Dovoz veci z UK

vyplati se dovazet veci z anglie koukal sem hacky korda vyjdou treba na 120 kc
Autor diskuse: Pallermo - Profil , 10.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NRasto. - Profil | Pá 10.2.2012 16:34:54

Erva >> UK = United Kingdom , US = United States len ci si to nahodou nepleties...ak nie tak chod Googlit ...http://www.state.gov/p/eur/rt/eu/c12191.htm

    NDenny - Profil | Pá 10.2.2012 16:33:13

    Miras >> Byl jsi rychlejsi :-)

      NDenny - Profil | Pá 10.2.2012 16:32:43

      Erva >> DPH a clo se z UK neplati,toto se vztahuje jen na staty mimo EU.

        NPallermo - Profil | Pá 10.2.2012 16:31:57

        Erva >> no jako bud me ho posle nebo dojedu tam kdyz tamjezdim za ni jednou za rok a nebo ona k nam 2 krat do roka

          NMiras - Profil | Pá 10.2.2012 16:31:48

          Erva >> Kupuješ rovnou s anglickou DPH, clo neplatíš. Stejně jako z jiných zemí v EU.

            NErva - Profil | Pá 10.2.2012 16:31:21

            Pallermo - Pokud to nebudeš mít origo zabalený tak nijak.

              NPallermo - Profil | Pá 10.2.2012 16:31:14

              Fishky >> ja teda nasel nejlevneji Korda Hybrid Wide Gap X Hook 135 kc

                NErva - Profil | Pá 10.2.2012 16:30:31

                Pallermo - Pokud to máš takhle tak to jo, ted je otázka ,jestli ti to bude posílat nebo ti to přiveze osobně.

                  NPallermo - Profil | Pá 10.2.2012 16:29:08

                  ale jak dokazou ze to neni moje vybava na ryby :D:D

                    NPallermo - Profil | Pá 10.2.2012 16:28:20

                    Erva >> zbozi mam moznost privest od sestry mam tam sestru tak se ptam fisky aha tak to jo teda tak v tom pripade OK no a za tu cenu kde tam se daji poridit taky no ok tak treba sem mel i namysli pruty navijaky tasky atd

                      NErva - Profil | Pá 10.2.2012 16:27:26

                      Fishky - Jj ,je to přeci ze zahraničí nebo má ČR z UK nějakou dohodu ?

                        Npeterson - Profil | Pá 10.2.2012 16:25:49

                        Pallermo >> spíš se zeptej, vozili by to sem kdyby se to nevyplatilo?

                          NFishky - Profil | Pá 10.2.2012 16:25:09

                          Erva >> z UK?

                            NErva - Profil | Pá 10.2.2012 16:24:31

                            Pallermo - Něco dovézt jde něco ne a něco se zase nevyplatí ,já chtěl poslat pruty a ty by mě vyšli dráž jak u nás ,musíš si ale pokud objednáš zboží za více než 150euro nebo 190dolarů připočíst dopravu, clo a DPH a nejsem si jistý jestli ještě i spotřební dan.

                              NFishky - Profil | Pá 10.2.2012 16:23:50

                              Pallermo >> tak netuším které konkrétně háčky od Kordy máš na mysli, ale kliknutím na seznamu jedna dvě přijdeš na to, že v ČR se daj ne eshopech třeba longshangy pořídit od nějakých 116,- kč? tak proč je brát za 120 z UK?

                                NPallermo - Profil | Pá 10.2.2012 16:18:32

                                Fishky >> tak kdyz objednas treba 50 baleni zas

                                  NFishky - Profil | Pá 10.2.2012 16:16:28

                                  Pallermo >> no zrovna háčky ne :-)

                                    NPallermo - Profil | Pá 10.2.2012 16:13:38

                                    myslite ze se vyplati dovazet veci z UK sem do cech

                                      Nworech - Profil | Pá 10.2.2012 16:13:15

                                      Pallermo - >> kdyz toho objednas dost, tak proc ne....?