Bivaky od Mivardi - 2012

Chtěl bych se zeptat,jestli už někdo má některý z těchto kousků a co na ně říkáte??? cena není špatná a i provedení vypadá kvalitně!!!

http://www.foretfishing.cz/bivak-executive.html

http://www.parys.cz/bivak-mivardi-new-dynasty-novinka-2012.php?a=5407-0-0
Autor diskuse: Gazza - Profil , 21.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NCappyk - Profil | St 22.2.2012 17:29:32

Pvl >> ..pravě že po bouračce mam už jednu kratší :))))) ale opravdu by mě zajímala ta vejška?!

    NPvl - Profil | St 22.2.2012 17:26:59

    Cappyk >> Nebylo by lepší zkrátit nohy ? Nemusel by jsi se dřít s podezdívkou .:o§)

      NCappyk - Profil | St 22.2.2012 17:22:37

      Drahoš >> ...mno na vejšku 165cm to budu muset udělat 20cm podezdívku :)

        NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 17:11:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tady je...

          NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 17:10:05

          Pvl >> no právě:.o)))

            NPvl - Profil | St 22.2.2012 17:08:40

            Drahoš >> To víš , dějou se věci nepředvídatelné :o§) EDIT : jen jsem šel náhodou kolem

              NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 17:06:43

              Pvl >> Pavlíku tebe jsem tu nečekal:.o))

                NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 17:06:11

                viceroy >> přesně tak jak píšeš:.o)

                  NPvl - Profil | St 22.2.2012 17:05:45

                  No vidíte a budete mít konečně jasno .

                    Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 16:57:35

                    Drahoš >> je to logicke ze ten kdo prodava vic ma taky obcas vetsi procento reklamaci nic neni 100% to je jasne nez ten co prodava mene a nema reklamaci zadnou , ja osobne jsem par veci mel a bylo to v pohode ale byly to takove ty drbky , prece jen cena bivaku uz je o tom ze to nekupujes kazdy den , ale myslim si ze od kazdeho vyrobce se nekde najde ,,PATECNI KUS,, kazdou vec co koupis je loterie a recenzi muze mit mraky , jak clovek proste trefi

                      NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 16:51:14

                      Miras >> měl jsem to nafotit:o))) Ale na tohle mám Jardu rád....

                        NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 16:50:08

                        Tomajo >> jseš mladej a neznáš tohle pořekadlo??:o)) asi né Bylo to myšleno tak, že i ten nej výrobek nebo věc se taky umí pokazit ..:o)

                          NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 16:48:01

                          viceroy >> Ok Nepsal jsem to tobě:.o))

                            NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 16:47:36

                            El Duffus >> Tak jak jsem psal níže pro víceroje..Každá firma se snaží mít těch reklamací co nejméně. To je logické:o)) Jinak to nemusíš dělat ..Jde to na bedra firmy...:o))

                              Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 16:44:54

                              Drahoš >> ja nerejpal drahosu ale podal jsi to tak jak to zrejme pochopilo vice lidi nez ja , mezi rejpaly nepatrim cusek

                                NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 16:43:25

                                viceroy >> Ahoj .M carp je označení pro výrobky určené pro kapraře ve kvalitě srovnatelné s popředními značkami.To neznamená že ostatní výrobky nejsou kvalitní...
                                Pro rejpaly ať jsou na zemi-Jen info že tyto výrobky se dělají ve stejných fabrikách ,jako ty popřední značky.!!!

                                  Nvikikaca - Profil | St 22.2.2012 16:27:34

                                  Cappyk >> my máme od mivardi dva stojany, pípáky a super bez chybičky.

                                    Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 16:25:51

                                    Bobin83 >> Gazza - 22.2.2012 16:24:25 >> ja v nem ani nejel tak nevim co mam soudit :)))

                                      NGazza - Profil | St 22.2.2012 16:24:25

                                      viceroy >> v pohode jen tyhle auta zrovna moc nemusim!!!!!

                                        Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 16:21:28

                                        Bobin83 >> Gazza - 22.2.2012 16:19:13 >> sorac reagoval jsem na uncu