- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je lepší na vyvážení pletenka ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NSlavíček - Profil | So 22.11.2014 21:19:52
NDida - Profil | So 22.11.2014 20:47:06
NDušan181 - Profil | So 22.11.2014 17:19:41
NModrý šílenec - Profil | St 16.4.2014 20:22:47
NSlavíček - Profil | St 16.4.2014 20:07:52
NModrý šílenec - Profil | St 16.4.2014 20:02:13
NMalda512 - Profil | St 16.4.2014 18:06:52
Pokud poznáš až u bojky, že máš záběr tak zapracuj na teroii a tohle se ti nestane.
Jinak s praxe--- každá šnůry se natáhne na určité vzdálenosti. Pokud máš problém tomu uvěřit tak si najdi testy šnůr které provádí výrobce a tak se dozvíš, že šnůra se natáhne též. ne tak jako silon ale také se natáhne
Všeobecně... lov se šnůrou ano ALE jen za předpokladu, že je revír plný vázek a především, že danný rybář není hovado a uvědomuje si , že zdolávat se šnůrou je 1000X velký rozdíl než s vlascem. Už mnohokrát jsem vytáhl kotvou přes 100 metrů šnůry kterou někdo uřezal o jinou šnůru a neměl ani tolik slušnosti a nezkusil tu šnůru najít.
Nkaly - Profil | St 16.4.2014 16:56:14
NMartin... - Profil | St 16.4.2014 16:04:21
Npalkoxxx - Profil | Ne 15.4.2012 13:38:14
NRamonRamone - Profil | Po 27.2.2012 9:37:09
NModrý šílenec - Profil | Čt 23.2.2012 14:40:02
NKoly.P - Profil | Čt 23.2.2012 12:44:27
Jinak na ty vzdálenosti 500m až třeba 1200m je pletenka asi lepší a to právě kvuli té průtažnosti.
Navíc je k tomu potřeba i člun s motorem a 2-3 cívky vlasce (pletenky).
Na Slapech jsem to zavezl 500m ke druhému břehu pod strom do 2m přes 2 kameny (jeden průběžnej asi na půlce (20m hloubka) a druhej u montáže (400g kámen) a záběr v pohodě. Fotku té ryby bohužel nemám, protože mi někam zajel a tam to uříznul.
NkuBITCHek - Profil | Čt 23.2.2012 12:06:50
Njasommato - Profil | Čt 23.2.2012 11:58:42
na vyvazku chitam tak 10-15 dni za celi rok inak chodim na kapre na male rybnicky na dohod a viac chitam inimi metodami :-)
NModrý šílenec - Profil | Čt 23.2.2012 11:53:20
NAleš10 - Profil | Čt 23.2.2012 11:52:50
NSlavíček - Profil | Čt 23.2.2012 11:52:49
NkuBITCHek - Profil | Čt 23.2.2012 11:51:19
NModrý šílenec - Profil | Čt 23.2.2012 11:50:08
Njasommato - Profil | Čt 23.2.2012 11:48:51
NModrý šílenec - Profil | Čt 23.2.2012 11:47:36
NVL.K. - Profil | Čt 23.2.2012 11:47:11
Nfoglos - Profil | Čt 23.2.2012 11:45:35
Njasommato - Profil | Čt 23.2.2012 11:44:42
oni kapra virezu aj na 100 metrou a inu skusenost s pletenkamy som nenal :-)
vsetci tu pouzivame vlasce
NModrý šílenec - Profil | Čt 23.2.2012 11:44:13
NVL.K. - Profil | Čt 23.2.2012 11:42:48
Njasommato - Profil | Čt 23.2.2012 11:41:40
tahal som ju fakt pomaly a s citom +prietaznost vlasca ale asi po hodine si ryba vobec uvedomila ze je chitena a skusila odplavat od brehu :-)
vyrezana nebola co aj mna prekvapilo 11,5kg
druhi krat bi som nechal prut v stojane kym bi sa s clnom nevratil mozno bi kaprik za ten cas domotal vsetky pruty a kolega bi sa pri rozmotavani a prevazani uvedomil ze co sa ma co vozit ked prisiel chitat
NVL.K. - Profil | Čt 23.2.2012 11:38:57
NModrý šílenec - Profil | Čt 23.2.2012 11:32:46
NUnca - Profil | Čt 23.2.2012 11:30:11
NPortos - Profil | Čt 23.2.2012 11:28:27
NPetan600 - Profil | Čt 23.2.2012 11:25:59
NModrý šílenec - Profil | Čt 23.2.2012 11:24:20
Njasommato - Profil | Čt 23.2.2012 11:23:27
pri snure rybu citis hnet lenze kym sa dostanes na 200 metrou ma papulu natolko rozrezanu ze na 60 percent sa vyreze a ak aj nie tak na 100% to bude na fotke blbo vyzerat
Nfoglos - Profil | Čt 23.2.2012 11:21:55
NS&F - pescador - Profil | Čt 23.2.2012 11:18:31
Natáhni si 500 m na suchu a nech Ti někdo potáhne 1m na druhém konci ....
NModrý šílenec - Profil | Čt 23.2.2012 11:04:56
NPetan600 - Profil | Čt 23.2.2012 10:54:47
NModrý šílenec - Profil | Čt 23.2.2012 10:51:24
NPetan600 - Profil | Čt 23.2.2012 7:54:42
NS&F - pescador - Profil | Čt 23.2.2012 7:43:23
NS&F - pescador - Profil | Čt 23.2.2012 7:38:57
Nlibo - Profil | Čt 23.2.2012 7:29:09
NS&F - pescador - Profil | Čt 23.2.2012 6:59:07
NRamonRamone - Profil | Čt 23.2.2012 0:16:29
aby to dobre sponovalo velmi dôlezite je mat kvalitny ostri hacik spice udic davam vyssie ked spanujem na taku vzdialennost spicky sa zohnu do obluka ked to zobere kapor ostri hacik sa zapichne do tlamky a tazky kamen pomoze este hlbsiemu vpichu kapor sa splasi a maze prec v tom momente sa kamen vyvlecie z gumicky a sponovanie sa povoli na brehu sa to prejavy jednym alebo dvomi pipnutiami ked sa ti narovna spicka udice a ty vies ze je tam kapor skocis do clnu a ides po kapra ktory ta bude cakat na hladine
este som zabudol pouzivam silon
NHalen - Profil | St 22.2.2012 23:43:57
Njasommato - Profil | St 22.2.2012 23:33:23
ale pletenka je citlivejsia takze si skorej vsimnes zaber
lenze kedze sa kapor sekne sam je ti jedno ze zaber uvidis as za 5 minut
pri snure ti kazda vlnka ked sa ti navesia bordel na snuru pohne montazou co je velke minus
pri silone ti pleskac ani nepipne takze ho najskor pri prevazani najdes 5 hodin po smrti ale kaprari pleskace vecinou nenavidia takze ti to bude jedno ze ti bere kapor si vsimnes sice nie hnet ale zdolas ho
vihoda je ze ma prietaznost teda ti nebude montaz behat po dne po kazdej vlnke teda len ked plava vo vode bordel co bi sa ti nan navesal z jari je to jedno voda je cista
a pri zdolavacke na dialku je o cosi istejsi silon aj ked pri snure aj citis ze tam je ryba
NTom252 - Profil | St 22.2.2012 21:24:16
NRajsi - Profil | St 22.2.2012 21:18:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPortos - Profil | St 22.2.2012 21:03:05
NLumír - Profil | St 22.2.2012 20:59:06
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















