- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Už to šlape na Labi???
Ahoj lidičky, chystám se vyjet na Labe k Roudnici, už někdo letos Labe zkoušel a s jakým úspěchem :). Na co jste chytali a jakým způsobem???Autor diskuse: Lajos173 - Profil , 25.2.2012 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Pvl - Profil | Ne 26.2.2012 15:51:39
wodoušák >> Třeba se to nějak vystříbří ? Nepožene voda jak o závod --snad ?
Lag - Profil | Ne 26.2.2012 15:49:06
Taky jsem chtěl zkusit vyrazit někam mezi Jaroměř a HK ale nejspíš budu muset ještě pár týdnu počkat... :/
Pvl - Profil | Ne 26.2.2012 15:47:46
mates202 >> Domnívám se ,že zatím jde voda ze sněhu co je v podhůří . Soudě dle stavu vody u nás na řece .
mates202 - Profil | Ne 26.2.2012 15:45:45
Pvl >> To bylo přání, ale je mi jasné, že to tak asi nebude - bohužel
Pvl - Profil | Ne 26.2.2012 15:43:14
mates202 >> Jestliže se má oteplovat bude to snad ještě horší ne ? Půjde navíc voda ze sněhu z hor .o§)
Lajos173 - Profil | Ne 26.2.2012 15:41:20
Já zkusím v úterý najít nějakou klidnou vodu. Snad se zadaří :), rybníky jsou pořád pod ledem tak je to jediná šance
mates202 - Profil | Ne 26.2.2012 15:39:07
Lajos173 - >>
Ahoj,
já ještě sice na Labi nebyl(také se teprve chystám), ale kamarád byl minulý týden s červem a kuku, měl pár Cejnků a malých Bolenů převážně na kuku.
Otázka je, jak to v nejbližších dnech bude s Labem vypadat = je čím dál tím více kalné, plné bordelu a jen taktak že se drží v korytu.
Má se oteplovat, tak doufám, že se situace s povodněmi uklidní, Labe se vyčistí a my budeme moci vyrazit.
Ahoj,
já ještě sice na Labi nebyl(také se teprve chystám), ale kamarád byl minulý týden s červem a kuku, měl pár Cejnků a malých Bolenů převážně na kuku.
Otázka je, jak to v nejbližších dnech bude s Labem vypadat = je čím dál tím více kalné, plné bordelu a jen taktak že se drží v korytu.
Má se oteplovat, tak doufám, že se situace s povodněmi uklidní, Labe se vyčistí a my budeme moci vyrazit.
Vendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 15:36:22
Lajos173 >>
No tak to nevím,naproti je ostrov a pak hlavní tok.Projedu celou Roudnici po mostě,okolo fotbalového hřiště až do další vesnice,ale o sezónu tam bývá plno kolikrát když tam přijedu tak si nemám kam sednou a je tam jenom pár fleků ( zarostlý břeh a prudký sráz ).Jezdí tam totiž party na celý výkend.
No tak to nevím,naproti je ostrov a pak hlavní tok.Projedu celou Roudnici po mostě,okolo fotbalového hřiště až do další vesnice,ale o sezónu tam bývá plno kolikrát když tam přijedu tak si nemám kam sednou a je tam jenom pár fleků ( zarostlý břeh a prudký sráz ).Jezdí tam totiž party na celý výkend.
donald5 - Profil | Ne 26.2.2012 15:35:48
Vendys 65 >> ještě jsem se tam nedostal a ani nedostanu už. Vzal jsem si jen na letošek Prahu. Tak ať se daří :-)
Vendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 15:26:01
donald5 >>
Čus.Koukám,že jsme vsadily na stejného koňe.Letos jsem nakoupil taky u NIKLA tak doufám,že to bude jezdit.
Čus.Koukám,že jsme vsadily na stejného koňe.Letos jsem nakoupil taky u NIKLA tak doufám,že to bude jezdit.
Vendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 15:18:58
Čus,taky jezdím na Labe k Roudnici,dneska jsem se tam chystal na slepé rameno za Roudnici,ale nestíhám časově,ale příští týden my to snad vyjde.Posílám ti fotku,kam jezdím,ale je to z minulé sezóny.
Lajos173 - Profil | Ne 26.2.2012 15:06:52
Mě pořád láká rameno v Žaljhosticích, tak 300 metrů v něm by mohly být najetý ryby tak až to bude klidnější :)
donald5 - Profil | So 25.2.2012 17:22:48
Ahoj, zatím žádná sláva. Jezdím přes Roudnici do Č.L.a pokaždé se pokochám pohledem z mostu na Labe. Bohužel musím konstatovat, že je stále průtok větší než menší a tak to nevidím moc dobře zatím. Chytám na položenou a mám rád klasiku, kolínka, kuku, těsto, rousnice, apod. Letos vyzkouším i 3XL peletky . Tak ať se ti daří :-)
Bosanac - Profil | So 25.2.2012 17:19:08
lubos666.p >> Pockej jeste dva tydny , a pak vyraz nekam na nejake rameno s hnojakama .
Bullteriér - Profil | So 25.2.2012 17:12:00
Lajos173 >> Pokud myslíš Žalhostice u Žernosek,tak Labe valí a valí..Počítám že to bude bez ryb.Zkusil bych ale přítok žernosek,tak se to stáčí a je to klidné.mohlo by to tam jít...
Ja osobně Labe až tak ke konci března...
Ja osobně Labe až tak ke konci března...
DejF - Profil | So 25.2.2012 17:09:43
Podle posledních zpráv to už prej šlape ...
http://data.regiony24.cz/foto/clanky/stare/200405_prostitutky.jpg?width=500&bgcolor=black
http://data.regiony24.cz/foto/clanky/stare/200405_prostitutky.jpg?width=500&bgcolor=black
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 21.7 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - kaprařina
15:52Krátkodobá kaprařina x 9952
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












