Nové mini-spomb 2012

Máte někdo bližší informace o chystané novince mini-spomb? Podle dostupných informací na e-bay by mělo jít o zmenšenou verzi klasické rakety SPOMB, vlastní hmotnost 25g, naplněná cca 85g. Uvažujete o koupi?
Autor diskuse: Halen - Profil , 10.1.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Uvažujete o koupi mini-spomb?

A) Ano64%

B) Ne31%

C) Nevím5%

Od 10.1.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

fefen - Profil | Po 29.2.2016 9:47:25

Strop 330 >> Take jsem na minispom nalepil starou kačenu na štiky

    smike - Profil | Po 29.2.2016 6:07:08

    arnošt >> ne kazdej by to utah:-) to by se asi moc neprodavalo:-)

      arnošt - Profil | Po 29.2.2016 0:15:48

      Já bych spíš než mini spomb uvítal maxi-spomb.Když už má člověk 5lb ráhno a na navijáku kotevní lano,proč nemít i spomb,do kterýho se vleze víc matroše???
      Když láduju řepku nebo jiný partikl do klasického spombu,mám jen jediný problém,že se tam toho nevejde víc.

        Leorim - Profil | Ne 28.2.2016 23:30:34

        drvoštěp >> :)

          drvoštěp - Profil | Ne 28.2.2016 22:43:28

          já 2 >> ;))

            já 2 - Profil | Ne 28.2.2016 22:42:35

            drvoštěp >> A ještě radši cizí

              drvoštěp - Profil | Ne 28.2.2016 22:12:37

              Leorim >> Za to dám ruku do vody ;))

                Leorim - Profil | Ne 28.2.2016 22:11:21

                drvoštěp >> taky si myslim ze to bude stacit

                  Rora9 - Profil | Ne 28.2.2016 19:58:00

                  Nebude je někdo objednávat? Vzal bych si jich pět a nechce se mi kvůli jednomu nákupu otevírat účet na Pay Palu.

                    drvoštěp - Profil | Ne 28.2.2016 19:43:02

                    Leorim >> Z tý Okymy to bude lítat úplně v pohodě.Toho se neboj ;)

                      Strop 330 - Profil | Ne 28.2.2016 19:19:15

                      Kdyby se někomu doma válela nevyužitá spomb midi tak odkoupim děkuji :-) nejlépe Olomouc

                        Maxi Sob - Profil | Ne 28.2.2016 19:15:50

                        Strop 330 >> Tak trošku smolík :-)

                          Strop 330 - Profil | Ne 28.2.2016 19:11:05

                          Maxi Sob >> ajajajaj tak zase nic :-):-) zkusil jsem to

                            Maxi Sob - Profil | Ne 28.2.2016 19:10:04

                            Strop 330 >> Klikni třeba na první a sjeď miší až na konec stránky a tam píšou size 190x65x65mm takže velká :-))

                              Strop 330 - Profil | Ne 28.2.2016 18:58:38

                              Maxi Sob >> ahoj ale to vůbec nevíš jaká to je velikost co? Když to budou ty midi tak ti od jedné ulehcim :-)

                                Maxi Sob - Profil | Ne 28.2.2016 18:40:56

                                  Leorim - Profil | Ne 28.2.2016 18:26:27

                                  já jsem si dneska zamluvil na bazaru velkýho spomba i s origo plovákem...včera jsem si dovezl spodovej prut od borca tady na bazaru Mivardi G50 5lb tak jsem zvedavej až to vemu k vodě jen navi mám zatím na spod prut asi nic moc Okuma PL860 ty mě leží doma dva tak to zkusím jestli to bude dostatečně lítat a když jo tak to nebudu dál řešit

                                    kura11 - Profil | Ne 28.2.2016 18:07:31

                                    neviete tie spomby co su na aliexpress to su midy ci uz tie najvecsie ??

                                      Strop 330 - Profil | Ne 28.2.2016 17:28:58

                                      nofish >> díky v jednoduchosti je krása 👍

                                        nofish - Profil | Ne 28.2.2016 17:22:29

                                        Strop 330 >> Jakýkoli velký splávek na dravce, za deset korun, zvětšit díru rozpůlit, nasadit, slepit. (na konec rakety, k tomu obratlíku)

                                          Ewa Farna - Profil | Ne 28.2.2016 16:57:11

                                          Strop 330 >> lepim ke konci do plniciho prostoru ke kridelkum penu.

                                            Strop 330 - Profil | Ne 28.2.2016 13:41:34

                                            A ještě bych se rád zeptal jestli je nutné plnit tu raketu vždy do plna? Nebo stačí jen půlka? A máte na ni nejakej plovák aby šla vidět když se utrhne? Oni jakože plavou ale nejdou moc dobře vidět gor když jsou vlnky

                                              Strop 330 - Profil | Ne 28.2.2016 13:38:16

                                              Halen >> já si také myslím že mini není ono tak mám rozhodnuto bude midi a basta. Díky za pomoc

                                                Strop 330 - Profil | Ne 28.2.2016 13:36:52

                                                Ewa Farna >> no někde uvádějí 100g někde 120g když je naplněna člověk aby si vybral :-) já si taky myslím že midi bude ideální. Mám doma i tu největší ale to je až moc tu jsem ještě nepoužil. 140 si myslím že na 3lb prut je moc

                                                  Halen - Profil | Ne 28.2.2016 13:29:47

                                                  Strop 330 >> O mini ani neuvažuj, je opravdu mini a nevejde se tam skoro nic. To se hodí k bodovému přikrmování na menší vzdálenosti. Midi je to pravé a slušný 3lb prut to zvládne - s peletami je hmotnost naplněné rakety mezi 90-100g. A jde s ní hodit dál, než s tou velkou.

                                                    Ewa Farna - Profil | Ne 28.2.2016 13:21:18

                                                    Strop 330 >> najdi si hmotnosti, naplnenejch, nekde se to dohledat da. Mimni je opravdu mini. Midi jsem docela v pohode hazel 3lb prutama. Zadny mega odhozy teda...