Který velkokapacitní naviják

čaute mám dilemu, potreboval by som navijak ,ktory ma vačšiu kapacitu cievky,lenže tu som narazil na niekolko kandidátov:

Mivardi Maximus 12000 http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/3985/predna-brzda

Mitchell Compact silver LC8000 http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/4174/predna-brzda-compact-silver-lc-700

Mitchell Compact Gold LC 8000 http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/4173/predna-brzda

OKUMA DISTANCE CARP DC 60 http://shop.rrr.sk/navijaky/s-vrchnou-brzdou/okuma-distance-carp-dc-60.html

SPRO INCOGNITO LCS 880 http://shop.rrr.sk/navijaky/dvojbrzdove/spro-incognito-lcs-880.html

Tica Scepter GX 6000
http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/13/predna-brzda-

samozrejme rozhoduje aj cena....dakujem za každy ohlas
Autor diskuse: bum1 - Profil , 7.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NKoly.P - Profil | St 15.2.2012 21:36:45

jasommato >> Tak 2.000-3.000Kč..

    Nlasti555 - Profil | St 15.2.2012 21:35:08

    bum1 >> parada....mas tie s medenou cievkou nie ? ...teda medenou farbou nie so striebornou ze ?

      Njasommato - Profil | St 15.2.2012 21:22:23

      Koly.P >> pozistujem a uvidim
      kolko sa tak pohibije cenovo??

        Nbum1 - Profil | St 15.2.2012 21:21:43

        Branči >> lasti555 - 15.2.2012 20:30:58 >> tu su,len je to fotene mobilom a večer ;)

          NKoly.P - Profil | St 15.2.2012 20:56:53

          jasommato >> To je asi moc, ale určitě dělá ryobi zauber i menší...spíš to ber jako tip na slušnej naviják..

            Nlasti555 - Profil | St 15.2.2012 20:30:58

            bum1 >> tak ekdy budu fotky ? :D

              Njasommato - Profil | St 15.2.2012 20:25:19

              Koly.P >> 3000 na prutik do 7 gramov??? to je trosku moc
              ale idem kupovat novi tak ak sa robia mensie tak nad nim porozmislam bohuzial u mna hra cena velku ulohu
              doteras najspokojnejsi som bol s vlacakom DAM quick slr spin bohuzial som ho teras na predajni nevidel inak bi som zobral este jeden na feeder

                Nvundu - Profil | St 15.2.2012 20:18:01

                bum1 >> tak ať dlouze slouží a hlavně jak má :-))))

                  Nbum1 - Profil | St 15.2.2012 20:02:50

                  vundu >> navijáky mám doma.....prvy dojem....uff:D nenormálna mašina...proti bežným navijakom,iná liga....už iba dať nato nejaky dobrý silon a vyraziť na ryby ;)

                    NKoly.P - Profil | St 15.2.2012 19:16:00

                    jasommato >> RYOBI ZAUBER 3000 (150m/0,25mm, 5,1:1, 280g)
                    Když vláčku, tak třeba tohle...

                      NKoly.P - Profil | St 15.2.2012 19:10:06

                      jasommato - 15.2.2012 19:05:39 >Naviják Daiwa SWEEPFIRE X 1000 ...Sice Daiwa, ale pokud ti můžu poradit, tak na vláčku bych investoval o něco víc...

                        Njasommato - Profil | St 15.2.2012 19:05:39

                        Koly.P >> dayva svepfire 1000
                        presne oznac si ani nepametam ale ak sa ti bude pacit NEKUPUJ ho

                          NKoly.P - Profil | St 15.2.2012 18:37:09

                          jasommato >> Co to je za naviják??

                            Njasommato - Profil | St 15.2.2012 18:33:09

                            Koly.P >> no divne nastaveny preklapac a ani brzda neni bohvie co v obchode sa zdal beschibny chod ma dobri furt ale ked si nedavam pozor tak sa mota vlasec pretoze ho uklada strasne volno a pada z cievky
                            a ta brzda ties slapalla dokonale len kym sa prvikrat nenamocila

                              NKoly.P - Profil | St 15.2.2012 18:22:25

                              jasommato >> :):)...a co s tim reelem bylo?

                                Njasommato - Profil | St 15.2.2012 18:20:47

                                Koly.P >> a zda sa mi ze daktore saa robia tak abi sa inak spravali v obchode a inak pri vode

                                  NKoly.P - Profil | St 15.2.2012 18:13:23

                                  jasommato >> Jasně no, naviják se chová trochu jinak s vlascem a bez něj...

                                    Njasommato - Profil | St 15.2.2012 18:06:45

                                    Koly.P >> najskor tie udaje len kopiruju :-)

                                    co sa tyka zatocenia tak aj to biva dost metuce ako ked som kupoval reel na ul vlacku v predajni vizeral uzasne a aj makal pekne ale pri vode som zistil ze asi skonci na dierkovej udici lebo na vlacku je nanic

                                      NKoly.P - Profil | St 15.2.2012 17:50:47

                                      Grasel >> To je pravda, ale já bych si dnes nekoupil naviják, kdybych si nemohl zatočit kličkou před tím, než vypláznu nějakou tu tisícovku... Ale zase jsme u toho hledání...pokud najdeš dobrý recenze na různých webech, tak to asi jde.

                                        NGrasel - Profil | St 15.2.2012 17:42:35

                                        Koly.P >> Jenže víš jak to je,já chci tenhle navi a ejhle,skladem ho mají třeba jen Plzni a to je pro mě z J.Moravy trochu z ruky :))