- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejtěžší vody ČR
Zdravím pánové jaké znáte nejzarostlejší vody a vody s obrovským množstvím překážek? Co a jak tam lovíte? Nejlépe i foto vody a úlovků :)
Autor diskuse: Aleš10 - Profil , 10.2.2012 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NMasařka - Profil | Ne 12.2.2012 19:47:39
Fullnek >> Kurňa,ty máš ale oči,já tam žádné vajgly nevidím.
NFullnek - Profil | Ne 12.2.2012 19:32:41
Tak na takovej vyšlapanej flek,plnej vajglu,bych taky ani nepáchl
Nmishak - Profil | Ne 12.2.2012 19:32:20
GRUPA >> byl jsem tam dva roky zpět a pak už mě to nelákalo. Jinak kluci z klubu tam jezdí v posledních dvou letech pravidelně a v týdnu to jde.Pěkný rybky z řeky :-) jsem koukal
Nmishak - Profil | Ne 12.2.2012 19:25:57
GRUPA >> člověče tady na to místo nejezdi já tam málem zahynul, jak ty haluze padaly :-)))
NGRUPA - Profil | Ne 12.2.2012 18:35:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Aleš10 - >>
Ahoj
jedna voda je těžka vždycky. A to voda, na které je člověk poprvé, třeba navíc i sám. Zde hraje "štěstí" velkou roli, v tom, zda ji pak ještě někdy v budoucnu dotyčný navštíví, nebo ho tam už nic nepotáhne.
Další otázkou je, co od té vody člověk čeká a na co tam vlastně vyrazil. Někde je to o dravcích, někde o přírodě a někde je to o kaprech atd....... Každá voda má své kouzlo. Mě třeba nijak zatím neoslovily jezera a větší nádrže. Je tam všude mrak lidí a žádných úlovků které by stály za to, jsem se nedočkal. Tyhle vody jsou pro mě těžké.
Na menších revírech je hezké, že po pár letech už člověk trošku ví, co může čekat. Ikdyž překvapení, je ať už velmi příjemnou, nebo nepříjemnou změnou. :-) Zde mohu říct, že se mě zatím trošku to štěstí drží. Proto je mám asi rád. :-)
Na závěr zmíním řeky, protože tam je to trošku jinačí. Nikdo pořádně nemůže vědět, co tam z jara doplavalo a co zase odplavalo. Řeky jsou asi nejtajemnější a pro mne nejzajímavější revíry. To jak budou a nebudou těžké, může být každým rokem jinak. Zde může být ta změna, z uvedených druhů vod, asi nejpatrnější. To je na nich pro někoho lákavé a naopak
Ať ti to hrrčííí.......
Ahoj
jedna voda je těžka vždycky. A to voda, na které je člověk poprvé, třeba navíc i sám. Zde hraje "štěstí" velkou roli, v tom, zda ji pak ještě někdy v budoucnu dotyčný navštíví, nebo ho tam už nic nepotáhne.
Další otázkou je, co od té vody člověk čeká a na co tam vlastně vyrazil. Někde je to o dravcích, někde o přírodě a někde je to o kaprech atd....... Každá voda má své kouzlo. Mě třeba nijak zatím neoslovily jezera a větší nádrže. Je tam všude mrak lidí a žádných úlovků které by stály za to, jsem se nedočkal. Tyhle vody jsou pro mě těžké.
Na menších revírech je hezké, že po pár letech už člověk trošku ví, co může čekat. Ikdyž překvapení, je ať už velmi příjemnou, nebo nepříjemnou změnou. :-) Zde mohu říct, že se mě zatím trošku to štěstí drží. Proto je mám asi rád. :-)
Na závěr zmíním řeky, protože tam je to trošku jinačí. Nikdo pořádně nemůže vědět, co tam z jara doplavalo a co zase odplavalo. Řeky jsou asi nejtajemnější a pro mne nejzajímavější revíry. To jak budou a nebudou těžké, může být každým rokem jinak. Zde může být ta změna, z uvedených druhů vod, asi nejpatrnější. To je na nich pro někoho lákavé a naopak
Ať ti to hrrčííí.......
NAleš10 - Profil | Ne 12.2.2012 18:00:00
tak co? opravdu uz nejsou zadne takove vody v ČR? klidne i v SR bratja slovaci :)
NRajsi - Profil | So 11.2.2012 17:59:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Aleš10 - >> Ahoj, každá voda je pro každého těžká jinak. Někdo uspěje hned a druhý se na té samé vodě může trápit roky. Pro mě je naprosto těžká malá, ani ne hektarová voda, které se říká OKO. Je to propadlina, která je okolo 30m obrostlá hustým rákosem, takže přístup je k ní jako k penězům. Navíc jsou ve vodě zatopené stromy ve kterých se drží většina ryb a když jsem se je snažil vylákat pravidelným krmením, tak výsledkem byly pouze pěkně nažrané kačeny, které byly rychlejší než ryby. Většinou chytám na boilie, ale taky se mi osvědčila stará dobrá žížala nastražená pod háčkem na dlouhém vlasu. S kratším vlasem nebo žížalou přímo na háčku jsme chytali jen plotice a karásky. Zatím se nám na OKU podařilo ulovit asi 20 kapříků během několik let. Největšího chytil brácha 74cm a já 71cm, to už je ale pár let zpátky. Tak snad tam pořád plavou.
NKikis - Profil | Pá 10.2.2012 22:14:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Aleš10 - >> Jedna z nejtěžších vod co jsem kdy chytal je Tovačov . Neustále jsem se motal do trav a najít flek bez ní byl opravdu problém ! Dále pak Sečská přehrada . V létě voda plná sinic a na dně spousta pařezů a na hlubších místech bláto a kolem břehu písek a nebo tráva ! Fakt hrůza , ale něco se pochytalo ;D
NAleš10 - Profil | Pá 10.2.2012 20:10:24
jeste to trosku zduvodnite at tu nejsou jen nazvi reviru a fisle diky :)
NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Pá 10.2.2012 19:52:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Aleš10 - >> Mno tak podlě mě je hodně těžká voda jeden vesnickej rybník - Kačák...vody tam je po ramena,bahna až to pěkné není,ryb tam taky moc není,ale jsou tam slušné kousky.Chytám tam už třetím rokem vkuse a výsledek zatím jen pár štik,tolstolobik a jeden utrženej amur...lehký to tam moc není
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NPokec - Vranovská přehrada15071
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NMorava 10 a Morava 10A8266
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NKoi a zahradní jezírka6733
NHi-Tech sonary forum4371
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73


















