- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Už to šlape na Labi???
Ahoj lidičky, chystám se vyjet na Labe k Roudnici, už někdo letos Labe zkoušel a s jakým úspěchem :). Na co jste chytali a jakým způsobem???- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NButchi - Profil | Po 2.4.2012 7:20:24
Už jsem letos na Labi byl. Teče hodně vody a bordelu.
Povedl se kapř 52 na foukačku - feeder. Byl důstojně zmasen a pozván k rodinné tabuli.
Jinak brali hlavně cejnci, sice max 20cm, ale aspoň se něco dělo.
NDan (CT Prčice) - Profil | Ne 1.4.2012 22:18:29
Nrover - Profil | Ne 26.2.2012 20:27:19
NVendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 20:24:59
Ono je to trochu složité,jsou lidi kteří si jdou k vodě odpočinou a jsou rádi,že jsou u vody a v přírodě a pak ta druhá půlka,co tam jezdí pařit a dělat čurbes a rybyřina je sai tak moc nezajímá.
Nmeteor - Profil | Ne 26.2.2012 20:15:43
Nesoxboy - Profil | Ne 26.2.2012 20:12:47
NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 20:05:03
NVendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 20:01:26
Já tě chápu,ale věčně po někom uklízet,kdo se tam přijede opít a né chytat ryby mě přestává bavit.
S kamarádem sebou totiž pravidelně už vozíme pytel na bordel.Když si přinesu k vodě petky s pivem,tak snad není takový problém ty prázdné odnést a né je poházet okolo.
NVendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 19:44:35
Zdravím kolegu z oboru.Někdy se my stalo,že jsem to trhal dost často,jsou tam popadané stromy a větve,ale jinak se my tam líbí pro ten klid,ale poslední dobou je tam dost plno.
Nthc123 - Profil | Ne 26.2.2012 19:44:06
NVendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 19:40:45
Čus,s tím jsem se tam taky setkal o tom bordelu po nich co tam zůstane to zůstává rozum stát.Pak se ostatní diví když jsou samé zákazy a příkazy a přitom si za to můžem sami tím chováním u vody.Kdyby si každý sáhl do svého svědomí,tak by možná nemuselo být u vody takové omezení.
NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 18:32:30
Nsauron13 - Profil | Ne 26.2.2012 18:16:25
NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 18:11:43
NPoušťák - Profil | Ne 26.2.2012 18:08:10
Nmasař00 - Profil | Ne 26.2.2012 18:07:01
NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 18:04:13
Nsauron13 - Profil | Ne 26.2.2012 17:58:39
Omlouvám se pokud se to tu objevilo, jsem línej to číst. Ale ty jsi tak naivní,a myslíš si, že ti někdo poradí a propálí to svoje, co mu funguje???? To je mega lenost co tu už pomalu všichni předváděj ...
Kde, kdy, kam a na co. Poraďte .... Toto je trend vás všech lemplů línejch :))
Nesoxboy - Profil | Ne 26.2.2012 17:45:33
NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 16:33:24
Nbremic - Profil | Ne 26.2.2012 16:26:27
Nkaprikar164 - Profil | Ne 26.2.2012 16:20:54
NBalzer - Profil | Ne 26.2.2012 15:54:34
http://www.youtube.com/watch?v=JjmH6PHFXLU&list=UUdedbb-fgE9RvCT2TzAW6mw&index=1&feature=plcp
NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 15:51:39
NLag - Profil | Ne 26.2.2012 15:49:06
NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 15:47:46
Nmates202 - Profil | Ne 26.2.2012 15:45:45
NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 15:43:14
NLajos173 - Profil | Ne 26.2.2012 15:41:20
Nmates202 - Profil | Ne 26.2.2012 15:39:07
Ahoj,
já ještě sice na Labi nebyl(také se teprve chystám), ale kamarád byl minulý týden s červem a kuku, měl pár Cejnků a malých Bolenů převážně na kuku.
Otázka je, jak to v nejbližších dnech bude s Labem vypadat = je čím dál tím více kalné, plné bordelu a jen taktak že se drží v korytu.
Má se oteplovat, tak doufám, že se situace s povodněmi uklidní, Labe se vyčistí a my budeme moci vyrazit.
NVendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 15:36:22
No tak to nevím,naproti je ostrov a pak hlavní tok.Projedu celou Roudnici po mostě,okolo fotbalového hřiště až do další vesnice,ale o sezónu tam bývá plno kolikrát když tam přijedu tak si nemám kam sednou a je tam jenom pár fleků ( zarostlý břeh a prudký sráz ).Jezdí tam totiž party na celý výkend.
Ndonald5 - Profil | Ne 26.2.2012 15:35:48
NVendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 15:26:01
Čus.Koukám,že jsme vsadily na stejného koňe.Letos jsem nakoupil taky u NIKLA tak doufám,že to bude jezdit.
NVendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 15:18:58
NLajos173 - Profil | Ne 26.2.2012 15:06:52
Ndonald5 - Profil | So 25.2.2012 17:22:48
NBosanac - Profil | So 25.2.2012 17:19:08
NBullteriér - Profil | So 25.2.2012 17:12:00
Ja osobně Labe až tak ke konci března...
NDejF - Profil | So 25.2.2012 17:09:43
http://data.regiony24.cz/foto/clanky/stare/200405_prostitutky.jpg?width=500&bgcolor=black
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














