Bivaky od Mivardi - 2012

Chtěl bych se zeptat,jestli už někdo má některý z těchto kousků a co na ně říkáte??? cena není špatná a i provedení vypadá kvalitně!!!

http://www.foretfishing.cz/bivak-executive.html

http://www.parys.cz/bivak-mivardi-new-dynasty-novinka-2012.php?a=5407-0-0
Autor diskuse: Gazza - Profil , 21.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NCappyk - Profil | Út 6.3.2012 19:06:21

Vetay >> taky se přimlouvam za nějake foto dik

    NPetr26 - Profil | Út 6.3.2012 18:47:18

    Vetay >>

    Slož ho doma a hoď nějaký foto ať se můžeme pokochat :-)

      NVetay - Profil | Út 6.3.2012 18:40:13

      Ahoj, dnes mě přišel tak bivak od Mivardi new dynasty. Dost sem se divil proš je tak težkej ale když sem tu bednu rozdělal a podíval se z jakého materiálu je,tak sem se přestal divit.Mám radost že sem vybral takhle dobře, komplet pogumovaný,velký a dost robustní. Mám z něj radost a už se těšim až ho složim u vody.

        NMíra59 - Profil | St 29.2.2012 11:40:28

        Unca >> týden nebo deseset dní není zas tak dávno.....:o))))))))
        navíc Mohelnice a Počernice jsou jejich vzorkové prodejny, tak kdo jinej by je měl prodávat jako první když ne oni..:O)))))

          NUnca - Profil | St 29.2.2012 9:28:31

          Míra59 >> Bivaky jsou už dávno v prodeji. Na prodejně v Mohelnici ho mají vystavenej a prodavač mi říkal že už jich pár prodal.

            NMíra59 - Profil | St 29.2.2012 8:16:34

            dudyn1 >> od výstavy v prodeji určitě nejsou, ještě minulý týden byla u veškerého nového zboží u Mivardi poznámka,že je to novinka a bude v prodeji počátkem března.
            Teď koukám, že na jejich stránkách tato poznámka již není, tak už asi toto zboží bude v prodeji.
            Ikdyž teď koukám, že u plynového vybavení do bivaku se termín prodeje přesunul z počátku března na červen.

              Ndudyn1 - Profil | St 29.2.2012 8:04:49

              Míra59: bivaky jsou normálně v prodeji již od výstavy v Praze Holešovicích. Nevím, kde jste přišel na to, že budou v prodeji až od poloviny března??? Na stránkách Mivardi taková informace vůbec není!

                NMíra59 - Profil | St 29.2.2012 3:34:34

                Bobin83 >> Gazza - 23.2.2012 19:12:16 >> na fotkách se zdá vše jinak než je ve skutečnosti.
                Měl jsi se jít podívat na výstavu do Holešovic. Určitě nižší není a i materiál ze kterého je udělaný je oproti ostatním podstatně silnější.Tenhle bivak nabízí i zde http://www.pro-rybare.eu/bivaky/bivak-new-dynasty-p​R07-001/ Podle oficiálních stránek Mivardi by měl být v prodeji až od poloviny března, takže zatím všichni co ho na webu nabízejí ho zatím nemají.

                  NCappyk - Profil | Čt 23.2.2012 20:10:34

                  Drahoš >> dík .)

                    NGazza - Profil | Čt 23.2.2012 19:12:16

                    taky se mi zda nizsi nez 165

                      NDrahoš - Profil | Čt 23.2.2012 18:01:49

                      Cappyk >> Má :o))

                        NCappyk - Profil | Čt 23.2.2012 15:30:24

                        Drahoš >> no jestli má opravdu 165cm ,zdá se mi na te fotce nízký

                          NDrahoš - Profil | Čt 23.2.2012 11:18:59

                          Cappyk >> Co máš na mysli??

                            NDrahoš - Profil | Čt 23.2.2012 11:17:56

                            liborcarp >> Mám se tak nějak ...Však víš:o))

                              NDrahoš - Profil | Čt 23.2.2012 11:17:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              El Duffus >> Zdarec..Ono máš pravdu z pohledu kterého to píšeš. Pro mne jako rybáře lovící převážně kapříky ,jsou to přední značky.. A´t už kopu či nekopu Mám za ta léta z těhle věcí nějakou zkušenost a prošel jsem tím .Beru na vědomí jakoukoliv změnu k lepšímu Ať už cenou nebo kvalitou. Vlastním nějakou výbavu ,ketrou postupně obměňuji co dva tři roky ...Koupíš věc ať už značkovou nebo bez puncu a sám si dělám usudek o věcech, které sám potřebuji a splní mi to co od toho očekávám..X krát jsem koupil levnější věc, která mi udělala stejnou službu jako ta s tím puncem a víc peněz :.o)) Ale je to na každém pro co se rozhodne a na co má kreditku:.o)) a jakou značku si oblíbí ....toť vše:o)

                                NBejmák - Profil | St 22.2.2012 19:47:45

                                svacall >> dizanovje mozna ale kvalita materialu je mnoohem lepsi u toho Mivardi doporucuji vsem si ho nazivo prohlidnout ,oproti igelitakum od jrc(take vlastnim) je to vazne luxus matroš, čumnel sem na nej aspon pul hodiny, Drahoš mi ho předvedl a podrobne popsal i kdyz sem ho kupovat nechtel za coz mu diky.

                                  NKokš - Profil | St 22.2.2012 19:37:06

                                  Suly >> jak jsem už psla reklamaci neuznal výrobce naopak prodejce mi doporučil řešit to soudni cestou, ale neříkam že je to pravidlo pouze ma zkušenost.

                                    Nsvacall - Profil | St 22.2.2012 19:28:09

                                      NDan.J - Profil | St 22.2.2012 19:15:38

                                      don Ferrari >> Ahoj,taky sem prodal JRC Quad 2man Continental a pořídil to samé ale XL:-)))

                                        Nliborcarp - Profil | St 22.2.2012 18:55:25

                                        Drahoš >> no a jak se máš jinak?.-)