- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
S pivem na rybách
Dopřejete si u vody jedno orosený? Sdílejte fotky at je vidět jaký vám chutná :) Ať už u vody pijete motopivo jako já.
Autor diskuse: MartinPr - Profil , 27.2.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
NPYTLAKS - Profil | Út 13.3.2012 8:59:42
hoši,hoši,vždyť porybný nekontroluje střízlivé natož opilé,těch kontrol je tak málo,že je to žalostné,jezdím na moravu a za dva roky ani jedna kontrola a to můžu být našrot,ale o půl noci to vždycky stáhnu,člověk nikdy neví,tak nevím jak by porybný měl čas se zdržovat ještě s napralinkama,a našrot vodáky bude kontrolovat kdo?kdo uřčí hranici jestli jsem schopen nahodit či né?ještě na rybách abych se bál buzerace kvůli chlastu,když mě můžou buzerovat za cokoliv jiného,aby jsme se nedočkali dechových a technických prohlídek u vody jako na silnici,protože někteří jedinci jsou v opilosti ublížit i někomu jinému než sobe,tak se těm porybným nedivím,že nás pijany nechávají v klidu,pokud nedělám bordel a neobtěžuju všechny na hektarovém rybníku,tak je to jedno,někdo má volno jen párkrát do roka,tak se jede k té vodě zmršit,nevím o tom že by rapidně stoupl počet útoků vypitých na střízlivé
Npohodak - Profil | Út 13.3.2012 8:55:42
1Mara >>
o tom bordelu viem svoje ked na brigade vyzbierame 2x do roka 20 a niekedy aj viac vriec bordelu a to nieje ziadna vodna nadrz ale 4ha rybnicek
o tom bordelu viem svoje ked na brigade vyzbierame 2x do roka 20 a niekedy aj viac vriec bordelu a to nieje ziadna vodna nadrz ale 4ha rybnicek
Ngrufa - Profil | Út 13.3.2012 8:54:42
sem tam pár piv na rybách neuškodí,hlavně když potřebuji vypnout a naformátovat hardisk:-))
N1Mara - Profil | Út 13.3.2012 8:21:13
meteor >> Je fakt , že jestli je rybář namol a dělá bordel , tak by RS měla zavolat k tomu PČR a podle ní by se pak třeba dotyčnej mohl odvést na záchytku , ale to jsem zašli do extrémů , je fakt že někteří to u vody s chlastem přeháněj a je to jenom otom jít se k vodě ožrat a udělat bordel , s rybařinou to nemá nic společného . Ale dát si u vody pár piv a být redy , si myslím nikomu neuškodí , hlavně si to po sobě musí každej uklidit a odvést si domu to co si přivezl a né to třeba zakopat a nebo dát do pytle a ten tam nechat , jako se to děje. mě moc mrzí , že třeba u nás na Labku byla jeden čas 24tka , no a lidi né z našeho okolí , ale z jinejch krajů právě tam jezdily a bylo je slyšet na kilometry daleko , bordel všude jako sviň no tak to zakázali a máme všichní kvůli takovýmhle debilům požížalkách :-(.
Nmeteor - Profil | Út 13.3.2012 8:20:27
Vodní kurka >> pokud by sis přečetl, co jsem tu už psal, tak odpůrce alkoholu jako takového nejsem... jsem odpůrce extrémů, který (dle mého) představují fotky, u nichž jsem dal "nelíbí". Pokud si dáš tu práci a podíváš se na všechny zdejší zápisy a fotky, tak zjistíš, že jsem dával i "líbí" :-)
No a pokud bys byl lenivý anebo neschopný si toto přečíst / najít, tak ti to shrnu do jedné věty: nevadí mi alkohol u vody, pokud to člověk nepřehání. Každý má svoji "vnitřní míru" a je na každém soudruhovi, jestli bude u vody ožralý jak žok anebo střízlivý / lehce "líznutý". To je (abych tak řekl) věc vnitřní morálky a soudnosti dotyčného. Zakázáno to není...
No a pokud bys byl lenivý anebo neschopný si toto přečíst / najít, tak ti to shrnu do jedné věty: nevadí mi alkohol u vody, pokud to člověk nepřehání. Každý má svoji "vnitřní míru" a je na každém soudruhovi, jestli bude u vody ožralý jak žok anebo střízlivý / lehce "líznutý". To je (abych tak řekl) věc vnitřní morálky a soudnosti dotyčného. Zakázáno to není...
Nmeteor - Profil | Út 13.3.2012 8:14:28
1Mara >> to samozřejmě ne... promile bych asi nestanovoval (každý vydrží jiné množství), prostě bych zkontroloval (coby RS), zda-li se dotyčný udrží na nohou, jestli při chůzi udrží rovný směr, zda-li dotyčný při chvilce ticha neusne a třeba jestli je schopen nahodit :-)
NMartinPr - Profil | Po 12.3.2012 21:18:37
Vodní kurka >> S těma odpůrcema se počítalo :) ale jinak si myslím,že k vodě to v jisté míře patří, jdem si tam odpočinout. Že někdo dá jednoho lahváče u vody, někdo pokoří za noc sud :D je už věc názoru, ale zakázaný to nikde neni;)
NVodní kurka - Profil | Po 12.3.2012 21:15:58
Chlapi máte tady krásné fotky a i k zasmání a máte ode mne líbí.Je tady nějaký odpůrce alkoholu a namísto zasmání dává nelíbí.Musím se mu jen smát jak je ubohý a vlastně i chudý na duši :-))
NPYTLAKS - Profil | Po 12.3.2012 19:03:48
meteor >> a proč by někdo nemohl chlastat a být na rybách?s tím měřením si to asi nemyslel vážně,že?
NDAVISS - Profil | Po 12.3.2012 13:09:10
Osička >> šak sem řikal, že se to pivu ''podobá'' .... ono pokud tam máš chlastat štrnáctku na čepu za 2,70 € , tak to leze kapinu do peněz ....
Ten Argus je tam za stejný prachy jako tady
Ten Argus je tam za stejný prachy jako tady
Ncertbert - Profil | Po 12.3.2012 12:55:04
Hrdobec >> dobre delas-:o)))Nee nic ve zlim jsme jenom lidi a na vic rybari-:o))
NHrdobec - Profil | Po 12.3.2012 12:54:43
T.Karel >> Vidim to uplně stejně. Doma se vožeru a pak teprv,už střízlivej vyrazim na ryby bo jinak bych z toho nic neměl a tudíž bych tam radši ani nejel.A to žádnej abstinent rozhodně nejsem
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NUdírny a uzení51139
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NJádro chilli žroutů11224
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NČR - pivní velmoc?2279
NDokumenty z přírody kolem vody624
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













