Nesporné výhody příposlechu

Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Njakewww - Profil | Po 13.2.2012 23:20:50

Radek Ráliš >> Radek Fox - 13.2.2012 22:44:52 >> :))))))))Jsou tu prostě tací se kterýma nehneš a nehneš.:)))http://www.youtube.com/watch?v=6AE-nGAdE-I

    NHrdobec - Profil | Po 13.2.2012 22:48:34

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 13.2.2012 22:44:52 >> o))))))))))) On by si tu vybral ten Chocholoušek :-)

      NRadek Fox - Profil | Po 13.2.2012 22:44:52

      Hrdobec >> Je to marný, je to marný, je to marný... :-))
      http://www.youtube.com/watch?v=8520VXgWmMU

        NKoubas - Profil | Po 13.2.2012 22:42:19

        Halen >> dobrý :) takový lang-song chytání :)

          NSven - Profil | Po 13.2.2012 22:41:36

            NHrdobec - Profil | Po 13.2.2012 22:39:36

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 13.2.2012 22:34:54 >> A že nechce tak o tom žádná:-)

              NRadek Fox - Profil | Po 13.2.2012 22:34:54

              Halen >> Správný odkaz a názorná ukázka samoseku, ale pokud to někdo nechce záměrně pochopit, je veškerá snaha a vysvětlování na houno.

                NHalen - Profil | Po 13.2.2012 22:28:37

                likin >> Samosek vypadá takhle. Jde o to, že je to zařízení, které aktivně rybu zasekne, ne zařízení, o které se ryba zasekne sama. Znovu, pro zopakování: samosek je zařízení AKTIVNĚ sekající. http://www.youtube.com/watch?v=fT-AFOZ5C2I&feature=​player_embedded#!

                  Nlibo - Profil | Po 13.2.2012 21:47:30

                  ked si budeš kupovať auto budeš brať auto s klimatizáciou alebo bez ? Keď ju mať budeš tak ju využiješ, ale jazdiť sa dá aj bez nej. Tak isto to máš s príposluchom ak ho máš môžeš, ale nemusíš ho využiť. Mať niečo navyše nieje na škodu, príde moment kedy ho uvítaš

                    Nadam.fsh - Profil | Po 13.2.2012 21:00:57

                    Strat - >> Chytať sa bez príposluchu určite dá ja som mal dva roky pípače bez príposluchu boli to ESOX a zobudil som sa takmer vždy. Dokonca kamarát s príposluchom v bivaku sa nezobudil a ja áno na jeho záber. Tento rok som ale kupoval nové pípače a kúpil som aj s príposluchom BALZER Galaxy Extreme. Myslím že keď prší a je chladnejšie chceš si oddýchnuť v bivaku ktorý je zazipsovaný si od prútov napr. 15m. tak nemusí byť príposluch zbytočný. Aly chytať sa bez neho dá.

                      NPvl - Profil | Po 13.2.2012 20:59:33

                      kritik >> Ježíííííííši jen to nééééé :o§)

                        Nkritik - Profil | Po 13.2.2012 20:58:34

                        likin >> Napiš Mrkanatovi, ten ti to vysvětlí naprosto dokanele, samosek je jeho silná parketa :-))

                          NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 20:42:17

                          likin >> Třeba ti to sem někdo hodí

                            NPvl - Profil | Po 13.2.2012 20:41:55

                              Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 20:40:26

                              Kocháč >> Oki, pokud si vzpomeneš doma, tak SZ, nedávno jsme něco podobného řešili ve vodoknajpě a já nenašel citaci. Díkes.

                                NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 20:38:28

                                likin >> Jsem na mobilu a nechce se mi startovat počítač, koks je dneska drahej :o)

                                  Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 20:35:02

                                  Kocháč >> v poho, v řádech a neřádech to nějak nevidím, máš odkaz ?

                                    Npiskothonza - Profil | Po 13.2.2012 20:34:16

                                    Kocháč >> jasně uniková montáž je podle místních kaprožroutu samosek,ale u srkačky musí bejt přítomnej u prutu aby mohl zaseknout...)))

                                      NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 20:26:51

                                      likin >> Samosek je zařízení, které aktivně rybu přisekne, třeba pružina. To čemu ty a pár jedinců tady na mrku říká kaprařský samosek je normální úniková montáž neboli obratlík zataženej do in-line olova či do závěsky. A je jedno jestli je to olovo nebo krmelec se šrotem.

                                        NBullteriér - Profil | Po 13.2.2012 20:14:45

                                        Kocháč >> Mám set Flajzar Q9 TX.Vibrace jsou celkem silné,ale přeci jen když to máš v naprsní kapse a jsi v předklonu,tak to necítíš....Řešením by bylo to dát do kapsy u kalhot,ale to zas nemám rád.Víš jak dneska jsou ty věci odolný a takový dřep s připoslechem v kapse by mohl udělat své :-)