Bivaky od Mivardi - 2012

Chtěl bych se zeptat,jestli už někdo má některý z těchto kousků a co na ně říkáte??? cena není špatná a i provedení vypadá kvalitně!!!

http://www.foretfishing.cz/bivak-executive.html

http://www.parys.cz/bivak-mivardi-new-dynasty-novinka-2012.php?a=5407-0-0
Autor diskuse: Gazza - Profil , 21.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NGazza - Profil | St 22.2.2012 16:19:13

viceroy >> auta si dete resit nekde jinde

    NCappyk - Profil | St 22.2.2012 16:05:42

    Dave≻ >> >Dave - 22.2.2012 14:54:12 >> Mam od mivardi spoustu věcí a mám naštěstí opačné zkušenosti než ty :)

      NTomajo - Profil | St 22.2.2012 15:56:15

      Unca >> nebo třeba jako Dacie Logan :-)

        NMike - Profil | St 22.2.2012 15:41:59

        Tomajo >> :-)))

          NTomajo - Profil | St 22.2.2012 15:39:41

          Drahoš >> nechceš Mercedes srovnávat s Mivardi že ne? :-)))

            NGazza - Profil | St 22.2.2012 15:34:15

            proste to chce videt a pak usoudit co je to za kvalitu!!!! psat jen tak z fotky ze je mivardi spatna firma na bivaky to je podle me kravina!!! ono je to tak se vsim chce si to osahat vyzkouset a pak kdyz tak kritizovat

              NEl Duffus - Profil | St 22.2.2012 15:06:16

              Drahoš >> píšeš: " Mivardi udělala řadu označenou M-Carp. Tam by se mělo předejít reklamacím kvalitou.. A Bivi jsou jim označené" To tedy znamená, že produkty Mivardi, které takto označené nejsou jsou méně kvalitní a očekáváte u nich reklamace?

                NMiras - Profil | St 22.2.2012 14:55:52

                Mike >> Nereju, ale živě si dokážu představit JT ("jiný prodejce"), jak oslintává mivarďáckej bivak:-)

                  NDave> - Profil | St 22.2.2012 14:54:12

                  Od mivardi bych už nic nekoupil a už vůbec ne bivak.Měl jsem deštník, a teď leží ve sklepe a je k hovnu.Kamarád si koupil od mivardi lehátko a nevydrželo mu ani rok.Podle mě nemá prostě smysl kupovat od této firmy dražší věci.

                    NMike - Profil | St 22.2.2012 14:45:30

                    Miras >> hele, není nad to, když nám někdo (jako Drahoš) je schopen přinést nezávislé a objektivní informace, tak nerejpej:-))))

                      Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 14:26:40

                      Drahoš >> drahosi zdravim te trochu budu oponovat ,, myslim ze to neni o rade M carp ale snad by vsechny veci meli mit super kvalitu nebo ne ? mam to pochopit tak ze co neni oznaceno M carp tak je DRUHA JAKOST ? to snad ne mej se

                        NAldes - Profil | St 22.2.2012 14:18:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zkušenost nemám ale mám ho vyfocenej ...

                          NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 14:01:26

                          Miras >> Máš to v SZ...:o)

                            NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 13:58:24

                            Kokš >> Stát se může Koupil jsem mojí loni mobil Nový v autorizovaném obchodě Měl jsem ho 1den Moja se sním učila a odeslala ,díky nehtům smsku hasičům A bylo :o))) Šel jsem ho vrátit a ejhle Reklamace a vrácení peněz do určité doby z mé strany bylo vše ok.Ale oni že to musí poslat do laboratoře jestli není poškozený. Dobře pošlete. Jak to dopadlo??Neuznaly a peníze nedaly. Jelikož našli mikroškrabaneček na víčku od baterie. Jsem myslel že mě jebne. A to byl značkový mobil.a servis..:o(((

                              NMiras - Profil | St 22.2.2012 13:55:14

                              Drahoš >> Mohl bys prosím jmenovat ty "jiné prodejce" - fakt by mě to zajímalo.

                                NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 13:52:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tady je fotka z výstavy. Dle názorů jiných prodejců se v tej ceně postavila laťka hodně vysoko. Už jen váha bivaku říká hodně A není to trubkama:o)))

                                  NKokš - Profil | St 22.2.2012 13:49:38

                                  Drahoš >> No zrovna to byl jejich nejdražší : ). Pokazit se muže cokoli ,ale při reklamaci se ukáže kdo je co za výrobce...

                                    NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 13:42:25

                                    Kokš >> Jak já říkám že i mercedes se pokazí. Nic na plat. Jen vím ,že tyhle věci jsou v top kvalitě a nemělo by se s nimi nic stát.Při slušném zacházení..Proto si Mivardi udělala řadu označenou M-Carp. Tam by se mělo předejít reklamacím kvalitou.. A Bivi jsou jim označené..

                                      NDrahoš - Profil | St 22.2.2012 13:29:33

                                      Kokš >> dík...

                                        NKokš - Profil | St 22.2.2012 13:29:13

                                        Unca >> Jasně, vím ale že nejsem jediný kdo takhle dopadl. Třeba se jejich přístup jednou změní a zase od nich něco pořídim...ale kdo ví.