátka, stolek1%
H) háčky...2%
I) šmejda souseda, který seděl vedle mne :-)))65%
Od 2.3.2012 hlasovalo 356 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
22x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
kolja - Profil | Pá 2.3.2012 21:05:57
ondra-voj >> jo a ty jazyky vystrčené z bot nejsou moje!!! aby nedošlo k nedorozumění. já chodím k vodě jen ve značkovém oblečení!!!
viceroy - Profil | Pá 2.3.2012 21:05:08
VORVAŇOS >> souhlasim s tebou kdyby to odeslo zachazenim tak to pochopim ale ze to odchazi v bantech je hodne drahy spas za kus plastu ale napad paradni
kolja - Profil | Pá 2.3.2012 21:03:08
ondra-voj >> loňský, nebo předloňský model (3,6m) na prvním fotu a na druhém fotu "milo kolja ace special super mega long hole" pro upřesnění... :)
HammerFall - Profil | Pá 2.3.2012 20:56:10
chesper >> u leckerýho shimána by cenovka "99,-" byla na místě
ondra-voj - Profil | Pá 2.3.2012 20:53:15
kolja >> neprohodil jsi ty pruty a komentáře???? :-))) 3,6 m vypadá na tý první fotce ???? :-)
kolja - Profil | Pá 2.3.2012 20:45:23
ondra-voj >> jsem velice zatížený na novinky letos jsem si pořídil tohle od mila (původně měl ten prut 4m) ale lońský model měl nespornou výhodu v tom, že kdyby náhodou rozmrzlo během lovu na dírkách, tak mám po odstrnění izolačky 3,6m prut (jako jediný!!! v dané lokalitě) budu testovat dále a dám určitě vědět...
lada78 - Profil | Pá 2.3.2012 20:34:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Taky jsem malýmu koupil nejlevnější naviják od fy Zebco. Jednou na rybách a šel do koše,bohužel-jak někdo může dát do prodeje tak nefunkční věc nechápu. Tohle byl asi nej šmejd. Ale našlo by se takových věcí víc.
ondra-voj - Profil | Pá 2.3.2012 20:28:46
kolja >> dal jsem si to do diáře :-)) schválně jestli se ozveš :-D))))
kolja - Profil | Pá 2.3.2012 20:26:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
vidím, že ve šmejdech roku vede kýbl a dírkoprut... sestava kolja extreme ice hole. v pozadí koljabox a alkothermobox. zatím spokojenos, ozvu se za 20let a doplním zkušenosti.
ondra-voj - Profil | Pá 2.3.2012 20:24:38
činka >> jo, taky jsem takhle koupil klukovi (6 let) první proutek, né teda naviják, ale stejná kvalita... :-)) jak píšeš...
od tý doby, radši dám klukovi něco ze svojeho, jakoby to vyřadím, a tím pádem jsem nucen si koupit něco novýho, docela to funguje :-))))
od tý doby, radši dám klukovi něco ze svojeho, jakoby to vyřadím, a tím pádem jsem nucen si koupit něco novýho, docela to funguje :-))))
PYTLAKS - Profil | Pá 2.3.2012 19:29:32
Lee-Haney >> ne je to nefunkční stovka,je z plastu,tak jsem myslel,že by tomu mráz tolik nevadil,ale už ani náhodou,zlatý stradic
PYTLAKS - Profil | Pá 2.3.2012 19:18:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://aukro.cz/cf-200-s-namotanym-vlascem-i2165453075.html
tak to je šmejd,koupil jsem je na dírky,žádný zázrak jsem nečekal,ale říkal jsem si,že budou o něco lepší než kolečko,opak pravdou,hned po otočení se ulomil cvrček na cívce,ale jak se točí kličkou,tak se samovolně povoluje nebo přitahuje brzda
tak to je šmejd,koupil jsem je na dírky,žádný zázrak jsem nečekal,ale říkal jsem si,že budou o něco lepší než kolečko,opak pravdou,hned po otočení se ulomil cvrček na cívce,ale jak se točí kličkou,tak se samovolně povoluje nebo přitahuje brzda
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59870
Čína - objednali ste uz nieco?15723
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22055
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Sranda bez nadsázky 🤘10858
Lodě - Loďky - Lodičky18426
Klub fanoušků Daiwa1013
Udírny a uzení51141
Italská klika - smetánka jižních lovišť23577
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic















